• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Міжнародні проекти

В очікуванні GoCamp

14 червня 2021 року вчителі НВК Попова Ольга Владиславівна та Ілієнко Ірина Василівна розпочали підготовчий етап до вже щорічного англомовного табору GoCamp, в якому цього року бере участь більше ніж 250 шкіл і близько 2700 учнів. Приєднавшись до навчальних сесій, які проходитимуть протягом 10 днів, педагоги вперше мали змогу побачити своїх фасилітаторів та познайомитися з колегами з усієї України. Фасилітатори проєкту познайомили учасників зі змістом програми та її додатками, з якими вони будуть працювати під час табору.
На дітей чекає практика розмовної англійської, підвищення рівня володіння англійською мовою, цікаві заняття, онлайн- зустрічі з носіями англійської мови, два тижні насиченого табірного життя онлайн та спілкування з однолітками. Усі учасники з нетерпінням чекають на початок табірної зміни GoCamp.

/Files/images/mjnarodn_proekti/p_2021/01.png

GoCamp Online 2020

GoCamp розпочав серію мотивуючих онлайн-зустрічей школярів з успішними людьми країн світу: дипломатами, послами та лідерами у своїх галузях, аби підлітки могли практикувати англійську, продовжувати пізнавати інші культури та професії, залишаючись удома.

21 травня 2020 року учні 9-В класу НВК (учитель Радченко Ю.І.) разом з іншими ровесниками України спілкувалися онлайн з Лідією Богданович, директоркою з дизайну відомого в усьому світі додатку Snapchat, яка познайомила підлітків з професією дизайнера.

Лідія Богданович очолює команду дизайнерів Snap Lens, яка складається з більш ніж 200 дизайнерів з 8 міст, і є авторкою багатьох знакових лінз Snap (квіткова корона, золоті метелики, милі тварини тощо)

На цій незвичайній зустрічі діти дізналися про основні принципи, які допоможуть їм пізнати світ дизайну та побудувати кар'єру дизайнера. Такі зустрічі, безперечно, надихають на креативність та інновації. Отже, чекаємо на нові)

/Files/images/mjnarodn_proekti/11 (2).png/Files/images/mjnarodn_proekti/10.png/Files/images/mjnarodn_proekti/09.png/Files/images/mjnarodn_proekti/08.png/Files/images/mjnarodn_proekti/07.png/Files/images/mjnarodn_proekti/06.png

GoCamp Online 2020 триває!

20 травня 2020року відбулася чергова зустріч волонтера Кенана Агасієва з учнями 9-В класу НВК (учитель Радченко Ю.І.)

Цього разу підлітки разом з волонтером спілкувалися на тему традицій і культури України та Азербайджану. Школярі дізналися про традиції країни - батьківщини волонтера, а потім познайомили К. Агасієва з культурою нашої батьківщини. Гімназистам було цікаво порівняти традиції двох країн та знайти щось спільне.

Чекаємо на подальші зустрічі.

/Files/images/mjnarodn_proekti/05.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti/04.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti/03.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti/02.jpg

Свято наближається!

Зовсім скоро вся Європа святкуватиме католицьке Різдво. Для учнів нашого НВК уже стало традицією обмінюватися Різдвяними листівками з друзями із закордону. Цього разу діти стали учасниками масштабного міжнародного eTwinning проєкту «Christmas around Europe», у межах якого вони надіслали вітальні листівки до європейських країн: Франції, Італії, Румунії, Хорватії, Польщі, Португалії, Естонії, Германії, Литви, Турції та Іспанії.

Школярі виготовили оригінальні хенд-мейд листівки, в яких розповіли про традиції святкування Різдва в Україні та у всьому світі й побажали ровесникам веселих новорічних свят. Допомагали учням наші вчителі-ітвінерки Радченко Ю.І., Козлова О.В., Воробйова А. С. Учні з нетерпінням чекатимуть на відповіді від нових закордонних друзів.

/Files/images/mjnarodn_proekti2019-2020/04.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti2019-2020/02.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti2019-2020/01.jpg

Різдвяні листівки друзям з Іспанії

Обмінятися листівками з іншою країною було завжди цікаво, а , завдяки міжнародній платформі e-Twinning, це стало ще й дуже легко. Не пропустили такої нагоди й учні 5-А класу Мирноградського НВК (кл.керівник Радченко Ю.І.). Діти створили незабутні Різдвяні листівки та відправили їх своїм новим друзям з Іспанії, м. Бургос. Зараз учні з нетерпінням чекають на Різдво та вітання від іспанських школярівJ

/Files/images/mjnarodn_proekti/7.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti/2.jpg

Привітання з Польщі

Напередодні свята католицького Різдва учні 1-А класу Мирноградського НВК отримали у відповідь на свої привітальні листи різдвяні листівки від діток з Польщі. Першокласники з цікавістю переглядали подарунки від своїх нових друзів з-за кордону. Будемо раді й надалі підтримувати стосунки з дружньою країною. Зі святом Нового року й Різдва Христова!

/Files/images/mjnarodn_proekti/20171222_080912.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti/20171222_081132.jpg

РІЗДВЯНІ ПРИВІТАНЯ

За ініціативи учителя англійської мови Радченко Юлії Ігорівни 1-А клас НВК , що навчається за програмою «Інтелект України», бере участь у E-twinning проекті «Christmas Greetings» (Різдвяні вітання), який передбачає обмін різдвяними листівками та подарунками з польськими школярами.

У межах цього проекту діти зі своїми батьками створили незабутні хенд-мейд листівки. У якості подарунків були виготовлені пряники та сплетені браслети в національних кольорах. 23 листопада 2017 року посилку з подарунками було відправлено до польського міста Ельблонг, щоб місцеві школярі встигли отримати наші вітання до Католицького Різдва, яке, за традицією, відзначається 25 грудня.

Тепер діти 1-А з нетерпінням чекають на відповідь з Польщі.

Виносимо щиру подяку батькам 1-А класу за допомогу та плідну співпрацю.

/Files/images/mjnarodn_proekti/image-0-02-04-7e2799dd8afe528e2cdc0b5711e96ee2d2b6ec2db8c15029fcac7553d3c955dd-V.jpg/Files/images/mjnarodn_proekti/image-0-02-04-06ea94345fe40c90f0d76bee03d132151460fe6d0af10c8bb62636ff0152343c-V.jpg

Практична сесія 2017 за програмою eTwinning Plus в місті Запоріжжя

Учитель англійської мови НВК Колісніченко Т.В стала учасницею практичної сесії 2017 за програмою eTwinning Plus в місті Запоріжжя. Навчальні заняття були організовані для вчителів-ітвіннерів, які зареєстровані в мережі eTwinning.

У програмі заходу було обговорено ключові ідеї eTwinning Plus, розглянуто проекти з використанням інструментів Twinspace.
Учитель Мирноградського НВК Колісніченко Т.В. щиро вдячна організаторам за можливість участі в заході.

/Files/images/mjnarodn_proekti/P70630-155444_1_.jpg

Проекти

3 березня учні 8-9 класів НВК отримали довгоочікувані листи з Албанії в рамках роботи над проектом "CITY of LOVE" на платформі eTwinning. Такий відеолист з подякою та найтеплішими побажаннями було створено сьогодні та надіслано школі-партнеру через мережу Інтернет.

undefined

Презентація Глобал

Результатом плідної співпраці у проекті "CITY of LOVE" у глобальній мережі eTwinning став обмін "валентинками" до Дня закоханих з учнями Албанії. Сьогодні рекомендованим листом були надіслані власноруч виготовлені картки з побажаннями англійською мовою. До участі в проекті були залучені учні 8-9 класів. Тепер ми з нетерпінням чекаємо на відповідь із Gjimnazi "16 Shtatori", Shijak, Durres, Albania.

undefined

01 лютого 20017 року в НВК відбувся майстер-клас для педагогів «Інструменти порталу «eTwinning Plus». Педагог-організатор Клименко Ю.В. та практичний психолог Чепенко Л.М. дали змогу на практиці застосувати основні інструменти програми, розглянути корисні інформаційно-комп’ютерні технології. Командна робота, основи планування проектів, обмін досвідом з колегами залишили позитивні враження та прагнення до практичної реалізації проектно-орієнтованого навчання, співпраці в програмі eTwinning Plus.

Відео "Smiles" - один з етапів роботи над проектом "CITY of LOVE" на платформі eTwinning. У представленому проекті беруть участь представники з Арменії, Албанії, Туніса, Турції та України.

undefined

Презентація міста Мирноград у проекті "We are the children of one big world" на платформі ePals.

Myrnohrad is on the map of ukraine! from ukrgymnasium

Кiлькiсть переглядiв: 1066