• Дистанційне навчання для учнів 1-11 класів ОЗЗСО (платформа Google Classroom)

Дистанційне навчання для здобувачів освіти

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, БАТЬКИ МИРНОГРАДСЬКОГО ОЗЗСО!

Відповідно до наказу відділу освіти Мирноградської міської ради №266-о від 26.08.2022 "Про початок 2022/2023 навчального року" з метою збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу в закладі організована дистанційна форма навчання з 01.09.2022.

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
1. Навчання організовано згідно з розкладом уроків.
2. Уроки проводяться в синхронному (онлайн) або асинхронному (офлайн) режимах згідно з розкладом дзвінків. Усі посилання на онлайн заняття, завдання, пояснення розміщені на Google Classroom
3.Учні 1-11-х класів працюють на платформі Google Classroom, Google Meet, Zoom. Підтримуйте телефонний зв'язок із класними керівниками в разі виникнення запитань.

Наказ про початок 2022/2023 навчального року

Положення про дистанційне навчання Мирноградського ОЗЗСО

Електронні версії підручників

Рекомендації батькам щодо дистанційного навчання