«Безпека – це коли ніщо не загрожує життю та здоров’ю»

2021-04-25

«Безпека – це коли ніщо не загрожує життю та здоров’ю» - під таким гаслом у межах Тижня знань основ з БЖД пройшла виховна година для учнів 5-Б класу НВК (класний керівник Ілієнко І.В.) «Безпека життєдіяльності». Протягом заходу діти дізналися, що небезпека - це ситуація, коли щось або хтось може тобі зашкодити; небезпека - це явища, об’єкти, які здатні за певних умов завдати шкоди здоров’ю людини як відразу, так і в майбутньому, тобто викликати небажані наслідки. Отже, сучасна людина повинна володіти культурою безпечної життєдіяльності. Переглянувши запропоновані тематичні відеоматеріали, діти зробили висновок: щоб зберегти здоров’я та життя, потрібно вивчати небезпеки, умови та причини їх виникнення, а також знати способи захисту від них.

/Files/images/novini1/kvten/31.png/Files/images/novini1/kvten/32.png