Свято Весни

2019-03-07

8 Березня – Свято Весни, свято пробудження природи. Цей день вважається справжнім символом поваги, любові, ніжності й захоплення її Величністю Жінкою. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду, її лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу та надію на майбутнє. Напередодні Міжнародного Жіночого дня учні 4-А класу НВК разом з учителем Сабєгатулліною В.В. запросили на родинне свято своїх мам та бабусь. Діти дарували своїм рідним не тільки сувеніри, зроблені власноруч, а й хороший настрій. На заході лунали лагідні пісні про маму, бабусю, слова вдячності й любові, які розчулювали присутніх до сліз. У незвичайних цікавих іграх і змаганнях брали участь не тільки діти, а й дорослі.

/Files/images/molodsha_shkola/33.jpg/Files/images/molodsha_shkola/32.jpg/Files/images/molodsha_shkola/29.jpg/Files/images/molodsha_shkola/28.jpg