«Німецька для дітей: навчання дітей на практиці»

2021-04-26

З метою підвищення професійної майстерності педагогів в організації та проведенні сучасного уроку німецької мови, ознайомлення з інноваційними методиками щодо викладання граматичного матеріалу та розвитку комунікативної компетентності школярів за ініціативи Інституту Гете 26 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар для вчителів німецької мови "Deutsch für Kinder: Kindgerechtes lernen in der Praxis" («Німецька для дітей: навчання дітей на практиці»), в якому взяла участь учителька німецької мови НВК Ілієнко І.В. Протягом 8 годин педагоги опановували нові методики викладання предмета: навчання через рух, за допомогою оповідань, у грі, "на станціях", які допоможуть дітям у вивчені німецької мови, знайомстві із сучасною німецькою культурою.

/Files/images/novini1/kvten/33.png