• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Національно-патріотичне виховання

Борись, Вкраїно, за свободу,

Бо кров і сльози пролились.

І пам’ятай своїх героїв,

Їх шанувати поклянись.

20 лютого в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні згідно з указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної сотні».

З метою вшанування подвигу героїв Небесної сотні учні 10-Б класу Мирноградського ОЗЗСО стали учасниками круглого столу «Залишаємося гідними своїх героїв».

Під час заходу старшокласники пригадали основні події Майдану, обговорили його причини та наслідки. Наприкінці заходу учні вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

День Героїв Небесної сотні – це жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати незалежність України.

/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/11.jpg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/13.jpg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/14.jpg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/12.jpg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/10.jpg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/15.jpg

«В єдності – наша сила!».

16 лютого 2022 року в Україні вперше відзначили День єднання, аби показати світові єдність українського народу на тлі військової загрози. Адже в усіх нас одна мета – жити в мирі. Цього дня, згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського, прийнято проводити заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

З нагоди визначної дати школярі 4 - Б класу під час тематичного виховного заходу дізналися про історію свята, а учні 9-А класу взяли участь у веб-квесті «В єдності – наша сила!». Виконуючи завдання, діти продемонстрували свої знання з історії української державності й громадянства, культури народу, його традицій та природних багатств рідної землі. Діти дійшли єдиного висновку, що наша сила і міць - в єдності. Усі ми хочемо досягнути спільної мети й почути слова перемоги, тому, обʼєднавшись, ми досягнемо цього.

/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/06.JPG/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/07.JPG/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/08.JPG/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/09.JPG

Єднаймо наші душі і серця,

І помисли хай будуть в нас єдині!

Бо наша єдність – це мета творця,

Бо наша єдність – захист України!

16 лютого Україна відзначає День єднання, який Президент України Володимир Зеленський заснував 16 лютого 2022 року з метою підняття духу та зменшення психологічного тиску. Нове свято покликане нагадати, що саме в єднанні - наші сила та міць.

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО створили фоточелендж «Україно, твоя сила в єдності!», об’єднавши таким чином школярів, які нині перебувають у різних куточках України й світу. Ніхто й ніколи не забере у нас нашу свободу, волю, батьківську хату, рідну землю, мову! В єдності - наша сила!

/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/02.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/03.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/04.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/05.jpeg

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська жорстока війна залишила незагоєні рани, невідступний біль у серцях українців. 15 лютого 1989 року завершився останній етап виведення радянських військ з Афганістану. ... Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, 150 тисяч – громадяни України. В Афганістані загинули 2572 наших співвітчизники.

З нагоди цієї пам'ятної дати учні старших класів Мирноградського ОЗЗСО взяли участь у засіданні круглого столу "Допомога чи кривава сторінка історії". На основі згадок про "інтернаціональний борг" учасників тих днів учні змогли дійти висновків, чим же насправді були ті історичні події.

Низько схиляємо голови перед пам’яттю солдатів і офіцерів, що віддали життя під час виконання військового обов’язку. Висловлюємо глибоку вдячність бійцям, які сьогодні боронять цілісність і незалежність України та оберігають спокій у наших домівках. У цей день бажаємо вам, шановні учасники бойових дій, доброго здоров’я, родинного щастя, благополуччя, а головне – мирного неба над головою.

/Files/images/nats_patr23-24/lyutiy/01.jpeg

Славний цвіт наш молоденький

Бився до загину

Щоб відстояти свободу,

Неньку Україну.

29 січня в Україні відзначається 106-та річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму в боротьбі за незалежність.

З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого у 10-Б класі ОЗЗСО пройшов урок мужності «Герої Крут - для нащадків взірець». Під час заходу старшокласники пригадали та обговорили історичні події, що відбулися сто років тому, висловили свої думки щодо сьогодення України.

Школярі 8-б класу під час тематичного виховного заходу відтворили трагічні події 1918 року у своїх малюнках.

Учні відзначили, що подвиг Героїв Крут є важливою складовою боротьби українського народу за свою незалежність.

/Files/images/nats_patr23-24/schen/13.png/Files/images/nats_patr23-24/schen/14.png/Files/images/nats_patr23-24/schen/11.jpg/Files/images/nats_patr23-24/schen/12.jpg

Незалежність і суверенність – запорука існування нації

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) наша держава відзначає День Соборності. З нагоди свята в Мирноградському ОЗЗСО було проведено заходи, аби вкотре нагадати про єдність і незалежність українського народу. «Наша єдність – наша зброя!», – під таким гаслом цьогоріч відбулося святкування Дня Соборності України. Протягом виховної години «Україна Соборна – моя гордість і слава» учні 6-А класу здійснили інформаційний екскурс в історію свята, переглянули відео «Дітям про День Соборності України» та анімаційний фільм «22 січня – День Соборності України», виконали завдання тематичної вікторини. Школярі стали активними учасниками заходу: читали вірші, виконували інтерактивні вправи, виготовили з паперу ланцюжок єднання, серце єдності. Хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять загиблих за свободу й незалежність українців. Учні 11-Б класу під час години спілкування «День Соборності України» поділилися думками про те, що для них означає Соборність України і як вони можуть сприяти її утвердженню.

Проведені заходи сприяли розумінню учнями того, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної, незалежної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Незалежність і суверенність – запорука існування нації.

/Files/images/nats_patr23-24/schen/07.jpg/Files/images/nats_patr23-24/schen/08.jpg/Files/images/nats_patr23-24/schen/09.jpg/Files/images/nats_patr23-24/schen/10.jpg


День Соборності України

Щороку 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Офіційно свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

З нагоди визначної пам’ятної дати в 4-А та 2-Б класах Мирноградського ОЗЗСО було проведено тематичні виховні години, які мали на меті поглибити знання учнів про історію виникнення Дня Соборності України, ознайомити їх з цікавими фактами про нашу країну, виховувати патріотичні почуття та повагу до державних символів. Протягом заходу, переглянувши відеоролик «День Соборності України», школярі дізналися про важливий момент історичного минулого - проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки, а також упоралися з різноманітними завданнями: інтерактивними іграми, вікторинами; виготовили поробки - прапорці з долоньок. Наприкінці уроку діти дійшли висновку, що лише в єдності дій та соборності душ ми зможемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться нащадки.

/Files/images/nats_patr23-24/schen/02.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/schen/01.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/schen/04.jpg/Files/images/nats_patr23-24/schen/03.jpg

День Збройних Сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято є символом справжньої мужності, героїзму та відваги. У цей день вітають усіх військових – чоловіків та жінок, які в лавах Збройних сил захищають свободу та вільне майбутнє українського народу, і згадують тих, хто віддав своє життя за Україну, їхню незламну силу волі, відданість українській державі.

У 9-А класі ОЗЗСО відбулася виховна година, присвячена річниці Збройних сил України. На ній учні обговорили значення Збройних сил для українського народу, адже армія – це віддзеркалення держави та суспільства. Нині на Збройні сили покладається оборона нашої держави, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості. “Ми вітаємо наших захисників із цим святом, і нехай Господь завжди оберігає їх!” – так привітали старшокласники незламних воїнів.

/Files/images/nats_patr23-24/gruden/01.jpg/Files/images/nats_patr23-24/gruden/02.jpg/Files/images/nats_patr23-24/gruden/03.jpg/Files/images/nats_patr23-24/gruden/04.jpg

#волонтерсвятогомиколая @Українский державний центр позашкільної освіти @Міністерство освіти і науки України

5 грудня 2023 року в регіонах України стартував Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» (дистанційний формат) за тематикою «Волонтери святого Миколая», у якому взяли участь учні ОЗЗСО м. Мирнограда. Діти підготували творчий подарунок-оберіг - привітання військовослужбовцям України до Дня ЗСУ, який нині сбігається з Днем Святого Миколая.

«Запали свічку пам’яті…»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

25 листопада 2023 року о 16:00 була оголошена Загальнонаціональна хвилина мовчання, а в пам'ять про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору та масових штучних голодів, по всій Україні та за кордоном запалали свічки пам'яті.

Учасники освітнього процесу ОЗЗСО приєдналися до акції. Діти, які нині перебувають у різних куточках України, запалили свої свічечки.

Світла пам’ять усім людям, які загинули в роки голодоморів. Нехай тепло від наших свічок пам’яті зігріє мільйони їхніх душ.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/31.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/30.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/28.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/29.jpeg

«Запали свічку»

Щороку в Україні відзначають День пам׳яті жертв голодоморів. Цьогоріч, 25 листопада, учні 3-А класу ОЗЗСО долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Діти переглянули відеофрагмент про так званий «Закон 5 колосків», який передбачав покарання кожного, хто взяв до рук хоча б кілька колосків пшениці поруч з колгоспним полем. Послухали спогади людей про своє дитинство тих жахливих років. Учні дійшли висновку, що треба цінувати і берегти хліб, згадали правила поводження з хлібом.

Було запропоновано дітям створити саморобку до Дня пам׳яті жертв голодомору.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/24.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/25.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/26.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/27.png

#Голодомор #Пам'ять

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Але українці вижили й не забули. Ми існуємо й пам’ятаємо. Ми існуємо, бо пам’ятаємо. Пам’ятаємо про Голодомор…

З нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору школярі 5-А класу ОЗЗСО разом із класним керівником влаштувала історичний екскурс «Голодомор… Збережи правду. Збережи пам’ять». Діти виготовили поробки з колосками, щоб вшанувати пам'ять тих, хто постраждав від цієї трагедії.

Учні 3-А класу під час тематичного виховного заходу переглянули відеоматеріали про так званий «закон 5 колосків», послухали спогади старих людей про своє дитинство в ті жахливі роки. Учні дійшли висновку: щоб не повторилися такі події, потрібно знати й пам’ятати про них. Разом ми вчимося поважати історію та пам'ять наших предків.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/21.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/22.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/23.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/20.png

"Голодний дух"

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодоморів. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні.

24 листопада 2023 року у 8-А класі Мирноградського ОЗЗСО відбулася година спілкування "Голодний дух", присвячена Дню пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років. Протягом заходу підлітки дізналися про причини, які призвели до жахливої трагедії, що забрала мільйони життів українців, відслідкували хронологію подій 1932-33 років. Також діти здійснили віртуальну подорож фотодокументальною виставкою "Супротив геноциду", ознайомилися зі спогадами очевидців. Неабияк вразив учнів перегляд соціальної анімації "Голодний дух", створений за спогадами старенької жінки, яка дитиною пережила голод. Наприкінці уроку дівчата разом із класною керівницею створили символічну карту пам'яті та виготовили символи голодомору - свічки у віночку з квітів-незабудок і колосків. 25 листопада о 16.00 учні обов'язково долучаться до Всеукраїнської акції "Запали свічку".

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/16.jpg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/18.jpg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/19.jpg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/17.jpg

«Україна - країна нескорених!»

Щороку 21 листопада українці відзначають День гідності і свободи. Він виник на запит суспільства. І саме в цей день люди вважають за честь і обов’язок вшанувати пам’ять учасників Майдану, загиблих героїв Небесної сотні, воїнів, які загинули, захищаючи нашу державу.

З метою вшанування патріотизму й мужності співвітчизників, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, у 6-Б класі ОЗЗСО було проведено урок мужності «Україна - країна нескорених!».

Учасники освітнього процесу познайомилися з історією виникнення свята, обговорили асоціації до слів «гідність» та «свобода», хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності, військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які віддали свої життя за Україну.

Низько вклоняємося героям Небесної сотні, тим, хто віддав життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їхній подвиг є неоціненним для України та для кожного з нас.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/15.jpg

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ


День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада. З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, розвитку почуття національної самосвідомості, формування розуміння єдності та цілісності України в 3 - Б класі ОЗЗСО було проведено виховну годину "День Гідності та Свободи України". Протягом уроку молодші школярі дізналися про історичні події 2004 та 2013 рр., ушанували пам'ять загиблих героїв, а ще виконали тематичні завдання: розгадали кросворд, склали асоціативний кущ до слова «ГІДНІСТЬ» та утворили прислів'я. Проведені заходи сприяли згуртуванню дітей та вихованню почуття гордості за рідну Україну.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/11.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/12.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/13.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/14.jpeg

«Майдан. Революція духу»

День Гідності та Свободи — нагадування про ту ціну, яку українці заплатили, коли відстоювали на Майдані своє право на чесні вибори та інтеграцію в Європейський Союз. Про це пригадали учні 10-Б класу ОЗЗСО під час години пам'яті «Майдан. Революція духу», присвяченої героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність і незалежність України. Старшокласники вшанували патріотизм і мужність громадян, які в різні роки ставали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Учні 9-А класі під час уроку-дискусії «Наснаження для гідного життя» переглянули тематичне відео, висловили власні думки про гідність, свободу, демократію тощо. Наприкінці заняття дев’ятикласники створили колаж думок під назвою «Я гідний/гідна…»

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/07.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/05.png
/Files/images/nats_patr23-24/listopad/09.JPG/Files/images/nats_patr23-24/listopad/10.JPG

«Гідність і Свобода – найвищі цінності людини»

«Можна мати гідність, але не мати свободи.

Можна мати свободу, але не бути гідним її.

Це цінності, які найкраще розкриваються лише разом.

Ось чому сьогоднішній день має подвійне ім’я.

Бо Україна має і те, і інше.»

(Володимир Зеленський)

21 листопада в Україні відзначають державне свято – День Гідності та Свободи - на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності, яка розпочалася 21 листопада 2013 року акцією студентів та громадських активістів.

З нагоди цієї пам'ятної дати в 7-В класі ОЗЗСО було проведено виховну годину «Гідність і Свобода – найвищі цінності людини». Протягом заходу учні переглянули відео «Як це було…», пригадали трагічні події Євромайдану. Підлітки дискутували над запитанням: «Яке місце та роль Героїв Небесної Сотні в контексті нинішньої російсько-української війни?» Наприкінці уроку школярі хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які брали та нині беруть участь у війні на сході нашої держави.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/01.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/02.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/03.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/listopad/04.jpeg

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — традиційна щорічна загальнонаціональна акція єднання, присвячена українській мові, що проходить у День української писемності та мови.

Із метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 27 жовтня 2023 року учні та працівники Мирноградського ОЗЗСО приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2023. Цьогоріч текст під назвою "Дороги України", авторкою якого є поетеса, перекладачка, письменниця, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко, читав актор театру та кіно, театральний режисер Олексій Гнатковський.

Радіодиктант став найбільшим україномовним флешмобом, який об’єднав українців і знавців української мови по всьому світу.

/Files/images/nats_patr23-24/jovten/17.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/jovten/20.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/jovten/18.jpeg/Files/images/nats_patr23-24/jovten/19.jpeg

День української писемності та мови

Цьогоріч Україна вперше відзначала День української писемності та мови 27 жовтня. 28 липня 2023 року Президент України підписав указ про зміну дати святкування з 9 листопада на 27 жовтня. Перенесення події повʼязане з переходом на новоюліанський календар, бо дата встановлення Дня української писемності та мови визначена в день памʼяті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила та Мефодія.

З нагоди Дня української писемності та мови учні 5-Б класу Мирноградського ОЗЗСО виконали творчі завдання фотоквесту: виклали слово «мова» із підручних матеріалів, пригадали літери абетки та відшукали в бібліотеці свій перший підручник – буквар, переглянули зразки старослов’янської мови, відшукали портрет Івана Котляревського - основоположника нової української літературної мови. Діти із задоволенням виконували завдання, бо фотоквест - це завжди море позитиву, корисної інформації та креативу.

Кожна людина може знати декілька мов, але тільки рідна мова торкається глибини душі. Ушановуючи та популяризуючи мову, українці відстоюють не тільки власні інтереси, а й інтереси держави. Любіть українську мову! Плекайте українську мову! Говоріть українською!

/Files/images/nats_patr23-24/jovten/13.jpg

«Козацькому роду нема переводу»

За новим календарем 1 жовтня – День українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, а ще це свято – День Захисника України. Усі вони взаємопов’язані та виникали послідовно. В українській культурі склався образ козака - звитяжного воїна, що боронить віру, гідність та звичаї свого народу. Пресвята Богородиця здавна вважається захисницею й покровителькою козаків. Саме в цей день козаки збиралися на Велику раду й обирали гетьмана, визначалися з подальшими військовими планами.

Для вшанування нинішніх захисників України дата 1 жовтня обрана не випадково й тепер уписана в календар української історії як день для всіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. День захисника України - це свято всіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України, та всіх тих, хто поклав свої життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

У переддень цього свята не залишились осторонь і учні 2-Б класу. Під час тематичного виховного заходу школярі переглянули фільм про історію українського козацтва, дали відповіді на цікаві запитання вікторини, декламували вірші про славетних українських захисників, підготували змістовні малюнки та заспівали пісню «Ми маленькі козачата». Хвилиною мовчання діти наприкінці уроку вшанували пам’ять про загиблих воїнів України.

/Files/images/nats_patr23-24/listopad/32.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/33.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/34.png/Files/images/nats_patr23-24/listopad/35.png

З Днем Незалежності України!

Вільний народе незламної країни! 24 серпня, у День Незалежності України, ми вітаємо всіх, хто своїми діями долучається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави Україна. Немає значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, немає значення, скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення - наша спільна Батьківщина й наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Сьогодні наше завдання, завдання всіх громадян України – докласти максимум зусиль і сили, щоб наблизити час розквіту України.

Вітаємо з Днем Незалежності України й бажаємо мирного, багатого, яскравого, безтурботного й процвітаючого життя в улюбленій країні! Бажаємо собі й близьким дарувати щастя та любов!

Учні Мирноградського ОЗЗСО приєдналися до привітання з Днем незалежності в поетичному флешмобі «Вільна, сильна, незламна країна моя!», рядки якого заряджають позитивним настроєм.

https://www.youtube.com/watch?v=wttxDh1_5AQ

Ми українці - і пишаємося цим! Слава Україні!

З Днем Державного Прапора, Україно!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України –Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

З нагоди свята учні ОЗЗСО створили фотоколаж «Пишаюся прапором моєї держави», висловивши таким чином свої почуття до державного символа.

Нехай прапор України гордо в'ється на вітрі, наповнюючи наші душі патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього. Нехай розум, воля та любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної, вільної, неподільної та могутньої України. З Днем Державного Прапора України!

/Files/images/nats_patr22-23/serpen/prapor.jpg

#НашпошукітворчістьтобіУкраїно #ОЦТК

З нагоди Дня Незалежності України учні Опорного закладу загальної середньої освіти м.Мирноград приєдналися до обласного фото-челенджу "Наш пошук і творчість тобі, Україно", організованого Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства. Сподіваємося на активну підтримку вподобайками творчих робіт наших учнів. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

/Files/images/nats_patr22-23/serpen/04.jpg/Files/images/nats_patr22-23/serpen/02.jpg/Files/images/nats_patr22-23/serpen/01.jpg/Files/images/nats_patr22-23/serpen/03.jpg

Акція пам’яті «Голуб перемоги – голуб пам’яті»

4 червня в Україні відзначають День пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, головною метою якого є спроба відчути біль і страждання дітей, які стають жертвами збройної агресії та втрачають радість дитинства через довгі й складні процеси вирішення конфліктів. З метою гідного відзначення Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, учні Мирноградського ОЗЗСО взяли участь в акції пам’яті «Голуб перемоги – голуб пам’яті». Школярі виготовили різних за формою паперових голубів, а шийки птахів прикрашають різнокольорові стрічки. Голуб символізує мир і свободу, а білий колір - чесність, чесноту і радість; яскраві стрічки – це дитячі життя, обірвані пострілом снайпера, уламком снаряду, кулею, потужною ракетою або міною. Ці діти не дожили, не дограли, і тепер ніколи не побачать світ, яскравий, кольоровий і прекрасний. Із нанизаних на мотузочок голубів було створено гірлянду й прив’язано між деревами як символ перерваних життів. Пам’ятаймо! Факти вбивств та поранень українських дітей, сексуального насилля над ними, їх депортації та примусового переміщення росією є свідченням геноциду українського народу через дітей та злочинів проти людяності. Україна робить усе можливе для того, щоб зберегти дітей та захистити їхні права, попри агресію російської федерації;

/Files/images/nats_patr22-23/traven/09.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/traven/08.jpeg

Пам’ять і Примирення

8 травня, у День пам’яті та примирення, Україна разом з усім світом вшановує тих, хто загинув під час Другої світової війни. Пам'ять… Ми пам'ятаємо тих, хто поклав свої життя в період 1939 - 1945 рр. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. Учні 5-Б класу ОЗЗСО під час виховного заходу з нагоди Дня пам'яті та примирення ознайомилися з тематичними інформаційними матеріалами та вшанували пам'ять тих, хто віддали свої життя за перемогу. Учні зрозуміли важливість миру та примирення між країнами й народами після тих трагічних подій, які сталися в минулому. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна… І знову ми разом з усім світом боремося зі злом, віримо в ЗСУ та впевнено наближаємо нашу перемогу. Вклоняємося низько всім загиблим. Дякуємо ветеранам за перемогу!

/Files/images/nats_patr22-23/traven/07.jpg

«Пам’ятаємо, перемагаємо!»

Роки кривавої війни забрали життя мільйонів людей. Роки окупації та звірств, кровопролитних боїв, бомбардувань, блокад і масових страт, Голокосту – це те, що не зітреться в пам’яті, не розвіється крізь століття, це біль, який вторує та нагадує про сенси, закладені у фразі «Ніколи знову». Нині, у День пам’яті та примирення, ми вшановуємо українських воїнів, які зробили свій героїчний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції, та висловлюємо повагу всім тим, хто разом єдино боровся проти фашизму. З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму в Другій світовій війні, вшанування пам'яті її жертв, а також виховання в молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління в 10-б класі ОЗЗСО було проведено інформаційну виховну годину «Пам’ятаємо, перемагаємо!». Під час заходу учні переглянули тематичні презентацію, відеофільм, з яких отримали інформацію про події Другої світової війни в Україні та на території Донбасу. Сьогодні українці знову відважно відстоюють закарбовані віками цінності миру, свободи та безпеки. Наші воїни відчайдушно борються за кожен клаптик рідної землі, незламнозахищають те, що вже було здобуто нашими предками.Пам’ятаємо минуле, відчайдушно боремося за майбутнє та рухаємося в єдності до перемоги.

/Files/images/nats_patr22-23/traven/06.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/traven/05.jpeg

День пам’яті та примирення

Друга світова війна стала найбільш кривавою та жорстокою в історії людства. 8 травня, у День пам’яті та примирення, ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації.

Друга світова війна була страшним лихом для українців. Засвоюємо історичні уроки про те, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Учні 9-А класу ОЗЗСО під час години спілкування з нагоди Дня пам'яті та примирення поглибили свої знання про героїчне минуле нашого народу в Другій світовій війні. Школярі переглянули відеоролик "Пам'ятаємо. Перемагаємо", уривки з фільму "Роки Великої Вітчизняної війни". Учні читали вірші про історичні події та подвиги минулих років, а наприкінці уроку вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих минулої війни й нинішньої.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над Росією.

/Files/images/nats_patr22-23/traven/02.png/Files/images/nats_patr22-23/traven/03.png/Files/images/nats_patr22-23/traven/04.png/Files/images/nats_patr22-23/traven/01.png

«Не згасити пам’яті вогонь…»

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цей день є нагадуванням про страшну катастрофу й застереженням людству, що не можна вирішувати міжнародні проблеми збройним шляхом. З метою вшанування жертв Другої світової війни, пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиї життя було обірвано насиллям світового масштабу, учні 3-А класу ОЗЗСО здійснили віртуальну патріотичну мандрівку «Не згасити пам’яті вогонь…». На своїх екранах діти побачили вражаючі кадри руйнацій, які залишилися після Другої світової війни й нинішньої, зустрілися з героями, які поклали життя за майбутню перемогу. Наприкінці заходу учні створили символи миру – білих паперових голубів на тлі державних кольорів України, закликаючи всіх людей жити в мирі й злагоді. Наша боротьба триває щоденно, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю. Історії незламних доводять, що наш український народ є рішучим, могутнім, сміливим, має унікальний код, в основі якого закладено життя, мрії, сподівання, надії.

Жовто-блакитне серце ніколи не здається.

Допоки серце б’ється, моя країна б’ється.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/24.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/27.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/26.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/25.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/28.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/29.jpg

«Пам’ять єднає покоління»

День пам'яті та примирення в Україні встановлено Указом Президента, а також Законом України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років". В Україні символом Дня пам'яті з 2014 року вважається червоний мак і гасло "1939-1945. Ніколи знову". З метою виховання в дітей почуття патріотизму, поважного відношення до історичної пам’яті свого народу 4 травня для учнів 4-В класу ОЗЗСО було проведено дистанційно виховну годину «Пам’ять єднає покоління», присвячену Дню пам'яті та примирення. Під час перегляду тематичних світлин та відеострічок учні вкотре переконалися, що подвиг, здійснений нашими дідами й прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає яскравішою та помітнішою. Наприкінці заходу діти виготовили символ цієї пам’ятної дати – червоний мак, який вважається міжнародним символом пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну в роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні!

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/20.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/21.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/23.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/22.png

«Доброволець – герой сьогодення»

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. У цей день українці вшановують мужність та героїзм захисників-добровольців, які за покликом власного серця стали на захист Батьківщини й захищають рідну землю від російських загарбників.

З нагоди відзначення цієї дати у 8-Б класі ОЗЗСО було проведено годину спілкування «Доброволець – герой сьогодення». Під час заходу учні дізналися про історію дати, переглянули тематичне відео зі спогадами добровольців з різних батальйонів, розмірковували над поняттями честі, гідності, відповідальності, патріотизму, які притаманні цим людям. Хвилиною мовчання вшанували школярі пам’ять загиблих добровольців та побажали всім українцям скорішої перемоги в цій війні.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/19.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/18.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/17.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/16.jpg

«Доброволець – герой сьогодення»

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Добровольці – це люди, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в 5-Б класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено патріотичну годину «Доброволець – герой сьогодення». Під час заходу п’ятикласники здійснили віртуальну мандрівку сторінками історії та з'ясували, хто був першими добровольцями. Після перегляду відеотайму «Мужність і честь українських захисників-добровольців» діти визначили важливу рису українського добровольця - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, розгадали філворд «Якості воїна-захисника». Завдяки власній мужності, патріотизму, відданості національним інтересам, а також невичерпній любові до Батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/15.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/14.jpg

14 березня - День українського добровольця

Нині більшість добровольців своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

Ушановуючи мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, з метою сприяння зміцненню патріотичного духу серед підростаючого покоління, у 1- Б класі Мирноградського ОЗЗСО проведено виховний захід «День українського добровольця». У ході уроку учні переглянули тематичне відео, підготували малюнки під гаслом: «Дякую тобі, добровольцю!», співали разом пісню «Намалюю».

Мільйони людей вірять, що небо нашої України-неньки буде мирним, адже його охороняють славні воїни. Тож бажаємо нам всім миру, спокою та світлого
майбутнього!

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!..

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/10.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/13.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/12.jpg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/11.jpeg

«Вони для нас виборюють життя»

14 березня українці вшановують добровольців, людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини й захищають рідну землю від загарбників.

З нагоди Дня українського добровольця в 7-А класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено патріотичну годину «Вони для нас виборюють життя», у межах якої учні здійснили віртуальну екскурсію до музею «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця». Протягом заходу школярі дізналися про те, що одним із перших прикладів українського добровольства є Запорозька Січ – воєнізована структура, що боронила українські землі в XVI-XVIII ст., переглянули тематичне відео про наших захисників, добровольчі батальйони, які виборюють незалежність та суверенітет Української держави. Підлітки визначили яскраву національну рису українців - бути небайдужими до сьогодення та майбутніх часів, до долі своїх дітей, честі й пам’яті славних батьків, яка є спільною для всіх наших поколінь. І наш з вами обов’язок - пам’ятати про тих, хто не побоявся взяти в руки зброю й піти боронити рідну землю, хто протягом уже кількох сотень років завжди, коли виникає загроза для України, сміливо йде в бій за її цілісність та незалежність.

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/08.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/07.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/06.png/Files/images/nats_patr22-23/berezen/05.png

«Український доброволець - взірець патріотизму»

Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Ця

пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України в 2017 році, щоб ушанувати

мужність і героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності

нашої держави.

З метою виховання в учнів любові до України, почуття гордості за українських

добровольців, подальшого зміцнення патріотичного духу в 2-Б класі Мирноградського

ОЗЗСО було проведено виховну годину "Український доброволець - взірець патріотизму".

Протягом заходу, переглянувши інформаційну презентацію, учні дізналися про історію

цієї пам’ятної дати, а потім в ігровій формі, складаючи "Асоціативний кущ" та

розгадуючи філворд "Якості воїна - захисника", визначили роль добровольців у нинішній

визвольній війні.

У загарбника немає шансів на перемогу! Слава справжнім воїнам!

/Files/images/nats_patr22-23/berezen/04.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/03.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/02.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/berezen/01.jpeg

«Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову».

(Ліна Костенко)

Щороку 21 лютого людство відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято має на меті збереження та розвиток мовної різноманітності у світі.

Українська мова є однією з найгарніших та найбагатших мов світу. Вона має глибоке коріння та історію, є символом національної свідомості та ідентичності народу.

З нагоди свята в 6-В класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено онлайн-квест "Коронація слова". Протягом заходу учні пройшли квест, подолавши 6 зупинок: "Історія свята", "Океан рідної мови", "Словограй", "Редактор", "Мовна ігротека" та "Словникар", де на них чекали цікава вікторина, філологічні ігри, анаграми.

Бажаємо всім українцям, що бережуть українське слово, щастя, миру, світлого майбутнього. Любіть, шануйте й бережіть рідну мову, адже вона - наш генетичний код.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/29.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/30.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/31.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/32.jpg

«Єдиний скарб у тебе – рідна мова»

Мова – це не тільки засіб спілкування, а й надзвичайно велика цінність для будь-якого народу. З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови з учнями 9-Б класу було проведено тематичний онлайн-урок «Єдиний скарб у тебе – рідна мова». Під час заходу школярі пригадали історію української мови та дізналися багато цікавих фактів про неї. Дев’ятикласники відчувають себе справжніми українцями й налаштовані на збереження мови, культури, звичаїв та традицій свого народу.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/28.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/27.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/26.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/25.png

«Чарівний світ української мови»

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає вся наша держава, бо жодне цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки та передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

З нагоди свята у 8-А класі Мирноградського ОЗЗСО відбулася виховна година «Чарівний світ української мови». Під час заходу діти переглянули тематичне відео та взяли участь у вебквесті "Мова наша - серце наше!", після проходження якого отримали дипломи. За цікавим заняттям час пролетів весело й непомітно!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/22.JPG/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/21.JPG/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/23.jpg

Мово рідна!

Колискова
Материнська ніжна мово!Мово сили й простоти, –Гей, яка ж прекрасна Ти!

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Учні 6-Б класу Мирноградського ОЗЗСО долучилися до цього мовного свята, узявши участь у патріотичній грі «Пароль: «Паляниця». У ході пошукової роботи під час дистанційної виховної години шестикласники виділили низку потайних слів та ознак, що притаманні українській мові, пригадали відомих діячів України, назвали найкращі риси українців та українок. Наприкінці заходу учні створили галерею творчих робіт, виявивши креативність та фантазію.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/18.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/17.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/19.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/20.jpg

«Герої Небесної Сотні: хто вони?»

20 лютого в Україні вшановується День Героїв Небесної Сотні – людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України. Цього дня 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану під час Революції Гідності, коли протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

Нині ми вшановуємо пам’ять тих героїв, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди цієї знакової дати учні 11-А класу Мирноградського ОЗЗСО створили сторінку спогадів «Герої Небесної Сотні: хто вони?». Старшокласники дослідили біографії, професії, вік героїв і за допомогою ресурсу QR Code Generator закодували інформацію та розмістили на віртуальній дошці.

Ми приєднуємося до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, людей, які поклали свої життя заради майбутнього нашої країни, адже герої не вмирають!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/17.png

«Вони помирали, щоб жила Україна»

20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні – українців, які змінили перебіг історії нашої держави.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити й народжувати дітей.

Учні 7-б класу Мирноградського ОЗЗСО долучилися до вшанування пам’яті загиблих. Під час виховного заходу школярі переглянули відеоматеріали, з яких дізналися про ті страшні події, та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/16.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/15.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/14.png/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/13.png

«Герої не вмирають…»

Ніколи не зітруться з пам’яті народу події зими 2014 року, вони перевернули свідомість багатьох людей, показали, що українці – нація, гідна кращого майбутнього.

На честь вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого2023 року у 8-В класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено виховний захід «Герої не вмирають…», метою якого було не тільки нагадати учням про тяжкі події в новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України. Протягом заходу учні переглянули тематичне відео, пригадали поіменно кожного героя Майдану та запалили свічки пам’яті на честь загиблих учасників.

Вічна пам’ять тим, хто загинув на Майдані! Вічна пам’ять героям Небесної Сотні!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/12.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/09.jpg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/11.jpg

#ЗНАК_МОЄЇ_СВОБОДИ

19 лютого відзначається День Державного Герба України. Саме в цей день 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності.

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО створили колажі артмобу "СИМВОЛ ДЕРЖАВИ - ЗНАК МОЄЇ СВОБОДИ!", у якому вшанували символ нашої незалежності, гордості та жаги до волі.

Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії й тих завдань, які стоять перед Україною сьогодні!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/07.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/06.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/05.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/08.jpeg

16 лютого – День єднання

16 лютого в Україні святкують День єднання. Нинішнє свято покликане показати всьому світу, що ми всі — це один народ, і жодні вороги не зможуть нас розділити. Цей день став символом єднання великого народу, сили й могутності, взаємоповаги й розуміння, одного чистого мирного неба для всіх українців!

З нагоди свята учні Мирноградського ОЗЗСО створили патріотичний колаж «Україна єдина». Як із окремих букв складаються слова, так із прагнень кожного з нас виникла спільна мета українців: ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше демократичне та вільне майбутнє. Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та незалежність

Вітаємо всіх українців з Днем єднання України! Зичимо всім нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце і всім нам тут буде світло, тепло й затишно!

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/01.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/04.jpeg

/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/03.jpeg/Files/images/nats_patr22-23/lyutiy/02.jpeg

«Запали свічку – вшануй пам’ять!»

З нагоди Дня пам’яті героїв Крут – однієї з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 рр. – учні 7-Б класу ОЗЗСО взяли участь в акції «Запали свічку – вшануй пам’ять!».

Школярі запалили свої вогники на честь тих, хто в ті буремні часи віддав свої молоді життя за волю й незалежність України. Вічна слава полеглим!

/Files/images/novini_2022-2023/schen/20.png

Герої Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. З нагоди цієї пам’ятної дати у 8-Б класі ОЗЗСО було проведено виховну бесіду в дистанційному форматі «Герої Крут – символ героїзму українського народу». Учні переглянули відеоматеріали, з яких дізналися про ті страшні, криваві й болючі для українців події, а потім виконали завдання вікторини «Пам’ятаємо Героїв Крут». Наприкінці заходу школярі вшанували пам’ять полеглих студентів хвилиною мовчання.

Проведення таких заходів сприяє формуванню в учнів почуття патріотизму, вихованню національної гідності, гордості за свою Батьківщину та поваги до історії українського народу. Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною.

/Files/images/novini_2022-2023/schen/19.jpg/Files/images/novini_2022-2023/schen/18.jpg/Files/images/novini_2022-2023/schen/17.jpg

Україна єдина!

З нагоди Дня Соборності України учні 5 - В класу ОЗЗСО створили карти єдності, які доносять світові головний меседж - Україна єдина. Не важливо, звідки ти: з Харкова, Львова, Мирнограда - ми всі українці , у нас одна спільна держава!

/Files/images/nats_patr22-23/schen/16.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/14.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/15.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/13.jpg

«Україна соборна. Разом ми – сила!»

З нагоди Дня Соборності України учні 2-А класу ОЗЗСО стали учасниками дистанційного виховного заходу «Україна соборна. Разом ми – сила!», який мав на меті поглибити знання вихованців про історію виникнення свята, виховувати в них патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Після перегляду мультимедійної презентації «Захід та Схід разом!» діти творчо підійшли до виготовлення патріотичних поробок, аплікацій, виконували інтерактивні вправи, складали пазли «Вивчаємо карту України» та «Символи України». Закінчився захід виконанням пісні Тіни Кароль «Україна- це ти!», яку діти співали разом із улюбленою зіркою.

«В єднанні-наша сила»

День Соборності України, який відзначається 22 січня, – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної ідеї.

З метою виховання належного відзначення важливої події у багатовіковій історії українського державотворення, виховання патріотизму та духовності як важливих життєвих цінностей, 19 січня 2023 року в 3-А класі ОЗЗСО було проведено виховну годину «В єднанні-наша сила». Протягом заходу учні переглянули інформаційне відео «Україна-соборна держава», декламували вірші, виконували інтерактивні вправи в сервісі LearningApps.org: «Вивчаємо карту України», «Познач регіони України», «Карта України», «Символи України». Під час колективної роботи на дошці Jamboard, користуючись її інструментами, розфарбували області України в різні кольори.

Закінчився захід виконанням мотивуючої пісні молодого українського виконавця Артема Пивоварова.

Нехай це свято додає всім українцям сил у розбудові нашої держави, щоб у ній завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура. Бажаємо миру, щастя, добра та довгих літ процвітання нашій рідній Україні!

/Files/images/nats_patr22-23/schen/10.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/09.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/11.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/12.png

Лунає пісня солов’їна
І вітер віє степовий.
Моя соборна Україна
Знов зустрічає день новий.

Послухай, брате-українцю,
Хоч історично склалось так,
Що територія різниться,
Одна земля у нас, однак.

Ми з вами — це одне єдине,
Ми — це родина: ти і я.
Дві сторони у України,
Та Україна в нас одна.

19 січня 2023 року в 4-А класі ОЗЗСО на мультимедійному ресурсі padlet проведено виховний захід, присвячений Дню Соборності України. Діти із зацікавленістю переглянули відео «Історія та сучасність», грали в ігри «Так чи Ні», «Наша Соборна Україна», склали асоціативний кущ до сполучення слів «Соборність України», розгадали кросворд «Рідна Україна» та пограли в інтерактивну гру «Карта мандрівника України». Наприкінці заходу школярі виготовили «долоньки єднання», на яких написали свої мрії й створили з них патріотичні композиції.

/Files/images/nats_patr22-23/schen/05.jpg/Files/images/nats_patr22-23/schen/06.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/07.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/08.png

«Ми – патріоти своєї країни»

З нагоди Дня Соборності України, який відзначається 22 січня, учні 9 – А класу ОЗЗСО узяли участь в інтерактивному занятті «Ми – патріоти своєї країни». У ході заходу підлітки переглянули короткий інформаційний ролик «В єдності – сила !», спільно дали відповіді на запитання вікторини «Єднання заради Незалежності» та отримали завдання квесту: за бажанням намалювати народні символи України, або зробити фото у вишиванці чи віночку, або створити виріб національно – патріотичної тематики тощо. У подальшому із цих світлин буде створено колаж «9- А клас – патріоти своєї країни».

З нагоди свята дев’ятикласники передають свої побажання всім українцям: великої сили й могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги й розуміння, вірних цілей і високих прагнень, одного чистого, мирного неба на всіх. З Днем Соборності України!

/Files/images/nats_patr22-23/schen/01.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/04.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/03.png/Files/images/nats_patr22-23/schen/02.png

Кiлькiсть переглядiв: 2767