Пришкільний табір «Райдуга». День 17. День прощання

2019-06-22

Ось і настав передостанній день перебування дітей у таборі.

Вони зібралися на святкову лінійку, присвячену закриттю табірної зміни.

Начальник табору Зінов’єва Марина Петрівна пригадала яскраві моменти табірного життя, нагородила грамотами команди найактивніших, найталановитіших, найкреативніших учнів, подякувала педагогічному та обслуговуючому персоналу за плідну роботу в таборі.

Усі діти взяли участь у квесті «Весела подорож». Дітлахи мандрували по станціях «Долоні щастя», «Незвичайне селфі», «Шалені танці», «Казковий кросворд», «Таємний лист», «Загадкові пазли», «Зачарована долина». Наприкінці подорожі вихованці табору отримали солодкі призи. Свято завершилося запальною дискотекою.

/Files/images/prishklniy_tabr/74.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/75.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/76.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/77.jpg