Тиждень початкової ланки

2019-11-13

Вівторок був особливим днем тижня. Молодші школярі присвятили його рідній мові. Усі заходи, що проходили, були переповнені любов׳ю до рідного слова, рідного краю, його звичаїв. Класні керівники підготували та провели літературні вікторини «У гості казка завітала», під час яких учні залюбки пригадали народні казки, збагатили свій читацький досвід, творчу уяву. Школярі із задоволенням відповідали на запитання, розгадували ребуси й кросворди, узяли участь у виставці ілюстрацій до прочитаних казок. З учнями 2-х класів учителі провели казкові вікторини з лего.

Яскравим і незабутнім став конкурс на кращого декламатора віршів про мову. Учні 2-4 класів доклали багато зусиль, щоб передати красу й неповторність нашої мови.

Бібліотекарем НВК Федорченко Е.В. був проведений конкурс на краще декламування гуморесок Остапа Вишні, присвячений 130-річчю з дня народження письменника. У конкурсі взяли участь учні 3-4 класів.

Важливою подією сьогоднішнього дня стало проведення серед учнів 3-4 класів І шкільного етапу олімпіади з української мови з метою виявлення справжніх знавців мови.

У конкурсно-розважальній грі «Знавці української мови» учні 4 класів виявили свої знання з мови, кмітливість і зосередженість.

/Files/images/novini_2019-2020/listopad/39.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/38 (2).jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/37.jpg/Files/images/novini_2019-2020/listopad/36.jpg