Пришкільний табір «Райдуга». День 15. День книги

2019-06-21

Сьогодні вихованці табору відвідали бібліотеку сімейного читання. Працівники радо зустріли гостей. Завідувачка бібліотекою Боброва Н.В. познайомила дітей з функціями абонементної зали, показала книгосховище та конференц залу.

Бажаючі попрацювали за індивідуальними комп’ютерами, а більшість дітей із задоволенням взяли участь у міні-вікторині та переглянули мультфільми.

У бібліотеці НВК відбулися літні читання. Бібліотекар Федорченко Е.В. провела вікторину-подорож «Кіно і книга». Діткам необхідно було відгадати назву запропонованого фільму або мультфільму та назвати автора твору. Також проведено конкурс «Загадкознавець» та вікторина з народознавства.

Почуття страху супроводжує кожну людину протягом всього життя. Ми відчуваємо жах, переляк, страх, побоювання.

Співробітницею Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА (м. Покровськ) Геліх Ліаною було проведено арт-терапевтичне заняття «Робота зі страхами та негативними переживаннями», яке спрямовано на зниження рівня страху через його перетворення, подолання негативних переживань та зниження емоційної напруги. Діти ділилися своїми побоюваннями та страхами, підтримували один одного.

/Files/images/prishklniy_tabr/69.jpg /Files/images/prishklniy_tabr/67.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/68.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/66.jpg