• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

У межах атестації

7 лютого 2024 року вчителька фізики Мирноградського ОЗЗСО Шеїна Юлія Вікторівна під час міжкурсового обласного заходу поділилася досвідом роботи з безкоштовним програмним забезпеченням LearningApps.

Перехід на дистанційне навчання вимагає від сучасного вчителя знань і вмінь використовувати ІКТ. Одним із важливих аспектів підготовки уроку є відбір та розробка завдань. Нині існує досить багато цікавих освітніх веб-сервісів для створення інтерактивних вправ, які можна використовувати на уроках фізики. Родзинкою серед сервісів для створення інтерактивних вправ є Learning Apps. Безкоштовний україномовний інтерфейс з великою швидкістю створення нових вправ постійно розвивається та вдосконалюється. Безкоштовна й проста реєстрація. Можна створити авторську вправу для будь-якого етапу уроку. Використання веб - сервісу дозволяє учням в ігровій формі набути нових знань та умінь.

/Files/images/metodichna_robota/lyutiy_24/01.jpeg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy_24/02.jpeg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy_24/04.jpeg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy_24/03.jpeg

Застосування STEM – технологій

Завдання сучасної школи полягає у формуванні особистості творчої, конкурентоспроможної, здатної самостійно здобувати знання й застосовувати їх, приймати нестандартні рішення. Завдання педагога – допомогти особистості дитини зрости в успіху, дати відчути радість від здолання труднощів.

Застосування STEM – технологій в освітньому процесі сприяє розвитку навичок критичного мислення та пізнавальних інтересів учнів, спонукає виявляти уяву та творчість, підвищує активність учнів. Особливою формою STEM-підходів є інтегровані уроки, дослідницька діяльність, розв’язування задач, навчальні проєкти, домашні експерименти, професійна спрямованість, навчальні екскурсії. Отже, STEM – це підготовка учнів до того, що майбутнє залежить від нашого внеску до інновацій.

Під час вивчення теми «Електроскоп» учні 5-А класу «Інтелект України» Мирноградського ОЗЗСО на уроці «Твої фізичні відкриття» здійснили власне дослідження принципу дії електроскопа, закріпивши знання з теми «Електризація тіл».

STEAM-освіта в Україні набирає обертів. Ми живемо в цікавий динамічний час, нумо разом STEMити й STEAMити!

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/49.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/50.png

Використання елементів STEM-освіти на уроках англійської мови

Сучасні школярі – це покоління, яке вже звикло отримувати інформацію насамперед візуально. Тож учителі, які прагнуть мати найкращий результат, повинні використовувати нові методи навчання вже сьогодні. STEM-освіта – це низка курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять. Подібна система освіти навчає жити в реальному світі, уміти реагувати на зміни, критично мислити й бути розвиненою творчою особистістю. Елементи даної освітньої методики було впроваджено на уроці англійської мови в 6 класі ОЗЗСО на тему «Clothes and recycling». Протягом уроку учні засвоїли нову лексику, отримали інформацію про різновиди обробки матеріалів, поділилися думками з приводу доцільності їх використання для вироблення одягу. Результатом плідної роботи школярів стали створені ними на папері моделі одягу чи взуття, які діти презентували наступного уроку.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/45.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/46.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/48.png

Робота експертів

Сертифікація – це, однозначно, позитивний і важливий досвід у систематизації знань, удосконаленні компетентностей, яка об’єднує колег з усіх віддалених куточків нашої країни.

Наприкінці квітня 2023 року вчительки початкових класів Мирноградського ОЗЗСО Зінов’єва М.П. та Михайлова А.І. взяли участь у ІІІ етапі сертифікації педагогічних працівників в якості експертів - вивчали практичний досвід педагогині з Кіровоградської області.

Ми вкотре переконалися, що маємо дуже багато талановитих, креативних учителів, проте вони не завжди відкрито про себе говорять. Їм не вистачає іноді впевненості у власних силах. Тож наголошуємо на важливості підтримки педагогів та сприянні їхньому бажанні розвиватися та вдосконалюватися.

Саме сертифікація засвідчує, що ми є частиною великої професійної спільноти, яка наразі формує нову сучасну українську освіту.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/44.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/41.png

Засідання предметної кафедри

16.01. 2023 року відбулися засідання ПМК вчителів 3-4 класів у формі коворкінг-простору «Інструментарій дистанційного навчання» (керівники Зінов’єва М.П. та Сабєгатуліна В.В.).

Протягом заходу учасники були залучені до практичної роботи в безкоштовному інтерактивному сервісі від Google - дошці Jamboard, покликаному передавати власні ідеї та знаходити цікаві креативні рішення спільними зусиллями. Учителі дізналися про способи використання онлайн-дошки під час мозкового штурму, організації групових проєктів, перевірки грамотності учнів, аналізу текстів, голосування за допомогою стикерів, відстеження емоційного здоров’я учнів, характеристики персонажів, розв’язання задач.

Керівники ПМК поділилися досвідом щодо перевірки учнівських робіт на мобільних пристроях за допомогою стилуса, що вагомо полегшує роботу вчителя.

Під час засідання кафедри також було проаналізовано результати ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Практичний психолог ОЗЗСО Таран І.Г. познайомила педагогинь із техніками відновлення ресурсів учителів, наголосила на факторах, які сприяють відпочинку та відновленню, надала практичні поради щодо пошуку ресурсів

для збереження емоційного здоров’я.

Наприкінці засідання вчительки створили інтерактивний плакат за допомогою дошки Jamboard та висловили свої емоції.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/40.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/39.png

Вебінар "Особливості викладання мистецтва у 5 класах НУШ"

15 листопада 2022 року викладачка мистецтва Мирноградського ОЗЗСО Колесник Т.М. узяла участь у вебінарі «Особливості викладання мистецтва у 5 класах НУШ: конструкція уроків, інтеграція, очікувані результати, онлайн-навчання». Спікерка Гречана О.І. в ході заходу ділилася досвідом із колегами щодо викладання мистецтва, демонструючи креативні презентаційні матеріали.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/38.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/37.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/36.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/35.jpeg

Засідання кафедри

03.11.2022 року в дистанційному форматі відбулося засідання ПМК учителів української мови та літератури Мирноградського ОЗЗСО. Педагогині обговорили питання щодо адаптації та оцінювання учнів 5-х класів НУШ та «Інтелект України», особливостей заповнення електронної документації, підведення підсумків І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, підготовки учнів до ІІ етапу й предметних конкурсів.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/32.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/31.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/30.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/29.jpg

Самоосвітня діяльність педагога

Під час осінніх канікул учителька фізичної культури ОЗЗСО Черкашина Юлія брала участь у Всеукраїнському методологічному семінарі «Учнівські ліги «Здорова Україна» в закладі освіти», (25.10. 2022), у Європейському дні шкільного спорту 2022, у навчально-методичному семінарі «Удосконалення педагогічної майстерності вчителів шляхом упровадження перспективного передового досвіду в процесі фізичного виховання під час дистанційного навчання» (26.10.2022), про що отримала Сертифікати. Педагогиня повсякчас знаходится в активному пошуку нових методів та прийомів в умовах дистанційного навчання, щоб зацікавити дітей фізичними активностями, мотивувати їх займатися фізичними вправами і спортом.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/27.jpg

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/Черкашина Юлія Віталіївна-1.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/28.png

Онлайн-засідання методичної кафедри вчителів оздоровчого та художньо-естетичного циклу ОЗЗСО

02 листопада 2022 року вібулося онлайн-засідання методичної кафедри вчителів

оздоровчого та художньо-естетичного циклу ОЗЗСО, на якому були розглянуті такі

питання:

1.Конкурс «Учитель року – 2023».

2. Оцінювання учнів під час дистанційного навчання.

3.Техніка безпеки життєдіяльності під час виконання фізичних вправ.

4. Здоров’я, безпека та добробут (НУШ).

Також педагоги ділилися досвідом щодо розміщення в мережі Internet (Форми

Google, Wordwall, MindMeister, LearningApps, YouTube, Mentimeter) мультимедійних

матеріалів-презентацій, відеороликів, які допоможуть учням у вивченні конкретних тем;

переліком інтернет-джерел, що сприятимуть легшому засвоєнню учнями навчального

матеріалу.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/26.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/23.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/25.jpg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/24.jpg

Засідання ПМК математики та інформатики

01.11. 2022 в онлайн-режимі було проведено засідання ПМК учителів математики та інформатики Мирноградського ОЗЗСО, де педагогині обговорювали питання щодо адаптації учнів 5-х класів до навчання, особливостей викладання математики та інформатики в 5-х класах НУШ та «Інтелект України», підведення підсумків І етапу та підготовки учнів до ІІ етапу предметних олімпіад, інтелектуалнних конкурсів і змагань. Особливу увагу вчительки приділили можливостям та засобам дистанційного навчання, заповненню електронних журналів, формуванню життєвих компетентностей учнів на уроках математики та інформатики. Плідне спілкування пройшло в теплій, дружній атмосфері.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/20.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/21.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/22.png

Семінар учителів фізичної культури

Згідно з планом роботи Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 26 жовтня 2022 року у веб-просторі відбувся навчально-методичний семінар «Удосконалення педагогічної майстерності вчителів шляхом упровадження перспективного передового досвіду в процесі фізичного виховання під час дистанційного навчання». Мета семінару – підвищити рівень професійної компетентності вчителів фізичної культури шляхом упровадження інноваційних методик і технологій у процесі фізичного виховання школярів під час дистанційного навчання. У заході взяли участь учителі фізичної культури Мирноградського ОЗЗСО.

Під час семінару учасники розглянули умови, засоби й технології формування професійної майстерності, творчої індивідуальної та колективної миследіяльності вчителя фізичної культури; стимулювання активної участі вчителів у становленні й розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності, обговорили питання підготовки та проведення он-лайн уроків із демонстраційними матеріалами, завданнями та вправами, а також організації перевірки й оцінювання самостійно виконаних учнями завдань.

Спікери надали своїм колегам методичні рекомендації щодо забезпечення учням доступу до цікавої та доступної фізичної культури з метою зміцнення здоров’я, підвищення рівня рухової активності, зменшення тривожності та підсилення соціалізації, зміцнення єдності та патріотичного виховання.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/18.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/19.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/17.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/16 (2).png

Сертифікація педагогічних працівників

Минулого 2021-2022 навчального року вчительки початкової ланки Мирноградського ОЗЗСО Зінов’єва М.П. і Сабєгатуліна В.В. пройшли сертифікацію педагогічних працівників, а в нинішньому 2022-2023 навчальному році вони отримали Сертифікати підвищення кваліфікації щодо підготовки експертів до оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час сертифікації й можуть бути залучені до вивчення та оцінки досвіду педагогів України.

Вітаємо наших педагогинь із професійними досягненнями й бажаємо їм упевнено йти до своїх цілей і поставлених завдань, домагатися високих досягнень в діяльності. Успіху й удачі їм на трудовому поприщі, душевного благополуччя, перспектив і розвитку. Радійте кожному дню й отримуйте задоволення від своєї роботи!

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/14.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/13.jpeg

Сертифікація педагогічних працівників

Протягом тижня вчительки початкової ланки Мирноградського ОЗЗСО Михайлова А.І. та Каплієнко В.О. проходили ІІІ етап сертифікації педагогічних працівників. Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Вітаємо наших педагогинь, які під час онлайн-уроків підтвердили свій високий рівень педагогічної майстерності. Бажаємо талановитим учителькам творчої наснаги, незгасного запалу й пристрасті в роботі. Нехай покликання вчителя дозволяє реалізовувати всі плани та ідеї, а серця будуть повні відради та гордості за свою працю й досягнення.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/05 (2).jpeg /Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/06.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/07.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/08 (2).jpeg

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/15.jpeg

Майбутні експерти

Протягом 14-16 вересня 2022 року Управління державної служби якості освіти в Донецькій області розпочало навчання кандидатів в експерти з питань оцінювання професійних компетентностей учителів початкових класів під час сертифікації, у якому взяли участь учительки ОЗЗСО Зінов’єва Марина Петрівна та Сабєгатуліна Валентина В’ячеславівна.

У перший день онлайн-навчання були розглянуті питання щодо організації третього етапу сертифікації, оформлення робочої документації експертів, особливості вивчення практичного досвіду роботи учасника сертифікації в 2022 році, технологія експертного оцінювання практичного досвіду роботи учасника сертифікації, особливості заповнення експертного висновку.

16 вересня педагогині пройдуть тестування й стануть справжніми фахівцями своєї справи. Бажаємо успіхів усім кандидатам в експерти, адже на них чекає дуже відповідальна робота.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/04.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/03.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/02.png/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/01 (2).jpg

Методичні об'єднання вчителів Мирноградського ОЗЗСО

Вебінари «Assessment Literacy (AL)»

11 лютого 2022 року Британською Радою було розпочато серію вебінарів з оцінки грамотності «Assessment Literacy (AL)». Разом з учителями та викладачами англійської мови з Вірменії, Грузії, України активними учасниками першої зустрічі «Assessing Speaking skills: The groundwork» стали вчителі Мирноградського ОЗЗСО Лук’янчук О. М. та Гармаш А. В. Під час вебінару педагоги розглянули принципи комунікативного підходу в навчанні, викладанні та навіть оцінюванні. Професор Ноттінгемського університету, ментор Мартін Севіор поділився досвідом, як навчити учнів опанувати складнощі в спілкуванні іноземною мовою та подолати мовний бар'єр за допомогою різних методик.

/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/09.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/08.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/07.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/06.jpg

Безбар’єрна грамотність

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах. Рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності стають важливими темами, які дискутуються та починають впливати на порядок денний.

З метою ознайомлення з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій педагогічні працівники Мирноградського ОЗЗСО опановують освітній онлайн-курс «Безбар’єрна грамотність», створений за підтримки ПРООН і ГО «Безбар’єрність», на порталі «Дія. Цифрова освіта» та успішно отримують сертифікати.

/Files/images/metodichna_robota/05.jpg/Files/images/metodichna_robota/07.jpg

Педагогічна майстерність

21.12.2021 учителем інформатики Мирноградського ОЗЗСО Доценко Валерією Валеріївною в межах атестації було проведено урок у 9-А класі за темою «Розв’язування задач із математики, фізики, біології, географії, фізичної культури засобами табличного процесора MS Office Excel». Діяльність учителя була спрямована на формування інформативної компетентності учнів на основі систематизації знань щодо способів опрацювання табличних даних. У ході уроку учні реалізували його основну задачу – створювали контент із розв’язання задач зазначених предметних галузей застосуванням засобів Excel. Дев’ятикласники демонстрували вміння працювати з онлайновими сервісами для пазлів, тестування, а також створювати електронні таблиці, здійснювати форматування комірок, опрацьовувати дані, вводити формули, застосовувати вбудовані функції, будувати діаграми. Партнерська діяльність учителя й учнів сприяла удосконаленню дослідницьких і проєктних навичок школярів, умінь групової взаємодії, колективного пошуку альтернативних рішень навчальної проблеми. Учні впевнено аргументували доцільність використання певних засобів табличного процесора Excel для розв’язування завдань з інших предметних галузей. «Калейдоскоп завдань» дав змогу учням отримати навички, спрямовані на виготовлення тривимірної моделі молекули води.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/09.jpeg

Супервізія

З метою здійснення професійної підтримки та професійного розвитку вчительки початкових класів Воробйової Анастасії Сергіївни в умовах НУШ Мирноградський ОЗЗСО відвідала Мочикіна Марина Віталіївна, методист відділу гуманітарної освіти Донецького ІППО. Серед основних завдань супервізора було консультування, наставництво, сприяння налагодженню партнерської взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу в умовах реформування системи освіти, упровадження Концепції НУШ.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/08.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/06.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/05.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/07.jpg

У межах атестації

День Святого Миколая – улюблене свято дітей. Адже Миколай приходить до всіх, хто чемно поводиться та вірить у диво. Це свято таке особливе не лише через подарунки, а ще й тому, що діти мають змогу познайомитися з Чудотворцем.

17 грудня 2021 року в межах атестації учителькою Гобиш Н.І. було проведено виховний захід у 4-А класі «Світом Миколай крокує», який мав на меті познайомити учнів із традиціями святкування дня Святого Миколая в Україні, виховувати в дітей готовність своєчасно допомагати тим, хто потрапив у біду.

Під час квесту школярі виконували різноманітні завдання, подорожуючи станціями. На одній із них учні взяли участь у майстер-класі з виготовлення снігових баб. Це було дуже захопливо та цікаво. А ще діти співали пісні про Миколая, розповідали вірші. Наприкінці свята в гості до учнів завітав сам Святий Миколай з янголами та подарував солодкі подарунки. Малеча була щаслива, а гарний настрій ще довго панував у класі.

/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/44.jpg/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/45.jpg/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/46.jpg/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/47.jpg

У межах атестації

16 грудня в межах атестації вчителькою початкових класів Воробйовою А.С. було проведено урок "Я досліджую світ" за темою "Тварини взимку", метою якого було сформувати в дітей уявлення про те, як зимують тварини; показати, як змінюється їхнє життя, виховувати любов і дбайливе ставлення до тварин. Виконуючи різноманітні завдання, вчителька сприяла розвитку в дітей уміння працювати в групах, дослідницької активності, творчих здібностей та інтересів.

/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/42.jpg/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/41.jpg/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/40.jpg/Files/images/atestatsya/atestatsya2021/39.jpg

Ділимося досвідом

30 листопада 2021 року вчительки англійської мови Мирноградського ОЗЗСО Гречишкіна М.М., Кіріенко А.О. та Подольска А.С. взяли участь у роботі міської коучінг-студії новаторських ідей «Розвиток ключових компетентностей учнів на засадах НУШ засобом гейміфікації».

Гейміфікація - це нова форма навчання. В її основу покладено ідею ігрового підходу, що робить навчання більш захопливим та цікавим. Під час заходу педагоги відвідали та проаналізували відкритий урок, познайомилися з досвідом роботи Новікової Ю.Д., здійснювали мандрівку та виконували завдання разом зі смайлом Семом.

Гречишкіна М.М. провела майстер-клас за темою «Упровадження LEGO в освітній процес НУШ на уроках англійської мови». Марина Михайлівна поділилася з учасниками майстер-класу навичками застосування LEGO-конструювання як сучасної освітньої технології та методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок». Робота з конструктором LEGO дозволяє учням у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути навички, необхідні в подальшому житті .

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/04.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/gruden2021/01.jpg

Робота методичних об'єднань Мирноградського ОЗЗСО

Робота МО початкових класів під час канікул

Самоосвіта педагога – це провідна форма вдосконалення професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої системної самоосвітньої роботи. Під час зимових канікул учителі початкових класів НВК брали участь у вебінарах і конференціях та поповнили методичні скарбнички дидактичним та демонстраційним матеріалами, створеними власноруч.

Важливим є те , що самоосвіта педагога веде не лише до власного саморозвитку й самовдосконалення професійних потреб, а й до розвитку самих учнів, удосконалення їх пізнавальних інтересів та творчих здібностей.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/12.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/11.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/10.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/09.jpg

Засідання педагогічної ради

21 січня 2021 року в Мирноградському НВК відбулося онлайн засідання педагогічної ради, під час якої адміністрація закладу познайомила присутніх із результатами роботи НВК за І семестр 2020-2021 навчального року: до уваги педагогів було представлено аналіз якості навчальних досягнень гімназистів, результативність участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з навчальних предметів, аналіз виховної роботи та роботи педколективу щодо попередження дитячого травматизму. У ході опрацювання методичної теми «Педагогічний дизайн навчання онлайн» вчителі ділилися досвідом щодо організації самоосвітньої діяльності, а педагоги, які мають пройти атестацію в 2021 році, представили свої творчі звіти. Практичним психологом Таран І.Г. були надані рекомендації щодо протидії булінгу в класних колективах..

/Files/images/pedrada/pedrada_2021/06.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/05.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/04.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/03.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/02.png/Files/images/pedrada/pedrada_2021/01.jpg

Чергове засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів НВК

13 січня 2021року відбулося чергове засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів НВК, де було проведено аналіз роботи педагогів за І семестр, підведено підсумки навчальних досягнень учнів. Виходячи із потреб сучасності, учителі обговорили актуальне питання «Як зробити дистанційне навчання справді ефективним», оскільки освітяни повинні не тільки вміти використовувати онлайн – ресурси, а й грамотно планувати свою роботу, домовлятися про спільні правила й ретельно оцінювати власні потреби та можливості. Наприкінці засідання вчителі поділилися своїми методичними наробками.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/08.png/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/07.png

Робота методичного об’єднання

В останні дні навчання відбулося чергове засідання кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін НВК за темою «Інноваційні педагогічні технології в сучасному навчанні», під час якого педагогами було розглянуто зміни в ЗНО з української мови та літератури 2021, обговорено результати Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, конкурсу ім. Т.Г. Шевченка. Наприкінці засідання вчителі поділились методичними родзинками для досягнення високих результатів у роботі з учнями.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/05.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/04.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/06.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/03.jpg

Засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики

Наприкінці І семестру відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики та інформатики, де було проведено аналіз роботи МО за І семестр, підведено підсумки ІІ етапу олімпіад, учнівських конкурсів. Учителі також обговорювали питання впровадження в практику STEM-технологій, використання елементів розвивального навчання, формування мотивації навчальної діяльності на уроках математики та інформатики.

/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/rk2021/schen/01.jpg

Семінар-практикум для вчителів початкової ланки

26.02.2020 року на базі Добропільського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад» Добропільської міської ради Донецької області проходив семінар-практикум «Організація роботи у 2 класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України», в якому взяли участь учителі початкових класів Мирноградського НВК Гобиш Наталія Іванівна та Зінов’єва Марина Петрівна. Педагоги ЗЗСО Донеччини поділилися досвідом роботи в проектних класах. Учитель 1-А класу НВК Гобиш Н.І. провела майстер-клас, продемонструвавши колегам особливості викладання інтегрованого курсу «Українська мова» в межах проекту «Інтелект України». Наприкінці заходу педагоги отримали сертифікати.

/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/04.jpg
/Files/images/metodichna_robota/lyutiy/01.jpg

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ

31 січня 2020 року в НВК відбулося планове засідання міської творчої групи вчителів природничого циклу. Керівник - Коваленко Н.І., учитель хімії НВК, та Зайдулліна Л.З., учитель фізики, провели майстер-клас для вчителів міста за темою «Використання мультимедійної дошки на уроках природничого циклу як одна з вимог сучасного освітнього процесу», який мав на меті познайомити педагогів з основами та принципами роботи мультимедійного комплексу, програмного забезпечення SMART Notebook, основними способами використання інтерактивної дошки на уроках, , підвищити компетенцію викладачів у максимально ефективному використанні нових інформаційних, комунікаційних та інтерактивних технологій, стимулювати активну пізнавальну діяльність слухачів.

/Files/images/metodichna_robota/schen_20/04.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/03.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/01.jpg/Files/images/metodichna_robota/schen_20/02.jpg

Обласний семінар-практикум для вчителів англійської мови

10 червня 2019 року заступник директора з навчально-виховної роботи Штагер Катерина Миколаївна та вчитель англійської мови Гречишкіна Марина Михайлівна взяли участь в обласному семінарі-практикумі від Авторизованого центра Кембриджських екзаменів UA029 «Поліглот» з теми «Сучасні підходи до викладання англійської мови». Спікерами заходу були: Оксана Козуб – директор мовного центру та Юлія Горбенко – керівник екзаменаційного центру. На семінарі учасники мали змогу ознайомитися з новими навчальними посібниками для нової української програми, умовами отримання міжнародних сертифікатів для учнів та вчителів, взяли участь у воркшопі «Мотиваційні поради та прийоми». Гарним настроєм, врученням сертифікатів та розіграшом призів закінчилася ця зустріч.

/Files/images/mjnarodn_proekti/01.jpg/Files/images/metodichna_robota/02.jpg/Files/images/metodichna_robota/3.jpg/Files/images/metodichna_robota/3.jpg

Учительські будні

Кафедра вчителів початкових класів НВК – творчий колектив, який спрямовує свою діяльність на вдосконалення та систематичне впровадження інноваційних форм у навчально-виховний процес. 30.10. 2018р. на засіданні кафедри вчителі проаналізували роботу за І чверть та поділилися своїми наробками з колегами.

/Files/images/metodichna_robota/1.jpg/Files/images/metodichna_robota/2.jpg

Відкрите засідання кафедри вчителів математики та інформатики

14 березня 2018 року було проведено відкрите засідання МО кафедри вчителів математики та інформатики НВК Мирноградської міської ради за темою «Іноваційні технології на уроках математики та інформатики», де обговорювалися такі питання:

1. Інноваційні аспекти профільного навчання.

2. Інтерактивні технології: кооперативна форма організації діяльності учнів на уроках математики та інформатики.

3. Узагальнення та систематизація навчального матеріалу з метою підготовки учнів 11-их класів до ЗНО та 9-их класів ДПА за допомогою інтерактивних методів навчання.

/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140329101.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140405445.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140506826.jpg/Files/images/metodichna_robota/IMG_20180314_140641443.jpg

Робота методичної кафедри

1 березня 2018 року в Мирноградському НВК відбулося засідання методичної кафедри вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін, де було заслухано творчий звіт Грузинової М.О., учителя зарубіжної літератури, яка проходить атестацію в 2017-2018 навчальному році. Керівник методичної кафедри Дробязко Ю.В. ознайомила присутніх з онлайновим сервісом LearningApps.org, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Юлія Володимирівна зазначила, що він є конструктором для розробки різноманітних завдань у будь-яких предметних галузях, його можна використовувати як на уроках, так і в позаурочний час, і для малечі, і для старшокласників.

/Files/images/metodichna_robota/P80301-130358.jpg /Files/images/metodichna_robota/P80301-130856.jpg

/Files/images/metodichna_robota/P80301-131035.jpg/Files/images/metodichna_robota/P80301-130302.jpg

Засідання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-природничих дисциплін.

27 лютого 2018 р. відбулось відкрите засідання шкільного методичного об’єднання вчителів суспільно-природничих дисциплін.

На засіданні були присутні всі вчителі шкільного методичного об’єднання.

Засідання було присвячено обміну досвідом з питань використання інноваційних технологій на уроках суспільно-природничого циклу.

Переходова О.І., керівник кафедри, виступила з інформацією про роль інноваційних технологій в освіті та їх впровадження у навчально-виховний процес.

Вона підкреслила, що вчителі ШМО успішно в своїй навчально-виховній діяльності використовують інноваційні технології.

Найбільш результативними серед них є :

-- технології інтерактивного навчання

-- інформаційні технологій

-- проектні технології

-- ігрові та інтегровані технології навчання

Вчителі, які атестуються, ознайомили присутніх з досвідом роботи з використання інноваційних технологій на своїх уроках.

Лійка А.В. , учитель біології, розповів про свій досвід з приводу використання інноваційних технологій на уроках біології та при роботі з обдарованими дітьми.

На своїх уроках вчитель активно застосовує інтерактивні методи навчання -- обговорення, дискусії, роздуми, які дають учням можливість обмінюватися ідеями, враженнями, активізують розумову діяльність, навчають умінню висловлювати власні ідеї та думки, а також почути міркування однокласників, це елементи кооперативного навчання-робота в парах, ротаційні трійки, карусель, “Один-удвох-усі разом”..

Працюючи з обдарованими дітьми вчитель використовує лабораторні дослідження, інформаційні технологій , проектні технології. Багато уваги він приділяє роботі з обдарованими дітьми по лінії МАН.

Зайдулліна Л.З.., вчитель фізики , розповіла про свій досвід роботи з інноваційними технологіями на уроках фізики .

Л.З. Зайдулліна поділилась досвідом використання різноманітних інноваційних форм і методів організації роботи, що враховують суб’єктивний досвід учнів на уроках фізики. У своєму виступі вона підкреслила, що одним із дійових стимулів залучення учнів до навчання є усвідомлення ними практичної значимості знань. Вчитель наголосила, що у навчальному процесі необхідно більш широко застосовувати практично орієнтовані завдання, за допомогою яких учні зможуть продемонструвати здатність використовувати фізичні знання в повсякденній практичній діяльності, при поясненні явищ буденного життя і життєдіяльності людини.

Зайдулліна Л.З постійно використовує інформаційні технології навчання , які дозволяють підвищити інтерес учнів до вивчення предметів природничого циклу, активізувати їх пізнавальну діяльність, сприяють формуванню наукового світогляду.

/Files/images/metodichna_robota/Заседание кафедры - Средство просмотра фотографий Windows 2018-02-27 23.23.03.png

Кiлькiсть переглядiв: 1222