Дбаємо про безпеку дітей

2021-04-24

Для мешканців Донецької області, на жаль, міни та гранати - це не лише лячні слова та моторошні малюнки на білбордах та екранах телевізорів. Це - страшна реальність. Адже натрапити на боєприпас може будь-хто в будь-який час та в будь-якому місці. Діти становлять особливу групу ризику, адже, з огляду на нестачу життєвого досвіду, вони ще не знають, що будь-які незнайомі та підозрілі предмети краще оминати. З метою запобігання травмування та загибелі дітей внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними предметами учням 9-В класу НВК (класний керівник Гречишкіна М.М.) під час дистанційно проведеної виховної години було запропоновано переглянути відеоролик «Обережно: вибухонебезпечні предмети!» й пройти онлайн-тест Головного управління ДСНС України в Донецькій області «Що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета». А чи знаєте ви, як правильно діяти, якщо все ж таки натрапили на небезпечний предмет? Які ознаки має вибухонебезпечний предмет? За яким номером слід викликати спеціалістів з розмінування? Пройдіть онлайн тест за посиланням та перевірте свої знання!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoflXr8IB2DwRGzXcka9K- AGRv8E8Qt6tTtoOdk7l2hOap5Q/viewform

/Files/images/novini1/kvten/28.jpg/Files/images/novini1/kvten/29.png/Files/images/novini1/kvten/30.jpg