• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

«Доброволець – герой сьогодення»

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. У цей день українці вшановують мужність та героїзм захисників-добровольців, які за покликом власного серця стали на захист Батьківщини й захищають рідну землю від російських загарбників.

З нагоди відзначення цієї дати у 8-Б класі ОЗЗСО було проведено годину спілкування «Доброволець – герой сьогодення». Під час заходу учні дізналися про історію дати, переглянули тематичне відео зі спогадами добровольців з різних батальйонів, розмірковували над поняттями честі, гідності, відповідальності, патріотизму, які притаманні цим людям. Хвилиною мовчання вшанували школярі пам’ять загиблих добровольців та побажали всім українцям скорішої перемоги в цій війні.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/19.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/18.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/17.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/16.jpg

«Доброволець – герой сьогодення»

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Добровольці – це люди, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в 5-Б класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено патріотичну годину «Доброволець – герой сьогодення». Під час заходу п’ятикласники здійснили віртуальну мандрівку сторінками історії та з'ясували, хто був першими добровольцями. Після перегляду відеотайму «Мужність і честь українських захисників-добровольців» діти визначили важливу рису українського добровольця - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, розгадали філворд «Якості воїна-захисника». Завдяки власній мужності, патріотизму, відданості національним інтересам, а також невичерпній любові до Батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/15.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/14.jpg

14 березня - День українського добровольця

Нині більшість добровольців своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Ушановуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з метою сприяння зміцненню патріотичного духу серед підростаючого покоління, у 1- Б класі Мирноградського ОЗЗСО проведено виховний захід «День українського добровольця». У ході уроку учні переглянули тематичне відео, підготували малюнки під гаслом: «Дякую тобі, добровольцю!», співали разом пісню «Намалюю».

Мільйони людей вірять, що небо нашої України-неньки буде мирним, адже його охороняють славні воїни. Тож бажаємо нам всім миру, спокою та світлого
майбутнього!

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!..

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/10.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/13.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/12.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/11.jpeg

«Вони для нас виборюють життя»

14 березня українці вшановують добровольців, людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини й захищають рідну землю від загарбників.

З нагоди Дня українського добровольця в 7-А класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено патріотичну годину «Вони для нас виборюють життя», у межах якої учні здійснили віртуальну екскурсію до музею «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця». Протягом заходу школярі дізналися про те, що одним із перших прикладів українського добровольства є Запорозька Січ – воєнізована структура, що боронила українські землі в XVI-XVIII ст., переглянули тематичне відео про наших захисників, добровольчі батальйони, які виборюють незалежність та суверенітет Української держави. Підлітки визначили яскраву національну рису українців - бути небайдужими до сьогодення та майбутніх часів, до долі своїх дітей, честі й пам’яті славних батьків, яка є спільною для всіх наших поколінь. І наш з вами обов’язок - пам’ятати про тих, хто не побоявся взяти в руки зброю й піти боронити рідну землю, хто протягом уже кількох сотень років завжди, коли виникає загроза для України, сміливо йде в бій за її цілісність та незалежність.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/08.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/07.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/06.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/05.png

«Український доброволець - взірець патріотизму»

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Ця

пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України в 2017 році, щоб ушанувати

мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності

нашої держави.

З метою виховання в учнів любові до України, почуття гордості за українських

добровольців, подальшого зміцнення патріотичного духу в 2-Б класі Мирноградського

ОЗЗСО було проведено виховну годину "Український доброволець - взірець патріотизму".

Протягом заходу, переглянувши інформаційну презентацію, учні дізналися про історію

цієї пам’ятної дати, а потім в ігровій формі, складаючи "Асоціативний кущ" та

розгадуючи філворд "Якості воїна - захисника", визначили роль добровольців у нинішній

визвольній війні.

У загарбника немає шансів на перемогу! Слава справжнім воїнам!

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/04.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/03.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/02.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/01.jpeg

«Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову».

(Ліна Костенко)

Щороку 21 лютого людство відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято має на меті збереження та розвиток мовної різноманітності у світі.

Українська мова є однією з найгарніших та найбагатших мов світу. Вона має глибоке коріння та історію, є символом національної свідомості та ідентичності народу.

З нагоди свята в 6-В класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено онлайн-квест "Коронація слова". Протягом заходу учні пройшли квест, подолавши 6 зупинок: "Історія свята", "Океан рідної мови", "Словограй", "Редактор", "Мовна ігротека" та "Словникар", де на них чекали цікава вікторина, філологічні ігри, анаграми.

Бажаємо всім українцям, що бережуть українське слово, щастя, миру, світлого майбутнього. Любіть, шануйте й бережіть рідну мову, адже вона - наш генетичний код.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/29.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/30.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/31.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/32.jpg

«Єдиний скарб у тебе – рідна мова»

Мова – це не тільки засіб спілкування, а й надзвичайно велика цінність для будь-якого народу. З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови з учнями 9-Б класу було проведено тематичний онлайн-урок «Єдиний скарб у тебе – рідна мова». Під час заходу школярі пригадали історію української мови та дізналися багато цікавих фактів про неї. Дев’ятикласники відчувають себе справжніми українцями й налаштовані на збереження мови, культури, звичаїв та традицій свого народу.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/28.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/27.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/26.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/25.png

«Чарівний світ української мови»

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає вся наша держава, бо жодне цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки та передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

З нагоди свята у 8-А класі Мирноградського ОЗЗСО відбулася виховна година «Чарівний світ української мови». Під час заходу діти переглянули тематичне відео та взяли участь у вебквесті "Мова наша - серце наше!", після проходження якого отримали дипломи. За цікавим заняттям час пролетів весело й непомітно!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/22.JPG/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/21.JPG/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/23.jpg

Мово рідна!

Колискова
Материнська ніжна мово!Мово сили й простоти, –Гей, яка ж прекрасна Ти!

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Учні 6-Б класу Мирноградського ОЗЗСО долучилися до цього мовного свята, узявши участь у патріотичній грі «Пароль: «Паляниця». У ході пошукової роботи під час дистанційної виховної години шестикласники виділили низку потайних слів та ознак, що притаманні українській мові, пригадали відомих діячів України, назвали найкращі риси українців та українок. Наприкінці заходу учні створили галерею творчих робіт, виявивши креативність та фантазію.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/18.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/17.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/19.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/20.jpg

«Герої Небесної Сотні: хто вони?»

20 лютого в Україні вшановується День Героїв Небесної Сотні – людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України. Цього дня 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану під час Революції Гідності, коли протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

Нині ми вшановуємо пам’ять тих героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди цієї знакової дати учні 11-А класу Мирноградського ОЗЗСО створили сторінку спогадів «Герої Небесної Сотні: хто вони?». Старшокласники дослідили біографії, професії, вік героїв і за допомогою ресурсу QR Code Generator закодували інформацію та розмістили на віртуальній дошці.

Ми приєднуємося до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, людей, які поклали свої життя заради майбутнього нашої країни, адже герої не вмирають!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/17.png

«Вони помирали, щоб жила Україна»

20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити й народжувати дітей.

Учні 7-б класу Мирноградського ОЗЗСО долучилися до вшанування пам’яті загиблих. Під час виховного заходу школярі переглянули відеоматеріали, з яких дізналися про ті страшні події, та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/16.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/15.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/14.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/13.png

«Герої не вмирають…»

Ніколи не зітруться з пам’яті народу події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.

На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого2023 року у 8-В класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено виховний захід «Герої не вмирають…», метою якого було не тільки нагадати учням про тяжкі події в новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Протягом заходу учні переглянули тематичне відео, пригадали поіменно кожного героя Майдану та запалили свічки пам’яті на честь загиблих учасників.

Вічна пам’ять тим, хто загинув на Майдані! Вічна пам’ять героям Небесної Сотні!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/12.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/09.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/11.jpg

#ЗНАК_МОЄЇ_СВОБОДИ

19 лютого відзначається День Державного Герба України. Саме в цей день 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО створили колажі артмобу "СИМВОЛ ДЕРЖАВИ - ЗНАК МОЄЇ СВОБОДИ!", у якому вшанували символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі.

Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії й тих завдань, які стоять перед Україною сьогодні!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/07.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/06.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/05.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/08.jpeg

16 лютого – День єднання

16 лютого в Україні святкують День єднання. Нинішнє свято покликане показати всьому світу, що ми всі — це один народ, і жодні вороги не зможуть нас розділити. Цей день став символом єднання великого народу, сили й могутності, взаємоповаги й розуміння, одного чистого мирного неба для всіх українців!

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО створили патріотичний колаж «Україна єдина». Як із окремих букв складаються слова, так із прагнень кожного з нас виникла спільна мета українців: ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше демократичне та вільне майбутнє. Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та незалежність

Вітаємо всіх українців з Днем єднання України! Зичимо всім нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце і всім нам тут буде світло, тепло й затишно!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/01.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/04.jpeg

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/03.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/02.jpeg

«Запали свічку – вшануй пам’ять!»

З нагоди Дня пам’яті героїв Крут – однієї з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 рр. – учні 7-Б класу ОЗЗСО взяли участь в акції «Запали свічку – вшануй пам’ять!».

Школярі запалили свої вогники на честь тих, хто в ті буремні часи віддав свої молоді життя за волю й незалежність України. Вічна слава полеглим!

/Files/images/novini_2022-2023/schen/20.png

Герої Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. З нагоди цієї пам’ятної дати у 8-Б класі ОЗЗСО було проведено виховну бесіду в дистанційному форматі «Герої Крут – символ героїзму українського народу». Учні переглянули відеоматеріали, з яких дізналися про ті страшні, криваві й болючі для українців події, а потім виконали завдання вікторини «Пам’ятаємо Героїв Крут». Наприкінці заходу школярі вшанували пам’ять полеглих студентів хвилиною мовчання.

Проведення таких заходів сприяє формуванню в учнів почуття патріотизму, вихованню національної гідності, гордості за свою Батьківщину та поваги до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.

/Files/images/novini_2022-2023/schen/19.jpg/Files/images/novini_2022-2023/schen/18.jpg/Files/images/novini_2022-2023/schen/17.jpg

Україна єдина!

З нагоди Дня Соборності України учні 5 - В класу ОЗЗСО створили карти єдності, які доносять світові головний меседж - Україна єдина. Не важливо, звідки ти: з Харкова, Львова, Мирнограда - ми всі українці , у нас одна спільна держава!

/Files/images/nats_patr22-23/schen/16.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/14.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/15.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/13.jpg

«Україна соборна. Разом ми – сила!»

З нагоди Дня Соборності України учні 2-А класу ОЗЗСО стали учасниками дистанційного виховного заходу «Україна соборна. Разом ми – сила!», який мав на меті поглибити знання вихованців про історію виникнення свята, виховувати в них патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Після перегляду мультимедійної презентації «Захід та Схід разом!» діти творчо підійшли до виготовлення патріотичних поробок, аплікацій, виконували інтерактивні вправи, складали пазли «Вивчаємо карту України» та «Символи України». Закінчився захід виконанням пісні Тіни Кароль «Україна- це ти!», яку діти співали разом із улюбленою зіркою.

«В єднанні-наша сила»

День Соборності України, який відзначається 22 січня, – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної ідеї.

З метою виховання належного відзначення важливої події у багатовіковій історії українського державотворення, виховання патріотизму та духовності як важливих життєвих цінностей, 19 січня 2023 року в 3-А класі ОЗЗСО було проведено виховну годину «В єднанні-наша сила». Протягом заходу учні переглянули інформаційне відео «Україна-соборна держава», декламували вірші, виконували інтерактивні вправи в сервісі LearningApps.org: «Вивчаємо карту України», «Познач регіони України», «Карта України», «Символи України». Під час колективної роботи на дошці Jamboard, користуючись її інструментами, розфарбували області України в різні кольори.

Закінчився захід виконанням мотивуючої пісні молодого українського виконавця Артема Пивоварова.

Нехай це свято додає всім українцям сил у розбудові нашої держави, щоб у ній завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура. Бажаємо миру, щастя, добра та довгих літ процвітання нашій рідній Україні!

/Files/images/nats_patr22-23/schen/10.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/09.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/11.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/12.png

Лунає пісня солов’їна
І вітер віє степовий.
Моя соборна Україна
Знов зустрічає день новий.

Послухай, брате-українцю,
Хоч історично склалось так,
Що територія різниться,
Одна земля у нас, однак.

Ми з вами — це одне єдине,
Ми — це родина: ти і я.
Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.

19 січня 2023 року в 4-А класі ОЗЗСО на мультимедійному ресурсі padlet проведено виховний захід, присвячений Дню Соборності України. Діти із зацікавленістю переглянули відео «Історія та сучасність», грали в ігри «Так чи Ні», «Наша Соборна Україна», склали асоціативний кущ до сполучення слів «Соборність України», розгадали кросворд «Рідна Україна» та пограли в інтерактивну гру «Карта мандрівника України». Наприкінці заходу школярі виготовили «долоньки єднання», на яких написали свої мрії й створили з них патріотичні композиції.

/Files/images/nats_patr22-23/schen/05.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/06.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/07.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/08.png

«Ми – патріоти своєї країни»

З нагоди Дня Соборності України, який відзначається 22 січня, учні 9 – А класу ОЗЗСО узяли участь в інтерактивному занятті «Ми – патріоти своєї країни». У ході заходу підлітки переглянули короткий інформаційний ролик «В єдності – сила !», спільно дали відповіді на запитання вікторини «Єднання заради Незалежності» та отримали завдання квесту: за бажанням намалювати народні символи України, або зробити фото у вишиванці чи віночку, або створити виріб національно – патріотичної тематики тощо. У подальшому із цих світлин буде створено колаж «9- А клас – патріоти своєї країни».

З нагоди свята дев’ятикласники передають свої побажання всім українцям: великої сили й могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги й розуміння, вірних цілей і високих прагнень, одного чистого, мирного неба на всіх. З Днем Соборності України!

/Files/images/nats_patr22-23/schen/01.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/04.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/03.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/02.png

Доблесним солдатам і офіцерам наші щирі вітання

6 грудня ми відзначаємо День Збройних Сил України - професійне свято всіх українських військовослужбовців. Але українська армія не бере свій початок з 1991року, її історія налічує безліч століть.

Учні 7-А класу ОЗЗСО під час перегляду відеожурналу «Історія української армії» упевнилися, що вся історія державності України тісно пов'язана з утворенням і розвитком тих чи інших військових формацій, які забезпечували державний лад, захист та безпеку громадян як від зовнішніх агресорів, так і від внутрішніх дестабілізуючих факторів. Школярі відстежили історію появи війська на території сучасної України від давніх часів до сьогодення, дізналися про всі роди військ, які представлені Повітряними та Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами.

Доблесть і честь солдатів, офіцерів – у цьому справжня сила будь-якої армії. А українські військовослужбовці зберегли все це та примножили.

Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода та незалежність далеко не порожній звук.

У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів, генералів та адміралів, солдатів і новобранців. Бажаємо їм міцного фізичного здоров'я, успіхів у нелегкій, але почесній справі – захисті рідної землі від загарбників, надійних тилів і всіх благ!

/Files/images/nats_patr22-23/gruden/06.jpg/Files/images/nats_patr22-23/gruden/05.jpg

Зі святом, мужні захисники!

День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами нашу безмежну вдячність. Нехай Господь береже кожного українського воїна. Україна пишається своїм військом. Слава Збройним силам України! Слава Україні!

/Files/images/nats_patr22-23/gruden/07.jpeg

«Дякуємо за відвагу!»

6 грудня, у день ухвалення 1991року Закону України «Про Збройні сили України», щорічно відзначається День Збройних сил України,

Напередодні Дня Збройних сил України в 1-Б класі ОЗЗСО в дистанційному форматі пройшов виховний захід, присвячений мужнім воїнам-захисникам. Із короткого відео діти дізналися про історію започаткування ЗСУ, а потім продемонстрували гарні знання, відповідаючи на запитання тематичної вікторини. Протягом заходу першокласники виготовили сувеніри-обереги для наших відважних солдатів, на яких написали слова привітання та побажання: «Захисникам України, що мужньо боронять нас від ворога, всім тим, що життя не шкодують віддати, низький вам уклін і велика подяка!», «Бажаємо сил і незламної віри!», «Повертайтеся живими з перемогою!» «Дякуємо за відвагу!». Деякі листівки вже знайшли своїх адресатів.

/Files/images/nats_patr22-23/gruden/04.jpg/Files/images/nats_patr22-23/gruden/02.jpg/Files/images/nats_patr22-23/gruden/01.jpg

«Зростаймо мужніми!»

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил. У цей день ми вшановуємо всіх військових, які в лавах Збройних сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави, а в памʼяті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди залишаться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

02 грудня 2022 року в 5-А класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено дистанційну виховну годину «Зростаймо мужніми!», присвячену Дню Збройних сил України. У ході заходу учні, переглянувши тематичні відеоматеріали, пройнялися почуттям гордості за ЗСУ. П’ятикласники виконали інтерактивні вправи, пройшли патріотичний квест "Юні захисники Вітчизни" й таким чином визначили, як добре вони орієнтуються в історичних подіях нашої держави, у її військових символах. Для підтримки мужності та бойового духу героїчних воїнів-захисників ЗСУ учням було запропоновано написати для них вітальні листівки. Діти отримали нагоду стати учасниками творчої студії «Зростаймо мужніми», перетворюючи одну із запропонованих розмальовку в справжню подію. Наприкінці заходу учні 5-А класу висловили загальну думку: «Ми – українці. Ми пишаємося нашими воїнами, які захищають рідну землю, життя, гідність і свободу. Віримо в їхню перемогу!».

/Files/images/novini_2022-2023/listopad/День збройних сил України 5-А клас.jpg

Вшановуємо пам’ять…

Сьогодні ми вшановуємо пам' ять заморених Голодом у 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 роках. Ці три Голодомори винищили практично всіх селян та відібрали в них усе. Пам'ять про ті трагічні події описана чорними літерами в українській історії...
У листопадові дні 2022 року класний керівник 11- Б класу Мирноградського ОЗЗСО зустрілася з ученицями закладу у Львові. Мирноградчанки запалили лампадки біля пам'ятника жертвам Голодомору - геноциду та депортації українців XX ст., спорудженого біля храму Покрови Пресвятої Богородиці.
Сьогодні кожен візьме до рук лампадку, зігріє у своїх руках, запалить свічку, щоб засвідчити, що ми пам'ятаємо...
Пам'ятаємо! Єднаємося! Перемагаємо!

/Files/images/nats_patr22-23/listopad/16.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/15.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/17.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/14.jpeg

«Запали свічку пам’яті»

26 листопада 2022 року - 90-ті роковини Голодомору – акту геноциду українського народу в 1932-1933 роках, внаслідок якого, за різними оцінками, загинули приблизно 4,5 мільйони українців. У День пам’яті жертв Голодомору всі свідомі українці взяли участь в акції “Запали свічку пам’яті» та долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Учні Мирноградського ОЗЗСО, перебуваючи нині в різних країнах світу, у цей день долучилися до акції - засвітили вогники у вікнах своїх осель як символ пам’яті про відібрані сталінським геноцидом життя.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

/Files/images/nats_patr22-23/listopad/12.jpg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/11.jpg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/13.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/10.jpg

День пам’яті жертв голодоморів

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб знову не трапилися такі події, ми повинні знати й пам’ятати про них.
25 листопада 2022 року в 3-Б класі ОЗЗСО було проведено виховну годину до Дня пам’яті жертв голодомору. Протягом заходу школярі переглянули фото- та відеоматеріали, які дали змогу унаочнити жорсткі факти із життя українського народу, дізнатися про причини та наслідки цієї жахливої події, здійснили віртуальну екскурсію національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» та пройшли тест.
Наприкінці уроку діти запалили свічки пам’яті на честь тих людей, які померли від голоду в 1932-1933 рр., а Водоп’янова Віталіна розповіла невеликий вірш :

Ніде нехай такого більш не буде!

Хай день новий життя несе нове.

Вклонімось низько сонцю й хлібу, люди!

В достатку Україна хай живе!

/Files/images/nats_patr22-23/listopad/07.png/Files/images/nats_patr22-23/listopad/06.png/Files/images/nats_patr22-23/listopad/08.jpg/Files/images/nats_patr22-23/listopad/09.jpg

«Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада. Інформаційна кампанія на вшанування пам’яті жертв проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».

До Дня пам’яті жертв Голодомору учні 7-Б класу ОЗЗСО долучилися до акції «Вшануй пам’ять – запали свічку». Переглянувши тематичне відео, школярі пригадали жахливі події з історії України, висловили власне ставлення до них. А наприкінці заходу діти вшанували пам’ять померлих під час Голодомору хвилиною мовчання, запаливши свічку пам’яті.

/Files/images/nats_patr22-23/listopad/04.png/Files/images/nats_patr22-23/listopad/05.png

День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

З нагоди цієї пам’ятної дати в 1-11 класах Мирноградського ОЗЗСО проведено виховну годину “Україна – країна нескорених!ˮ , під час якої педагогині обговорити з учнями цінності, які відстоювали учасники українських революцій та за які нині воюють захисники й захисниці в російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців. Свої думки та почуття школярі відобразили в тематичних плакатах на хмарній дошці PADLET.

https://padlet.com/migalmarina/tf67aui98748k7b1

https://padlet.com/popolya2704/2c7sr0e09ysjyk9w

https://padlet.com/plokiv77/mcex5ow4pmtiqxme

https://padlet.com/klimenkou05/350axh7ccbcob19m

https://padlet.com/yuliyamarakulina89/pu9zjzt4ujgnqjvf

Вітаємо зі святом усіх українців! Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди в домівках, віри в щасливе майбутнє Української держави.

/Files/images/nats_patr22-23/listopad/02.jpeg

Круглий стіл для вчителів історії

10 листопада 2022 року відбувся круглий стіл для вчителів історії міста «Громадянська відповідальність як запорука розвитку громадянського суспільства». На методичному заході вчителі ділилися досвідом щодо реалізації формування відповідального суспільства на уроках історії. Педагогиня ОЗЗСО Сердюк В.Г. презентувала колежанкам вправи, які допоможуть сприяти формуванню демократичної культури та відповідального громадянина на уроках історії.

/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/33.jpeg/Files/images/metodichna_robota/navchalniy_2022-2023/34.jpeg

«НЕПОВТОРНА,ЄДИНА, МОЯ СОЛОВ’ЇНА»

9 листопада, у День української писемності та мови, учні 11-Б класу ОЗЗСО долучилися до наймасовішого майстер – класу «НЕПОВТОРНА,ЄДИНА, МОЯ СОЛОВ’ЇНА» з української мови в межах програми «Українською, будь ласка!». Загальна кількість учасників заходу - близько 4 тисяч!

До майстер-класу приєднався відомий український співак Олег Скрипка, який наголосив на важливості рідної мови в цей непростий час і запропонував активно використовувати українську в побуті та спілкуванні. Протягом заходу викладачка філологічних дисциплін та українознавства, телевізійна експертка з питань філології та педагогіки Юлія Андруцька вчила учасників заходу правильному слововживанню.

Нам дуже важливо навчитися всі складні питання обговорювати українською. Щоб розширити поле вживання мови, щоб подолати всі бар’єри . Бо українська - це красиво, стильно й концептуально, а ще це забезпечує зв ‘язок поколінь і безперервність культурного й історичного спадку народу України.

/Files/images/nats_patr22-23/listopad/03 (3).jpeg

Віртуальна виставка малюнків

З нагоди Дня захисників і захисниць України, яке щороку відзначається 14 жовтня, учні 2-11 класів Мирноградського ОЗЗСО створили віртуальну виставку мистецьких робіт «Слава незламним героям!». Найкращі дитячі малюнки взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу».

Вітаємо українських захисників і захисниць зі святом і бажаємо їм віри, миру, стійкості та мужності. Дякуємо сміливим воїнам за їхню відвагу, безстрашність та патріотизм!

/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/09.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/11.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/10.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/12.jpeg

Привітання зі святом

14 жовтня - День захисників і захисниць України. Це вагоме державне свято, яке покликане вшанувати всіх героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину. З нагоди свята учні 2-Б класу ОЗЗСО (класна керівниця Булатова Ю.Ю.) привітали наших воїнів із святом, створивши вітальні листівки.

/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/08.jpeg

Слова подяки захисникам і захисницям

14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисників та захисниць України. Назва цього свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Учні 6-Б класу Мирноградського ОЗЗСО (класна керівниця Дробязко Ю.В.) привітали наших воїнів зі святом мужності, сили духу, відданості й любові до своєї Батьківщини, узявши участь в обласній патріотичній акції «Сила нескорених», яка проводиться за підтримки Донецької обласної військової адміністрації. Діти надіслали на електронну пошту kidslibdn@ukr.net фото листів із привітаннями, малюнки нашим хоробрим захисникам і захисницям.

У цей день ми вітаємо всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя й сил, здоров’я та щастя! Мирного вам неба та смачного хліба!

Героям країни,
Воїнам світла –
Захисникам України,
Що мужньо боронять нас
Від супостата.
Ні танком, ні градом
Вас не залякати.
Всім тим, хто життя
Не шкодують віддати –
Низький вам уклін,
І велика подяка!

/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/06.jpg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/05.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/07 (2).jpg

Урок звитяги

14 жовтня - День захисників і захисниць України. Саме вони стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їхньою відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності та територіальної цілісності України в 6-В класі Мирноградського ОЗЗСО (класна керівниця Тимкович К.О.) було проведено Урок звитяги. Переглянувши тематичні відео, учні дізналися про історію свята, про традицію відзначати в цей день свято Покрови Пресвятої Богородиці, підготували цікаві доповіді про козаків, козацькі символи, а також про сучасних героїв, захисників «Азовсталі»: Катерину Поліщук (Пташку), Дениса Прокопенка (Калину) та інших. Школярі відзначили, що поруч із чоловіками-захисниками Україну століттями боронили також захисниці! І нині лише в Збройних силах України служать понад 27 тис. жінок військовослужбовців.

Захист своєї країни – це не про професію та не про приналежність до певної статі. Насамперед це про людей, які борються за територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України.

/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/04.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/03 (2).jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/01 (2).jpeg/Files/images/nats_patr22-23/jovten/jovten/02 (2).jpeg

Слава героям!

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

З метою вшанування пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Мирноградському ОЗЗСО було створено книжкову виставку «Нація героїв», а учні закладу взяли участь в обласній акції «Хай пам’яті свічки палають!».


Ми вшановуємо пам’ять героїв, що загинули в боротьбі за незалежність України. Серед них випускник 2005 року нашого закладу Локтєв Олександр За вільне майбутнє Української держави вони віддали найцінніше –життя.

Шануймо й пам’ятаймо подвиг українських героїв, аби жодна жертва не стала марною.

/Files/images/natspatr2021-2022/serpen/05.jpeg/Files/images/natspatr2021-2022/serpen/04.jpeg

Шановні мешканці Мирнограда!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Це вірність і мужність наших громадян, їхні відвертість та чесність, готовність до самопожертви та віра в нашу державу. Настільки багато всього у двох кольорових смугах.

День Державного прапора та День Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами, яку нині знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. І ми виборемо його!

Дорогі друзі! Бажаємо вам і вашим рідним миру, добра, спокою та злагоди, міцного здоров'я та щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним. Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності українського народу, ловлячи тільки попутний вітер великих і райдужних змін. Зі святом, дорогі краяни!

/Files/images/natspatr2021-2022/serpen/image2.jpeg/Files/images/natspatr2021-2022/serpen/image3.jpeg/Files/images/natspatr2021-2022/serpen/image4.jpeg/Files/images/natspatr2021-2022/serpen/image0.jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 2174