• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна зустріч

Проблема вибору професії завжди була актуальною й залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. Особливо значущою є проблема набуття учнями адекватних знань про заклади вищої освіти, певний рід професійної діяльності, власні можливості оволодіння нею.

З метою полегшення вибору університету та майбутньої професії днями відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч учнів 11-х класів Мирноградського ОЗЗСО з представницею ДонНТУ Юлією Новіковою, яка розповіла старшокласникам про професії, що можна здобути в закладі, особливості вступу та умови навчання, а також про переваги здобуття професійної освіти саме в цьому виші. Також викладачка запропонувала потенційним абітурієнтам відвідувати безоплатні підготовчі курси до НМТ-2023 на базі ДонНТУ й надала контакти охочим ними скористатися.

Представники Донецького національного технічного університету щиро сподіваються, що їхня робота допоможе зробити правильний вибір майбутнім абітурієнтам.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/13.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/12.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/11.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/10.jpeg

Профорієнтаційна зустріч

Попри всі негаразди, які переживає наша країна, життя триває й має тривати!

Час іде, а це означає, що незабаром учням випускних класів доведеться обирати свій подальший шлях.

6 квітня 2023 року відбулася профорієнтаційна онлайн-зустріч учнів 9-Б класу Мирноградського ОЗЗСО з представником Селидівського політехнічного фахового коледжу Сергієм Манякіним, який розповів старшокласникам про професії, що можна здобути в закладі, умови вступу та навчання, а також про переваги здобуття професійної освіти саме в цьому коледжі.

Профорієнтаційні зустрічі, на думку учнів, - важливий чинник у виборі майбутньої професії, адже кожен з них прагне стати висококваліфікованим конкурентоспроможним фахівцем на вітчизняному та світовому ринках праці.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/08.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/06.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/09.jpg

Донецький національний медичний університет

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/1.png

Факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Запрошуємо Вас відвідати онлайн День відкритих дверей факультету 25.03.2023, 22.04.2023 та 27.06.2023 року о 12-00. Для участі будь ласка заповніть коротку реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXTvL-J3eQIcPt4DcjXV8K7nIAuM1eGyPQp6e6BqVzAMLVlg/viewform. Запрошуємо у чат для абітурієнтів https://t.me/abitsocknu2023 . Тут Ви зможете отримати відповіді на багато запитань. Факультет соціології проводить Конкурс есе для старшокласників 2023.

Запрошуємо учнів взяти у ньому участь за посиланням https://sociology.knu.ua/uk/news/fakultet-sociologiyi-ogoloshuie-konkurs-ese-dlya-starshoklasnikiv-2023

«Обери професію своєї мрії»

За ініціативи Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Групи «1+1 media» за підтримки Goethe-Institut в Україні, у межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» 15 березня 2023 року в прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону було проведено Всеукраїнський урок з профорієнтації. Мета уроку - допомогти учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішними в житті та реалізувати себе в Україні. У проєкті взяли участь відомі українські зірки та провідні кар'єрні консультанти для підлітків.

Учні 7-11 класів Мирноградського ОЗЗСО приєдналися до профорієнтаційного заходу, протягом якого історіями свого успіху поділилися шеф-кухар Євген Клопотенко, олімпійський чемпіон Токіо-2021, Народний депутат України Жан Беленюк, чемпіонка світу з пара-карате, телеведуча, громадська діячка Уляна Пчолкіна, кар’єрна консультантка Ганна Різніченко.

Завдяки Всеукраїнському проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» кожен українець має можливість визначити власні здібності й таланти та свідомо зробити вибір майбутньої професії.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/05.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/04.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/03.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof_22-23/02.jpg

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof20212022/10.jpg

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Термін навчання в коледжі складає три роки.

Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:

122 - Комп’ютерні науки

172 - Телекомунікації та радіотехніка

Для отримання більш детальної інформації перейдіть в телеграм-бот: @VKSS_VITI_bot

(Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації: https://t.me/VKSS_VITI_bot)

Слава Україні!

«Обери професію своєї мрії»

Шановні здобувачі освіти! З метою сприяти свідомому вибору здобувачів освіти професії своєї мрії та реалізації своїх здібностей, в Україні започатковано та впроваджується Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». У межах Проєкту проводиться комплекс комунікаційних заходів: профорієнтаційне тестування та консультування, створення мультимедійних інформаційних курсів у міжнародному форматі SCORM щодо сучасного ринку праці та актуальних професій, онлайн-екскурсії до найкращих українських компаній та організацій тощо. Усі вищезазначені послуги є безоплатними, які розташовані на єдиному ресурсі онлайн www.hryoutest.in.ua.

Окрім того, на платформі здобувачі освіти можуть пройти онлайн-тестування. Ресурс доступу: http://hryoutest.in.ua/courses/diznaysya-pro-trendi.

Тестування здобувачів освіти сприяє формуванню компетентності у виборі професії як системи базових характеристик потрібних для успішного планування, коригування та реалізації перспектив власного професійного розвитку. За підсумком онлайн-тестування здобувачі освіти отримають інформацію про: схильності та задатки до того чи іншого виду професійної діяльності; характерологічні особливості; характеристику особистісних якостей і особливостей поведінки; наявну адаптованість до соціально затребуваних видів професійної діяльності; ступінь розвитку здібностей; типи інтелекту в розрізі їх придатності до напрямів професійної діяльності; відповідність вимог різних професій до стресостійкості та індивідуальних рис особистості; когнітивні особливості особистості; психологічно обґрунтовані способи професійно застосувати наявні креативні здібності; тощо. За результатами тестування здобувачу освіти буде надано список професій з коментарями та дорожня карта, що допоможуть визначити індивідуальну траєкторію навчання. Також учням пропонується пройти профорієнтаційне консультування з урахуванням результатів тестування та отримати сертифікат. Станом на 09.11.2022 профорієнтаційним індивідуальним онлайнтестуванням охоплено більше 31 000 здобувачів освіти.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Повідомляємо, що з грудня 2022 року у Донбаській національній академії

будівництва і архітектури починають роботу підготовчі курси з малюнку та

композиції для вступу за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».

Заняття проводитимуться в дистанційному форматі з грудня 2022 року

по травень 2023 року.

Реєстрація слухачів здійснюється за посиланням

https://forms.office.com/r/mVFLRWEvR8 або за контактним номером телефону

+380 66 7144233, +380 95 0841786

Додаткову інформацію щодо навчання на підготовчих курсах та вступу

до ДонНАБА можна отримати на сайті donnaba.edu.ua

Вступна кампанія 2022

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, як серце Харкова, продовжує битися й працювати. Це - авторитетний університет європейського рівня, найкращий у країні за версією QS, 14 факультетів якого рекомендував Forbes Ukraine. Наш університет готується до вступної кампанії 2022 року.

28–29 травня 2022 року відбудеться онлайн-зустріч із керівництвом та приймальною комісією Університету.

Для участі треба лише зареєструватися за посиланням.

Зустріч проходитиме на університетському ютуб-каналі.

Сайт для абітурієнтів Університету.

"Вступ 2022. Обери своє майбутнє!"

Психологічний супровід свідомого вибору професії сучасних підлітків

Шановні випускники 2022 року!

Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей 22 травня 2022 року о 15:00,

який проходитиме в онлайн форматі за таким посиланням:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/89898281763?pwd=ZDZRaXhhWjY3L0JYenJGRW4zdlIzUT09

Meeting ID: 898 9828 1763

Passcode: 249053

У програмі заходу:

1. Ознайомлення зі спеціальностями та освітніми програмами: «Математика», «Статистика», «Комп’ютерна математика», «Комп’ютерна механіка», «Математика (середня освіта)», «Актуарна та фінансова математика», вибіркових блоків «Комп’ютерна статистика та аналіз даних», «Математичні методи обчислень, захисту інформації і машинне навчання», «Ймовірність, інформація, обробка даних», «Апроксимація і стохастика».

2. Ознайомлення з Умовами вступу до вишів у 2022 році.

3. Можливості паралельного навчання: програми подвійного дипломування з провідними закордонними вузами, паралельне навчання, академічна мобільність.

4. Перспективи працевлаштування.

5. Розбір завдань другого туру Всеукраїнської олімпіади з математики для абітурієнтів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Все буде Україна! Разом до перемоги!

Для запитань скористайтеся можливістю зворотного зв’язку на сайті механіко-математичного факультету Web: mechmat.knu.ua

телеграм-канал: @mechmatknu

фейсбук: https://www.facebook.com/mechmatKNU/

інстаграм: https://www.instagram.com/mechmatknu/

КНУ бот: @spu_knu_bot

або за телефонами: +38 (044) 259 07 85, +38 (044) 521 35 85.

/Files/images/prof2019-2020/traven/image.png

http://www.oa.edu.ua/ua/abiturijentovi/

Вступ "Львівська політехніка", кафедра фінансів

Відкритий освітній марафон

«Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!»

Донецький обласний інституту післядипломної педагогічної освіти інформує, що ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!». Тривалість заходу з 26 квітня по 27 травня 2022 року.

Мета заходу – підвищення якості рівня знань і вмінь здобувачів освіти, учнівської молоді; надання їм допомоги в подальшому професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення молоді до науково-дослідницької роботи в умовах війни. Проєкт є освітнім, науковим та профорієнтаційним.

Участь – безкоштовна.

Форма проведення онлайн на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

ПРОГРАМА МАРАФОНУ: http://umo.edu.ua/1razom-do-peremoghi-marafon

Сайт ДЗВО «УМО»: http://umo.edu.ua/

Будемо вдячні за сприяння щодо поширення інформації серед учнів, батьків і вчителів.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof20212022/09 (2).jpg

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно з ТОВ «Видавництво Ранок» запрошують учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до Всеукраїнських днів відкритих дверей та Ярмарок сучасних професій.

Всеукраїнські дні відкритих дверей:

Форма проведення онлайн на платформі ZOOM (із одночасною трансляцією на каналі YouTube):

https://zoom.us/j/99169923948?pwd=VVl0bWxuS1RkN1l0eUtKWlkwVVFRdz09 Ідентифікатор конференції: 991 6992 3948

Код доступу: 570320 Дати проведення:

05 травня 2022 року о 14:30 https://youtu.be/zth2AV0ku1o 08 червня 2022 року о 14:30 https://youtu.be/MZmcQrfNH98

Реєстрація учасників за бажанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx383

1ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewform

Ярмарок сучасних професій:

Долучитися до зустрічі за посиланням на платформі ZOOM:

https://zoom.us/j/97075672746?pwd=eC9kV0RuL3NGT2lmMXJNNHNZdDYxdz09 Ідентифікатор конференції: 991 6992 3948

Код доступу: 570320 Дата проведення:

19 травня 2022 року: https://youtu.be/55YlV-jy9RQ Реєстрація учасників за бажанням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx383 1ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewform

Детальна інформація на сайті УМО: http://umo.edu.ua/

До уваги учнів 7-11 класів, педагогів ОЗЗСО!

Шановні учні 7-11 класів і педагоги Опорного закладу загальної середньої освіти, запрошуємо вас узяти участь у Проєкті «Обери професію своєї мрії», реалізацію якого продовжує ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета Проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

Інструкція користування порталом Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії»:

1. Зайдіть на портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» www.hryoutest.in.ua

(далі – Портал) та пройдіть просту та швидку реєстрацію.

2. Пройдіть профорієнтаційне тестування: кнопка «Розпочати тестування».

3. Отримайте результат тестування, який буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації.

4. Замовте он-лайн консультацію у кар’єрного консультанта (кнопка «Замовити консультацію» на Порталі). Вкажіть свої дані, оберіть зручні дату та час консультації та залиште номер телефону, на якій Вам зателефонує консультант у обрану Вами дату та час. Після замовлення консультації, на поштову адресу, вказану при реєстрації, прийде повідомлення про підтвердження дати та часу консультування.

5. Отримайте результат консультування (після завершення консультації, її результат буде записаний у Особистому Кабінеті на Порталі).

6. Продивіться та пройдіть цікаві та корисні відео-ролики та мультимедійні онлайн-курси у форматі SCORM, щодо можливостей працевлаштування, особливостей психологічних типів підлітків тощо (кнопка на Порталі «Навчання»).

7. Продивіться онлайн екскурсії, щоб побачити на власні очі, які умови наразі вже створені в українських підприємствах та організаціях (кнопка на Порталі «Навчання»).

8. Ознайомтесь з найзатребуванішими професіями на ринку праці в Україні: умови праці, зарплати, вакансії, перспективи, цікаві факти, якими навичками треба володіти тощо (для цього на Порталі натисніть кнопку «Професії»). Всі вищезазначені послуги – безкоштовні та розташовані на єдиному онлайнресурсі: www.hryoutest.in.ua.

Безкоштовні курси "Математика від РБЕКС"

Шановні випускники!Факультет РБЕКС Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запускає волонтерську програму "Математика від РБЕКС" для підготовки школярів до Національного мультипредметного тесту з математики. Слухачем безкоштовних онлайн занять може стати кожен бажаючий український старшокласник, за умови попередньої реєстрації у гугл-формі.Детальну інформацію щодо курсу опубліковано на сайті та у Facebook.

День відкритих дверей Національного університету біоресурсів і природокористування України

ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!».Тривалість заходу з 26 квітня по 27 травня 2022 року.Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь здобувачів освіти, учнівської молоді; надання їм допомоги в подальшому професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення молоді до науково-дослідницької роботи в умовах війни. Проєкт є освітнім, науковим та профорієнтаційним.Участь – безкоштовна.Науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» підготували учасникам заходу програму, що передбачає лекційні заняття з дисциплін різних галузей знань, поглиблене вивчення окремих дисциплін, семінари, вебінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги тощо.Аудиторія марафону – учні закладів загальної середньої освіти різних вікових категорій, учні професійної (професійно-технічної) освіти, випускники минулих років, вступники-2022, студенти-бакалаври, батьки, вчителі, науково-педагогічні працівники.Форма проведення ‑ онлайн на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcAНаші спікери: доктори наук, професори; кандидати наук, доценти, та аспіранти.ПРОГРАМА МАРАФОНУ: http://umo.edu.ua/1razom-do-peremoghi-marafonСайт ДЗВО «УМО»: http://umo.edu.ua/

Всеукраїнські дні відкритих дверей:

Форма проведення онлайн на платформі ZOOM (із одночасною трансляцією на каналі YouTube):

https://zoom.us/j/99169923948?pwd=VVl0bWxuS1RkN1l0eUtKWlkwVVFRdz09Ідентифікатор конференції: 991 6992 3948Код доступу: 570320Дати проведення:05 травня 2022 року о 14:30https://youtu.be/zth2AV0ku1o08 червня 2022 року о 14:30https://youtu.be/MZmcQrfNH98Реєстрація учасників за бажанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx3831ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewformЯрмарок сучасних професій:Долучитися до зустрічі за посиланням на платформі ZOOM:https://zoom.us/j/97075672746?pwd=eC9kV0RuL3NGT2lmMXJNNHNZdDYxdz09Ідентифікатор конференції: 991 6992 3948Код доступу: 570320Дата проведення:19 травня 2022 року: https://youtu.be/55YlV-jy9RQРеєстрація учасників за бажанням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7bPKDOUFrWZDkn2YZyTntwx3831ujLHA1SfsQZa0e8zocRQ/viewformДетальна інформація на сайті УМО: http://umo.edu.ua/

Освіта в Польщі - Безкоштовно!!!

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

/Files/images/prof2019-2020/traven/01 (2).jpg

Буклет (Кафедра ІТКІ КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ)

Анкетування для професійного визначення випускників

Обери професію

Протягом тижня в ОЗЗСО відбулися зустрічі учнів випускних класів із представниками Донбаської державної машинобудівної академії та Київського інституту культури. Працівники вишів презентували свої навчальні заклади, знайомили старшокласників із особливостями вступу до них. Наприкінці зустрічі гості відповіли на запитання учнів і запросили їх на Дні відкритих дверей до своїх інститутів.

Існує така професія…

23 грудня 2021 р. у межах заходів Спільного плану профорієнтаційної роботи Покровського РТУК та СП та Мирноградського відділу освіти відбулася зустріч учнів випускних класів ОЗЗСО з Тараном Євгеном Артемовичем, інструктором відділення рекрутингу та комплектування Покровського РТУК та СП. Військовослужбовець провів агітаційну роботу серед одинадцятикласників щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. Старшокласники із захопленням слухали виступ офіцера. Вони погодилися з думкою, що навчання у військових вишах – це можливість надалі отримати гідну професію та водночас виконати свій громадянський обов’язок перед Батьківщиною.

Тренінг «Громада майбутнього»

У межах заходів Спільного плану профорієнтаційної роботи Мирноградського МЦЗ та Мирноградського відділу освіти 11 листопада 2021 року в ОЗЗСО відбувся онлайн-тренінг з учнями 11-Б класу «Громада майбутнього». У ході заходу старшокласники шукали варіанти існування та розвитку рідного міста в період, коли гірнича промисловість у ньому перестане існувати. Молодь висунула декілька цікавих ідей з даного питання, які викликали інтерес у дорослих.

Обери професію

У межах реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», з метою сприяння свідомому вибору учнями старших класів професії своєї мрії 12 жовтня 2021 року відбувся Всеукраїнський онлайн урок з профорієнтації, учасниками якого стали учні 11-В класу ОЗЗСО. Протягом заходу відомі українці поділилися своїми історіями успіху, які допоможуть старшокласникам стати успішними в житті та реалізувати себе в Україні. Учні 11-Б класу стали учасниками онлайн заходу «Ярмарка професій», під час якого представники Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків), Азовського морського інституту ОНМА (м. Маріупіль), Селидівського професійного ліцею познайомили майбутніх абітурієнтів зі своїми навчальними закладами та особливостями вступу до них.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof20212022/02.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof20212022/01.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/prof20212022/04.jpeg

Територія розвитку

2 грудня 2020 року учні 10-В класу НВК стали учасниками засідання молодіжного клубу «Територія розвитку» ММЦЗ, яке відбувалося онлайн.

Працівник служби познайомила учнів із методиками визначення майбутньої професії й запропонувала в ігровій формі виконати тематичні завдання.

/Files/images/stornka_psihologa2020/gruden/12.jpeg/Files/images/stornka_psihologa2020/gruden/11.jpeg

У світі професій

18 листопада 2020 року в НВК відбувся онлайн профорієнтаційний захід за участі ММЦЗ «Світ професій безмежний. Професійне самовизначення». Протягом спілкування з представником центру Л.В. Міркідановою учні 10-А класу обговорювали сім шляхів професійного самовизначення, розглядали помилки, які допускають люди при виборі професій, та способи їх усунення. Наприкінці заходу на платформі профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультативна мережа» старшокласники пройшли тестування з метою професійного самовизначення.

Семінар ММЦЗ із педагогічними працівниками

У межах співпраці Відділу освіти та Мирноградського міського центру зайнятості 28 травня 2020 року в дистанційному режимі відбувся методичний семінар, на якому була присутня заступник директора НВК з виховної роботи Ладь І.Л. Працівники ММЦЗ Майборода Г.С. та Міркіданова Л.В. познайомили учасників із результатами роботи закладу, презентували програму «Моя професія: консультативна мережа», яка знаходиться на платформі профорієнтації та розвитку кар’єри. За допомогою програми старшокласники можуть пройти тестування щодо дослідження професійних інтересів та цінностей, визначення ІQ та здібностей, деяких індивідуальних якостей підлітків, які допоможуть їм у виборі майбутньої професії. Наприкінці роботи семінару було надано інформацію про створення в ММЦЗ Школи молодого підприємця, яку можуть відвідувати діти, схильні до підприємницької діяльності.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/03.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/02.jpeg/Files/images/proforshntatsyna_robota/01.jpeg

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Покровський відділ поліції ГУНП в Донецькій області проводить відбір кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади МВС України у 2020 році з числа осіб цивільної молоді, що мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років. ВНЗ МВС України здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Вищі навчальні заклади МВС України:

· Національна академія внутрішніх справ:

адреса: 03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1, тел. (044) 520 06 66, (096) 706 70 27, електронна адреса – www.naiau.kiev.ua.

· Харківський національний університет внутрішніх справ:

адреса: 61080, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27, тел. (057) 739 83 00, (057) 739 80 10, (097) 680 13 53, електронна адреса – www.univd.edu.ua.

· Одеський державний університет внутрішніх справ:

адреса: 65014, м. Одеса, вул. Успенська, 1, тел(048) 793 50 00, (048) 795 50 09, електронна адреса – www.oduvs.edu.ua.

· Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ:

адреса: 49005, м. Дніпро, пр. Гагаріна, 26, тел. (056) 370 96 61, (0562) 236 08 00, (0562) 31 72 09, електронна адреса – www.dduvs.in.ua.

· Донецький юридичний інститут:

адреси:50065, м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21, тел. (067) 914 74 54, (067) 318 80 76, (095) 702 54 84, (0564) 94 70 21;

адреси: 87528, м. Маріуполь, пр. Будівельників, 145, тел. (062) 951 55 87,

(097) 907 01 07, (095) 791 53 02,

електронна адреса – www.dli.donetsk.ua.

· Львівський державний університет внутрішніх справ:

адреси: 79007, м. Львів, вул. Городоцька, 26, тел. (032) 258 63 25, (032) 233 11 19, електронна адреса http://www2.lvduvs.edu.ua.

· Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка:

адреси: 93401, м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 1, тел. (064) 529 09 88, (064) 529 07 77, електронна адреса http://lduvs.edu.ua.

Шановні батьки і абітурієнти, якщо ви виявили бажання поступати у 2020 році до ВНЗ МВС України Вам необхідно звернутись до Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області до сектору кадрового забезпечення.

Контактний тел. 050-921-81-42 інспектор сектору кадрового забезпечення Покровського ВП ГУНП в Донецькій області старший лейтенант поліції Гільмутдінова Кристина Олександрівна.

Профорієнтаційна робота

26 листопада 2019 року згідно з планом спільних профорієнтаційних заходів Мирноградського центру зайнятості та НВК учні 10-А класу відвідали відділення Приватбанку, що на мікрорайоні «Молодіжний». Керівник Матвеюк В.А. розповіла старшокласникам про особливості роботи в банку, послуги, які пропонуються для населення, познайомила з видами пластикових карток та правилами їх видачі. Гімназисти щиро вдячні за змістовну й корисну інформацію працівнику Приватбанку.

Профорієнтаційна робота

17 жовтня 2019 року в актовому залі НВК відбулася зустріч учнів 11-х класів із старшим інспектором Покровсько-Ясинуватського ОМВК сержантом Лінським С.Г., який поінформував старшокласників про вищі навчальні заклади, що готують спеціалістів військових професій, умови вступу, переваги навчання в них. Наприкінці заходу військовослужбовець відповів на запитання гімназистів щодо працевлаштування та соціального захисту випускників таких навчальних закладів.

Школярам про основи податкового законодавства

10 жовтня 2019 року в актовому залі НВК відбулася зустріч представників Мирноградської державної інспекції Покровсько-Добропільського управління ГУ ДПС у Донецькій області з учнями 8-9 класів. Начальник інспекції Кононіхіна Н.М. познайомила підлітків з основами податкового законодавства, відповіла на запитання дітей. Школярі отримали багато корисної та пізнавальної інформації.

Профорієнтаційний пікнік

19 вересня 2019 року в НВК для учнів 8-х класів НВК і ЗОШ №5 відбувся профорієнтаційний пікнік, організований і проведений працівниками Мирноградського міського центру зайнятості. Підліткам пропонувалися 4 локації – логістика, медична допомога, торгівля, професії міста, на кожній з яких їх знайомили з професією, а потім пропонували виконати тематичні завдання. Учні отримали інформацію щодо запропонованих професій, із цікавістю виконували завдання.

Екскурсія до ТОВ «Вуглепромтранс»

13 березня 2019 року учні 10-А класу НВК у межах профорієнтаційної роботи здійснили екскурсію до ТОВ «Вуглепромтранс». Представник підприємства Ситник Т.О. познайомила учнів із різновидами професій у ТОВ, умовами праці й можливостями дозвілля працівників. Старшокласники відвідали музей підприємства, де дізналися про факти з історії ТОВ «Вуглепромтранс».

/Files/images/proforshntatsyna_robota/31.jpg

День відкритих дверей у КНУКІМ

23 лютого 2019 року одинадцятикласники НВК у складі групи майбутніх абітурієнтів м. Мирнограда відвідали Київський національний університет культури і мистецтва, який гостинно запрошував у цей день гостей. Учні здійснили екскурсію навчальним закладом, відвідали факультети PR і журналістики, готельного бізнесу, міжнародних відносин, телестудію КНУКІМ тощо. У кінці заходу старшокласники отримали пам’ятні буклети й безліч позитивних вражень. Бажаємо майбутнім абітурієнтам стати студентами обраного вишу.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/27.jpg

«Хочу бути прикордонником!»

21 лютого 2019 року в межах профорієнтації в бібліотеці сімейного читання відбулася зустріч старшокласників загальноосвітніх шкіл із представниками військового навчального закладу. Юнаки НВК, присутні на заході, із цікавістю слухали військовослужбовця Краматорського прикордонного загону Коссе Р.О., який інформував присутніх про порядок вступу до Національної академії державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького та переваги навчання в ній.

Ким стати?

23 січня 2019 року в межах профорієнтації відбулася зустріч випускників 11-Б класу НВК із працівником Мирноградського міського центру зайнятості Міркідановою Л.В. Старшокласники активно обговорювали питання «Орієнтири у виборі професії», переглянули відеопрезентацію «Як правильно обрати професію?», отримали грунтовні відповіді на свої питання.

Профорієнтація в НВК

17 січня 2019 року в межах профорієнтації відбулася зустріч випускників 11-х класів НВК із представником Київського національного університету культури і мистецтв. Викладач представив до відома учнів презентацію про заклад, буклети з інформацією про правила вступу та переваги навчання у виші, відповів на запитання старшокласників, а в кінці заходу запросив їх відвідати університет на весняних канікулах.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/7.jpg

Профорієнтаційна робота

14 січня 2019 року в межах профоріетаційної роботи студент І курсу Університету державної фіскальної служби України Вадіванов Олексій Максимович зустрівся з випускниками 9-11 класів НВК, познайомив їх з умовами вступу та навчання у виші та коледжі.

Профорієнтаційна освіта триває

22 листопада 2018 року в межах профорієнтаційної роботи в актовому залі НВК відбулася зустріч старшокласників із представниками Покровського військкомату та Львівського училища сухопутних військ. До уваги юнаків було представлено відеопрезентацію про навчальний заклад і надано інформацію про умови вступу до вишу. Офіцер розповів про особливості військової освіти й запросив майбутніх випускників стати абітурієнтами училища.

У світі професій

11 квітня 2018р. у рамках місячника, присвяченого профорієнтаційній роботі з учнями, класним керівником 8-Б кл. НВК Ющенко В.В. було організовано екскурсію до міського центру зайнятості, під час якої провідний фахівець з профорієнтації Міркіданова Л.В. розповіла підліткам про важливість правильного вибору професії та навчального закладу, в якому можна отримати необхідні знання. Гімназисти переглянули тематичні ролики та ознайомилися з каталогом професій, актуальних нині. Також учні мали змогу пройти онлайн-тестування, спрямоване на виявлення здібностей до різних професій.

Екскурсія до м. Київ

26.03.18 одинадцятикласники м. Мирнограда вирушили на екскурсію до м. Київ. Гостинно зустрів нас ректор КНУКіМ Михайло Михайлович Поплавський. Учні побували на багатьох кафедрах та ознайомились з такими факультетами: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, права, дизайну, хореографії, співу тощо. Деякі гімназисти зацікавились умовами вступу до вишу та навчання в ньому. Це була дуже захоплива подорож, ми повернулися з подарунком - книгою від ректора "Формула успіху". Дуже дякуємо організаторам за екскурсію до столиці.

Назустріч майбутній професії

19 березня 2018 року в актовому залі загальноосвітньої школи-інтернату відбулася зустріч провідного фахівця з профорієнтації Міркіданової Л.В. із учнями 9-10-х класів НВК. Гімназисти стали учасниками профорієнтаційного групового заходу «Стратегії побудови кар’єри», де отримали консультацію щодо вибору майбутньої професії.

Кроки до майбутньої професії

15 березня 2018 року в межах профорієнтаційної роботи класним керівником 8-А класу Мирноградського НВК Дробязко Ю.В. було проведено тестування щодо визначення професійних інтересів учнів за методикою «Карта інтересів». Цей метод дозволив виявити зацікавленість гімназистів до певних сфер діяльності.

Назустріч майбутній професії

13 березня 2018 р. у межах профорієнтаційної роботи в актовому залі ЗОШ № 10 відбулася зустріч одинадцятикласників НВК із майором поліції Чорним С.С. – випускником Інституту управління державної охорони України Київського національного університету імені Т.Шевченка. Учням було запропоновано презентацію про навчальний заклад, після якої офіцер відповів на запитання випускників щодо навчання у внз та подальшого працевлаштування.

Екскурсія до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради

13 грудня 2017 року учні 11-х класів НВК були запрошені на професіографічну екскурсію до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради. Заступник начальника управління Гармашова А.С. ознайомила майбутніх абітурієнтів із особливостями роботи організації, показала учням відділи УСЗН. Виконуюча обов’язки начальника відділу грошових виплат та компенсацій Вишневецька О.М. і начальник відділу персоніфікованого обліку та компенсацій Ніколаєнко І.А. акцентували увагу учнів щодо специфіки та обсягу діяльності організації. У доброзичливій атмосфері старшокласники мали можливість отримати відповіді на важливі для них запитання.

/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_144833_1.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_141010.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_135930_1.jpg/Files/images/ekskurs/IMG_20171213_140126_1.jpg

У Донецькому національному технічному університеті

7 листопада 2017 року учні 11-х класів НВК були учасниками корисної профорієнтаційної екскурсії до Донецького національного технічного університету(м.Покровськ). Досвідчені викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів із специфікою, перевагами навчання в ДонНТУ. Лактіонов І.С., заступник декана факультету КІТАЕР, доцент кафедри електронної техніки, та Жуковська Д.О., асистент кафедри автоматики та комунікації, представили широкий спектр спеціальностей факультету комп'ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки. Сурженко А.М., декан факультету машинобудування, екології та хімічних технологій, кандидат технічних наук, доцент, презентував одинадцятикласникам лабораторію хімічних технологій, розповів про актуальність вибору спеціалізації факультету та можливість проходження практики за кордоном. Ковальов С.О., декан факультету комп’ютерних наук і технологій, кандидат технічних наук, доцент, ознайомив учнів із роботою кафедри прикладної математики та інформатики.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/23380268_2149753825252211_1107260176243174772_n.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/23376107_2149753705252223_433188098805136719_n.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/23319527_2149753711918889_5340965108648685480_n.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/23244523_2149773378583589_4835926997437210652_n.jpg

Cемінар для батьків 8-Б класу «Чи легко бути підлітком?»

23 лютого 2017 року відбувся семінар для батьків 8-Б класу «Чи легко бути підлітком?» Практичний психолог Л.М.Чепенко надала рекомендації щодо вибору майбутнього профільного класу дітьми за результатами діагностики, звернула увагу батьків на небезпечні для життя дитини інтернет-ресурси, ознайомила з психологічними особливостями підліткового віку та надала рекомендації щодо попередження девіантних проявів поведінки підлітків.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170223_174824.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170223_171642.jpg

15 лютого 2017 року учні 9 класів НВК були учасниками профорієнтаційного заходу, на якому мали змогу отримати інформацію щодо вимог вступу до навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій за державним замовленням.

/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133808_1.jpg /Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133759_1.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133629.jpg/Files/images/proforshntatsyna_robota/IMG_20170215_133537_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1678