• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Атестацiя вчителiв

Творчий звіт педагогічних працівників

Наприкінці березня 2023 року відбувся традиційний звіт учителів Опорного закладу загальної середньої освіти, що атестуються.

Атестація... Це слово добре знайоме всім педагогам. Відкриті уроки, позакласні заходи, творчі звіти... Це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це важлива подія великої, щедрої, доброї вчительської душі.

Педагоги ознайомили атестаційну комісію з інноваційними прийомами та елементами педагогічних технологій, які успішно використовують у своїй професійній діяльності. Змістовні презентації вчителів спонукали всіх присутніх до обговорення, а тому не залишилося байдужих спостерігачів, усім була надана можливість висловити власну думку про діяльність того чи іншого педагога.

Бажаємо нашим колегам творчих успіхів та здобутків, креативності, розсудливості та мудрості!

/Files/images/atestatsya/atestatsya23/11.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/10.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/09.png

Хай вас ніщо не зможе зупинити,

Хай кличуть в даль незвідані світи,

Щоб всі хотіли відкриття зробити

І щось своє в науці віднайти.

У межах атестації педпрацівників 28 лютого 2023 року в 7-а класі відбувся відкритий урок з фізики за темою «Тиск твердих тіл. Сила тиску», проведений Зайдулліною Л.З. Під час уроку діти з’ясували, що таке тиск, від чого він залежить, яка формула для визначення тиску твердих тіл; розвивали вміння використовувати формулу тиску та сили тиску для розв’язування задач, винахідливість, логічне мислення, схильність до креативного мислення. Також учні підвищили пізнавальний інтерес до фізики як науки, уміння застосовувати закони фізики для задоволення власних потреб, у тому числі почуття власної безпеки.

/Files/images/atestatsya/atestatsya23/08.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/07.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/06.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/05.png

Відкритий урок математики

У межах атестації педпрацівників 28 лютого 2023 року в 7-В класі ОЗЗСО відбувся відкритий урок з алгебри «Способи задання функції», проведений Саловою Мариною Юріївною. На уроці вчителька використала інформаційно-комунікаційні технології навчання, теоретичний матеріал подала у вигляді інтелект-карти, що спрощує сприйняття учнями нових знань. Наскрізні лінії компетентностей педагогиня реалізувала за допомогою розв’язання прикладних задач. З метою підвищення мотивації навчальної діяльності учням пропонувалося виконати інтерактивні вправи.

/Files/images/atestatsya/atestatsya23/04.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/03.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/02.png/Files/images/atestatsya/atestatsya23/01.png

Відкритий урок хімії

У межах атестації 21 січня 2022 року вчителькою хімії ОЗЗСО Коваленко Н.І. було проведено відкритий урок у 10 –А класі за темою «Вуглеводи. Класифікація вуглеводів. Глюкоза: молекулярна формула та її відкрита форма. Хімічні та фізичні властивості глюкози».

Педагог поставила на меті ознайомити учнів зі складом, будовою молекули глюкози, фізичними та хімічними властивостями, значенням у природі; навчити визначати хімічні властивості органічних сполук, виходячи з їх будови та наявності відповідних функціональних груп на прикладі глюкози.

Ознайомлення учнів з новим класом органічних сполук (вуглеводів) Наталя Іванівна розпочала з історичної довідки про відкриття вуглеводів та проведення дослідницької роботи, метою якої було передбачити будову невідомої сполуки, виходячи з її властивостей. За допомогою кулестержневих моделей учні розглянули лінійну та циклічну формули глюкози, визначили види ізомерів та розрахували їх кількість. Протягом уроку здійснювалися міжпредметні зв’язки (біологія, історія, математика). Учні розв’язали задачу на знаходження формули речовини за продуктами згоряння та загадку – роздум. Старшокласники розвивали вміння поєднувати теорію й практику, користуватися хімічним обладнанням, реактивами, оформляти результати дослідів і робити висновки.

Атмосфера на уроці була творча, доброзичлива. Учителька упродовж уроку виступала в ролі консультанта, порадника.

«Золоті правила спілкування»

18 січня 2022 року класним керівником 6-В класу Мирноградського ОЗЗСО Зелінською О.В. у межах атестації було проведено виховний захід «Золоті правила спілкування». Під час уроку діти переглянули повчальну притчу про необхідність використовувати гарні слова, із тематичного відеофільму дізналися про види вітання в різних країнах світу. Учнями були розіграні сценки життєвих ситуацій, на прикладі яких діти вчилися вирішувати проблеми в спілкуванні, удосконалювали своє мовлення, навички тактовно й цікаво говорити.

Школярі із задоволенням виконували завдання на складання прислів’їв та приказок, із захопленням узяли участь у конкурсі компліментів, під час якого подарували одне одному не тільки гарні емоції, а й невеличкі подарунки. Наприкінці уроку шестикласники створили колажі Чарівних слів.

Атестація педагогічних працівників

З метою активізації творчої професійної діяльності педагогічних працівників, забезпечення навчально-виховного процесу в закладі 30 березня 2021 року в Мирноградському НВК відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

11 педагогічних працівників звітували про проведену роботу в міжатестаційний період, презентували свій досвід роботи. За результатами діяльності вчителів шляхом відкритого голосування атестаційна комісія НВК ухвалила рішення про підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії 1 працівнику, присвоєння кваліфікаційних категорій 7 педагогічним працівникам. Порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Мирноградської міської ради Донецької області про присвоєння педагогічного звання «старший учитель» двом учителям та підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії і педагогічного звання одному вчителю.

Інтелектуальна гра «Найрозумніший»

26 лютого 2021року в межах атестації вчителями історії Переходовою О.І., інформатики Перцевою О.В., математики Брунько О.І. було проведено відкритий захід з учнями 10-их класів НВК – інтелектуальну гру "Найрозумніший", у ході якої учасники команди виявили вміння застосовувати свої знання в нестандартних умовах. Компетентне журі: заступник директора з НВР А. Мережко, учні 9-А класу М. Афанасенко, А. Кільчицький - нагородили найталановитіших учасників гри грамотами. Завдяки ведучим К. Буднік та А. Кільчицькому змагання проходило в доброзичливій, дружній атмосфері.

Найвродливіша музика душі - це доброта.

Доброта – найбільша цінність нашого життя. Її неможливо купити ні за які гроші, вона по краплиночці виховується змалечку. Нашому народові завжди були притаманні чуйність, доброта, милосердя. Допомогти людині може навіть добре слово.

23 лютого 2021 року в межах атестації вчителем Каплієнко В.О. було проведено виховний захід у 3- В класі «Гра – подорож Країною Доброти», який мав на меті розширити й узагальнити в учнів поняття про добро і зло, дружбу та любов, вихованість і чемність, ввічливість і милосердя. Під час подорожі школярі ще раз переконалися, що у світі перемагають закони співчуття, щирості та доброти. Учні із задоволенням подорожували Країною Доброти за допомогою карти. На кожній зупинці на дітей чекали цікаві завдання. Школярі співали пісні, декламували вірші, розповідали про свої добрі вчинки та допомогли казковому дереву знову стати зеленим. Наприкінці заняття вихованці створили власні квітки ввічливості.

"Шкідлива та корисна їжа"

26 лютого 2021 року в межах атестації учителем Колесник Е.О було проведено виховний захід у 3-Б класі за темою «Шкідлива та корисна їжа». Протягом уроку педагог прагнула дати учням поняття про корисну та шкідливу їжу, її енергетичну цінність; поглибити знання дітей про складові компоненти їжі; пояснити необхідність вживання різноманітної їжі, достатньої кількості води; розвивати навички культури та гігієни правильного харчування; виховувати відповідальність за власне здоров’я. Під час заходу до дітей завітали казкові герої: Королева харчування, Всезнайко, Білок, Жирок, Вуглеводик та Організм. Учні працювали в групах, виконували інтерактивні завдання на ельбуках, переглядали відео та презентували інсценізації, для того щоб здружити казкових героїв. Дітям дуже сподобалося створювати власне меню за правилами здорового харчування й допомагати в цьому власним родинам.

Атестація в дії

24 лютого 2021 року в межах атестації учителем англійської мови НВК Радченко Ю.І. було проведено відкритий урок у 10-В класі на тему «The digital age. Social Networks», на якому педагог застосувала різноманітні методи та прийоми: робота в парах, з текстом та лексикою, створення хмари слів у Menti.com, участь у грі на освітній платформі Kahoot тощо.

Спілкуючись англійською, протягом уроку учні пригадали основні функції соціальних мереж та алгоритм дій для створення власної сторінки, розповіли про свої улюблені мережі, обговорили переваги та недоліки використання інтернету та дійшли висновку, що залежність від соціальних мереж – це проблема, яку потрібно вирішувати.

«Подорож до планети Математика»

19 лютого 2021 року в межах атестації учителем математики НВК Маракуліною Ю. О. було проведено математичний КВК «Подорож до планети Математика» для учнів 7-Б класу.

Працююючи в командах, підлітки із великим задоволенням брали участь у конкурсах «Галактика розуму», «Хто швидше» тощо, де змогли продемонструвати свої математичні здібності та кмітливість. Оцінювало роботу команд компетентне журі в складі вчителя математики Салової М. Ю. та двох учениць 11 класу. Результатом гри КВК стало нагородження учасників грамотами за зайняті місця, а також отриманий гарний настрій, натхнення та заохочення учнів до вивчення математики.

«Захисти навколишнє середовище»

З метою виховання в учнів почуття любові до природи, бажання охороняти та примножувати її багатства та красу, бережливого, гуманного та толерантного ставлення до навколишнього середовища 17 лютого 2021 року учні 5-Б класу НВК стали учасниками виховного заходу "Захисти навколишнє середовище». Класний керівник Ілієнко І.В. прагнула донести до учнів інформацію про те, що сміття природним шляхом розкладається дуже багато років, а доки розкладається — забруднює ґрунт, води, атмосферу. Цим, власне, й небезпечні сміттєві звалища. У ході заходу п’ятикласники пройшли вхідний і вихідний контроль знань, познайомились із поняттям "проєкт" та спробували свої сили у їх створенні. Діти презентували творчі роботи, в яких представили власне бачення культури природоохорони.

Відкритий урок з математики

У межах атестації 18.02.2021 року вчителем математики НВК Брунько Оленою Іванівною був проведений урок у 9-А класі за темою «Геометрична прогресія , її властивості . Формула n-го члена геометричної прогресії».

Учитель уміло визначила педагогічно доцільний зміст і обсяг нового матеріалу, оптимальні методи та прийоми його реалізації, забезпечила органічну єдність власних дій і дій учнів на етапі вивчення нового матеріалу . Були створені умови для творчої праці учнів та використання здобутих знань у практичній діяльності .

Атестація вчителів

20 листопада 2020 року в межах атестації вчителем початкових класів Каплієнко В.О. було проведено урок у 3-В класі з предмету «Я досліджую світ» за темою «Корисні копалини, їх види. Використання та охорона корисних копалин. Ознайомлення з колекцією корисних копалин». Під час уроку учні поглиблювали знання про різноманітний світ корисних копалин, з`ясовували їх значення для людини, провівши досліди, дізналися про властивості корисних копалин. Виконуючи різноманітні завдання, учителька розвивала в третьокласників спостережливість, критичне мислення та вміння працювати в групі.

«Інтелект України» – це сила,

Що дає в навчанні дітям крила…

19 листопада 2020 року в межах атестації був проведений урок читання в 1-А класі (класний керівник М.П. Зінов’єва), який навчається за проєктом «Інтелект України», за темою «Звук [б], букви Б,б. Звук [г], букви Г,г. Українська народна казка «Лисичка та Журавель»». У ході уроку діти показали вміння працювати з новою інформацією, аналізувати, творчо мислити, раціонально організувати навчальну працю. Вдало підібрані вчителем види робіт сприяли розвитку в першокласників пізнавальних процесів: сприйняття, пам’яті, мислення, уяви й уваги; якостей особистості школяра: цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі.

Готуємося до атестації

21 лютого 2020 в межах атестації педагогічних працівників учителем початкових класів Мирноградського НВК Зерниченко Т.В. був проведений виховний захід у 3-А класі «Інтелект України» «Мово моя, ти – чарівна зірниця», присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Команди учнів «Мовознавці» та «Словограй» стали учасниками інтелектуальної гри-конкурсу. Виконуючи завдання «Візитка», «Мовне асорті», «Граматичний турнір», «Перекладачі», «Словникар», «Компліменти рідній мові», учні продемонстрували знання з української мови та виявили свою кмітливість, згуртованість та швидкість у прийнятті рішень.

У кінці заходу діти подарували гостям український танок і пісні, а компетентне журі визначило переможця. Ним стала команда «Мовознавці». Учасники гри були нагороджені грамотами та медалями.

Готуємося до атестації

9 грудня 2019 року в межах атестації педагогічних працівників пройшов відкритий виховний захід у 5-Б класі НВК за темою «Доброта починається з тебе», на якому класний керівник Гармаш А.В. мала на меті сформувати в учнів уявлення про доброзичливість і чуйність, навчити нести добро іншим через добрі справи, розкрити моральний зміст доброти.

Протягом заходу учні працювали в групах, активно брали участь у виконанні всіх завдань. На уроці були застосовані різноманітні інтерактивні методи навчання й виховання: «Вільний мікрофон», «Асоціативний кущ», «Два-чотири-усі разом». Діти із задоволенням переглянули мультфільм «Твори добро», поділилися враженнями від нього, декламували вірші про доброту, а потім прикрасили ялинку добра стікерами своїх майбутніх добрих справ.

Наприкінці виховної години вчитель зуміла підвести учнів до розуміння цінності доброти й милосердя в житті кожної людини, показати, що кожен повинен поспішати робити добро, не бути байдужим до чужого горя.

Відкритий урок з англійської мови в 5-Б класі НВК на тему «Календар свят у Великій Британії»

18 листопада 2019 року в межах атестації відбувся відкритий урок з англійської мови в 5-Б класі НВК на тему «Календар свят у Великій Британії», який був спрямований на ознайомлення учнів зі святами Об’єднаного королівства та удосконалення їхніх мовних і мовленнєвих навичок. Для досягнення мети уроку вчитель Гармаш А.В. застосовувала сучасні методи та прийоми навчання, використовувала мультимедійні засоби та передові технології навчання. Слід зазначити, що активність учнів протягом уроку була високою. Діти виявляли зацікавленість, творчо та креативно підходили до створення командних презентацій, ефективно працювали під час групової роботи, брали участь у відгадуванні кросворду, відповідали на запитання вікторини. Відкритий захід з англійської мови пройшов у легкій та невимушеній атмосфері.

Відкритий урок у 5-Б класі на тему «Розв’язування рівнянь та задач»

14 листопада 2019 року в межах атестації учителем математики НВК Романчук С.М. було проведено відкритий урок у 5-Б класі на тему «Розв’язування рівнянь та задач», метою якого було узагальнення поняття рівняння та закріплення вмінь розв’язувати рівняння та текстові задачі. Урок проходив у формі математичної подорожі й розпочався із станції «Теоретична». Далі діти завітали на «Практичну», не минули й «Дюжину», набралися сил на «Фізкультурній», затрималися на зупинці "Кмітливій" і закінчили свою подорож на «Магічній». Протягом уроку п’ятикласники проявили активність, зацікавленість у розв’язуванні задач на задумане число, креативність, мислення, творчість.

Відкритий урок у 7-Б класі

29 листопада 2018 року в межах атестації вчителем української мови та літератури Дробязко Ю.В. був проведений відкритий урок у 7-Б класі за темою «Повторення та узагальнення вивченого про дієслово». Учням було запропоновано різнорівневі завдання, повʼязані з творчістю Л.Глібова. Під час уроку семикласники працювали в онлайновому сервісі LearningApps, виконуючи інтерактивні вправи. Учні продемонстрували вміння критично мислити, аналізувати свою роботу на уроці та працювати в групах.

Готуємося до атестації

26 листопада 2018 р. в 11-А класі було проведено відкриту виховну годину на тему «Людина для професії, чи професія для людини?». Класний керівник Чехмейстер М.М. звернула увагу старшокласників на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності, у ході бесіди визначила з ними помилки, яких допускаються при обранні професії. Учні брали активну участь у вправах «День із життя…», «Якби я був…», створювали «Дерево професій» та обговорювали притчу «Кожен чи ніхто». У кінці заходу гімназисти зробили висновок, що людина повинна обирати професію, яка їй до душі.

27 листопада 2018 року в межах атестації вчителем української мови та літератури НВК Чехмейстер М.М. був проведений відкритий урок у 6-Б класі за темою «Іменник як частина мови: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль». Учні із задоволенням вирушили до віртуальної студії «Українське ТV» та взяли участь у пізнавально-розважальному проекті «Незвіданий світ іменника». Під час уроку шестикласники продемонстрували свої знання про іменник як частину мови, здатність творчо мислити та вміння працювати в групах.

Відкритий виховний захід за темою" Біла книга зими"

У рамках проведення атестаційної компанії 28 лютого 2018 року вихователем ГПД НВК Коретун Мариною Михайлівною було проведено відкритий виховний захід за темою" Біла книга зими". Мета заходу: розвивати пізнавальні інтереси, позитивно - емоційне ставлення до пізнання навколишнього світу; коригувати естетичні смаки дітей; заохочувати дітей до творчості, до занять спортом; виховувати любов до природи. Під час заходу вихованці групи продовженого дня дізналися багато цікавого, побачили красу рідної природи.

Консультативне засідання атестаційної комісії

20 лютого 2018 року у НВК відбулось консультативне засідання атестаційної комісії, на якому було проаналізовано виконання графіку роботи атестаційної комісії та результати тематичних співбесід з атестантами щодо результативності їх самоосвітньої діяльності.

Кроки до атестації

21 грудня 2017 р. у межах атестації учителем англійської мови Радченко Ю.І. був проведений відкритий урок “Magic Trip” у 1-А класі, на якому першокласники разом з учителем здійснили уявну подорож до Острова скарбів. В ігровій формі учні із задоволенням долали всі випробування на островах чисел, кольорів, шкільних предметів та сім’ї. Виконавши всі завдання, учні заволоділи картою та знайшли солодкі скарби, а також продемонстрували свої знання, уміння та навички, які отримали за перший семестр навчання в НВК.

Атестація педагогічних працівників НВК

З метою активізації творчої діяльності, стимулювання неперервної фахової і загальної освіти педагогічних працівників, підвищення персональної відповідальності за результати навчання дітей та молоді, відповідно до перспективного плану фахової атестації та вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України 29.03.2017р. у НВК проведено атестацію педагогічних працівників, якій підлягало 10 учителів. Атестація пройшла в умовах доброзичливості, неупередженості. Комісія відзначила ділові якості та креативність педагогів НВК.

Відкритий урок за темою «Карбонові кислоти, їх склад. Будова, хімічні властивості на прикладі оцтової кислоти»

16 березня 2017 року в межах атестації учителем хімії Коваленко Н.І. було проведено відкритий урок за темою «Карбонові кислоти, їх склад. Будова, хімічні властивості на прикладі оцтової кислоти». Під час уроку учні 9-А класу продемонстрували інтерес до розв’язання будь-якої навчальної задачі творчо,бажання й уміння діяти оригінально та практично, організовувати власну діяльність, дотримуватися етики співробітництва.

Розважально-інтелектуальна гра «Економік-батл»

З метою популяризації економічних знань, розвитку творчого мислення, учнівської ініціативи, учителем географії та економіки Вілянською О.І. 1 березня в НВК була проведена розважально-інтелектуальна гра «Економік-батл». Змагалися учні 10-А і 11(економічного) класу.

Учні, окрилені духом змагань і бажанням перемогти, застосовували теоретичні знання на практиці, виконуючі функції підприємців. У ході проведення гри учасники команд виробляли товари та аналізували виробничий процес, рекламували послуги, висловлювали власні міркування з приводу необхідності податків. У ході нелегкої конкурентної боротьби учні накопичували бали, відповідаючи на питання економічного змісту, відповіді на які були зашифровані в казках та художніх творах. Кульмінацією гри стали театралізовані на економічний лад казки. Перемогу здобули учні 11 класу, але команда 10-Акласу поступилася лише 3 балами. Гідна боротьба! Вітаємо всіх учасників батлу.

«Хто ми у світі без рідної мови?!»

У межах атестації учителем 3-Б класу Гобиш Н.І. було проведено виховний захід на тему «Хто ми у світі без рідної мови?!»

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато того, чим може пишатися наш народ. Святково вбрані учні співали, читали поезії про українську мову, рідну країну, її багатство та красу.

«Безмежний світ морфології»

У рамках тижня педагогічної майстерності вчителем української мови та літератури НВК Дробязко Юлією Володимирівною 8 лютого 2017 року був проведений урок-мандрівка «Безмежний світ морфології» в 6-А класі, на якому були присутні методист міського відділу освіти Сидорова О.В. й адміністрація НВК.

«Модно та красиво»

03.02. 2017 року учителем англійської мови Козловою О.В. в межах атестації був проведений відкритий урок за темою «Модно та красиво» в 7-А класі.

«Я у світі»

У межах атестації 07.12.2016 вчителем Мирноградського НВК Татаріновою Г.М. був проведений урок «Я у світі» в 4-Б класі на тему «Школа вихованості. Чемним треба бути скрізь». Урок цікавий, добре продуманий, насичений, з вдало підібраною наочністю, різноманітним дидактичним матеріалом, застосовувалися різноманітні методи та новітні технології.

«Свято осені »

У межах атестації 30.11.2016 вчителем Мирноградського НВК Татаріновою Г.М. був проведений виховний захід у 4-Б класі на тему «Свято осені ». Учні старанно підготувалися до свята, і тому було затишно і весело всім. Адже на сцені були справжні артисти.

Кiлькiсть переглядiв: 1851