• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Спортивне життя

«Шкільні ігри»

У рамках регіонального етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в Донецькій області в 2023-2024 н. р., з метою широкого залучення школярів середнього шкільного віку до занять спортом та різними видами рухової активності, формування стійкої позитивної мотивації до регулярних занять руховою активністю та ведення здорового способу життя, розвитку інноваційних підходів до залучення учнів до занять руховою активністю та спортом, розвитку масового спорту, надання психоемоційної підтримки учням та ученицям середнього шкільного віку через участь у змаганнях, полегшення психоемоційних розладів, пов’язаних з війною та реалізації концепції проєкту «Пліч-о-пліч» у Мирноградському ОЗЗСО з 01 по 16 лютого 2024 року проходив онлайн І етап Чемпіонату Донецької області з піднімання тулуба в сід за 1 хвилину серед учнів та учениць 7-9 класів, у якому взяли участь 80 школярів. Учні, які показали найкращі результати, візьмуть участь у II зональному (кваліфікаційному) етапі цих змагань, що проводитиметься між закладами загальної середньої освіти територіальних громад.

Бажаємо спортивних успіхів!

/Files/images/sport23/lyutiy/02.jpg/Files/images/sport23/lyutiy/04.jpg/Files/images/sport23/lyutiy/01.jpg/Files/images/sport23/lyutiy/03.jpg

«Шкільні ігри»

У межах регіонального етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в Донецькій області в 2023-2024 н.р. протягом 23.01 – 25.01 відбувся в онлайн-режимі ІІ (зональний) етап змагань Чемпіонату Донецької області з піднімання тулуба в сід за 30 секунд серед учнів та учениць 5-6 класів закладів загальної середньої освіти, у якому взяли участь двоє школярів 5-А класу Мирноградського ОЗЗСО. Бажаємо учасникам ІІ (зонального) етапу змагань подальших успіхів.

"https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpermalink.php%3Fstory_fbid%3Dpfbid02HARbrGfM6kxktNw6uCTH5o2uL8EX6G7pZQd3WKdQ9XLKTVgfctABC7RxsLxQHadhl%26id%3D100056706918347&show_text=true&width=500"

«Шкільні ігри»

У межах регіонального етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри» в Донецькій області в 2023-2024 н.р. протягом 01.01 – 19.01 відбувся в онлайн-режимі І (шкільний) етап змагань Чемпіонату Донецької області з піднімання тулуба в сід за 30 секунд серед учнів та учениць 5-6 класів закладів загальної середньої освіти, який мав на меті широке залучення учнів та учениць середнього шкільного віку до занять спортом та різними видами рухової активності, формування в них стійкої позитивної мотивації до регулярних занять руховою активністю та ведення здорового способу життя, надання психоемоційної підтримки. У заході взяли участь 104 дітей Мирноградського ОЗЗСО, двоє з них стали переможцями. Бажаємо учасникам ІІ (зонального) етапу змагань продемонструвати свою гарну фізичну підготовку, цілеспрямованість та витримку.

https://fb.watch/pGhMlEn8RP/

"Спортивна родина - міцна країна"

Кожна дитина в Україні повинна мати вільний доступ до занять фізичною активністю та спортивними іграми, незважаючи на воєнний час. Крім уроків фізкультури, школярі відвідують різноманітні секції, гуртки, клуби. Нині заняття спортом та активностями допомагають дітям розслабитися та відволіктися від нелегких реалій сьогодення, зміцнити дух. Це доступний та дієвий спосіб подолати стрес, тривогу та негативні емоції, пов'язані з війною, а канікули — хороша можливість для цього.

Під час зимових канікул школярі 4-5 класів Мирноградського ОЗЗСО узяли участь у шкільному спортивному онлайн-фотофлешмобі "Спортивна родина - міцна країна", де діти презентували світлини, які закарбували в пам’яті найтепліші спогади з дитячого життя.

/Files/images/sport23/schen/02.jpeg/Files/images/sport23/schen/01.jpeg/Files/images/sport23/schen/03.jpeg/Files/images/sport23/schen/04.jpeg

Встановлення Національного рекорду «Єднання»

У межах фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна» Мирноградський ОЗЗСО приєднався до встановлення Національного рекорду «Єднання» з нагоди Всесвітнього дня дітей, до якого доєдналися 114 045 дітей та 2095 закладів освіти у Всеукраїнській онлайн-руханці. За участь у заході навчальний заклад нагороджено Почесною грамотою від Української федерації «Спорт заради розвитку», а вчителька фізкультури Черкашина Ю.В. отримала Сертифікат.

/Files/images/sport23/gruden/03.jpg/Files/images/sport23/gruden/02.jpg

Флешмоб «Завдяки Вам!»

6 грудня – День Збройних сил України. Це свято української звитяги, мужності, героїзму та відваги. Нині ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого й почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.
З нагоди свята, у межах реалізації концепції проєкту «Пліч-о-пліч» 4-6 грудня проходив обласний спортивно-патріотичний флешмоб «Завдяки Вам!», мета якого - виховання в учнів закладів загальної середньої освіти патріотизму, національної свідомості, широкого залучення школярів до занять спортом і різними видами рухової активності. У заході взяли участь учні Мирноградського ОЗЗСО, які привітали українських захисників зі святом і виконали комбінацію вправ.
У День Збройних сил України зичимо нашим лицарям-воїнам-захисникам Божого захисту, доброго здоров`я, стійкості, військового успіху, віри в перемогу, мирного неба, щастя та добробуту, ПЕРЕМОГИ, ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ! Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!

/Files/images/sport23/gruden/01.jpg

Онлайн-конкурс «Спорт - моє покликання»

З метою широкого залучення учнів та учениць до різних видів спорту та рухових активностей, використання інноваційних підходів у навчанні, у межах Всеукраїнського проєкту «Пліч - о - пліч зі спортом» учні Мирноградського ОЗЗСО взяли участь у конкурсі - фестивалі «Спорт - моє покликання». Протягом заходу школярі 8-х класів виконували вправи для розвитку фізичних якостей: тримали планку звичайну та на одній руці, хлопчики змагалися, виконуючи силові вправи на віджимання. Учні 4-х класів виконували вправи з маленьким м’ячем на координацію, які допомагають поліпшити здатність до точного керування рухами. Наприкінці заходу діти пройшли тестування learningapps, щоб перевірити свої знання з фізичної культури.

Спортивне життя триває. Будьте активними!

/Files/images/sport23/listopad/01.jpg

«Школа JuniorS+» у дії

Рух JuniorS — некомерційна громадська організація, яка популяризує фізичну активність серед дітей шкільного віку, змінює їхнє ставлення до уроків фізичного виховання, допомагає знайти свої види спорту, які б стали щоденною корисною звичкою для покращення фізичного та ментального здоров'я учнів.

Рух JuniorS був створений телеведучим, активістом, любителем спорту Олександром Педаном та громадською діячкою і телепродюсеркою Марією Павлічук у 2018 році як ініціатива реформувати систему фізичної культури в українських школах. Засновників проєкту, які водночас є і батьками, хвилювало питання, як зробити фізкультуру цікавим уроком, мотивуючим стимулом рухатися та веселим для кожного українського учня, де б він не навчався — у великому місті чи в невеличкому селі, на заході чи на сході України, у загальноосвітній школі чи спеціалізованому навчальному закладі.

Учні Мирноградського ОЗЗСО приєдналися до проєкту Руху «Школи JuniorS+», який покликаний допомогти навчальним закладам стати цікавим, веселим та розвиваючим острівком безпеки для учнів та учениць. Школярі 5-х класів узяли участь у I етапі дистанційного фізкультурно-оздоровчого заходу ГО Джуніорс «Ліга Дружніх», де виконували вправи в межах програми НУШ: Cool Games, чирлідинг та рухливі ігри.

https://www.instagram.com/reel/CyVZGVCI-Mm/

Відтепер діти мають власний простір для дитинства та активних ігор з друзями. Спорт — це найкращі ліки від поганого настрою і тривог. Рухаємо Україну!

День фізичної культури та спорту в ОЗЗСО

З метою ознайомлення молоді з гуманістичними ідеалами олімпізму, навчання цінувати власне здоров’я, формування традицій та культури здорового способу життя, престижу здоров’я з 11 по 16 вересня 2023 року в Мирноградському ОЗЗСО пройшов дистанційно «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Протягом Тижня вчителями були проведені Олімпійські уроки «Олімпійські чемпіони України», виховні години «Здоровим бути – зі спортом дружити», «Спорт – сила, краса, здоров’я», «Історія Олімпійських ігор», «Досягнення українських спортсменів», з яких учні більше дізналися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені, познайомились із культурою Стародавньою Греції. Також на учнів чекали різноманітні квести, конкурси, вікторини, олімпійські уроки, під час яких вихованці виявили свої знання, уміння та кмітливість: «Знайди олімпійський вогонь» (4 кл.), «Загадковий квадрат», «Спортивна вікторина» (5 кл.), «Де логіка», «Time for sport» (8-9 кл).

Спортивно-розважальні заходи в межах Олімпійського тижня пройшли змістовно, гарний настрій отримали всі учасники свята миру, спорту та єднання навколо олімпійських ідеалів і цінностей. А ми ще раз переконалися, що в нашому закладі навчаються розумні, творчі, сильні діти.

/Files/images/sport23/veresen/03.jpg/Files/images/sport23/veresen/02.jpg/Files/images/sport23/veresen/01.jpg/Files/images/sport23/veresen/04.jpg

«Школа – територія Fair Play»

Відповідно до плану роботи Олімпійської академії України, 26 листопада 2021 року відбувся онлайн-семінар «Школа – територія Fair Play», у якому взяла участь учителька фізичної культури ОЗЗСО Черкашина Ю.В. У ході заходу педагоги обговорювали питання проведення Олімпійських тижнів, змагань, конкурсів у навчальних закладах, визначили головні правила Fair Play. За результатами семінару Черкашина Ю.В. отримала сертифікат.

/Files/images/sport_21/gruden/02.jpeg

До нових спортивних вершин!

Із метою розвитку олімпійського руху, залучення учнівської молоді до занять спортом, виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залученння їх до активних занять фізичною культурою та спортом навчальні заклади 11 вересня на стадіоні «Шахтар» взяли участь у міських фізкультурно-спортивних заходах до Всеукраїнського Олімпійського тижня та з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту.

9 команд відділу освіти та міського гірничого ліцею змагалися з таких видів: легкоатлетична естафера 4х100 м (юнаки та дівчата), перетягування лінви (юнаки та дівчата), піднімання гирі (юнаки) та армреслінг (юнаки).

Юні спортсмени Мирноградського ОЗЗСО показали високу фізичну підготовку та вдало виступили на міських спортивних змаганнях. Команда дівчат у складі Ібатулліної А., Кірісенко К., Полякової С., Сокол Є. впевненно перемогли у легкоатлетичій естафеті, а команда юнаків ( Грачов Є., Козинець Є., Мельчаков О., Логвінов К.) виборола 2 місце в цій спортивній дисципліні. У напруженій боротьбі команді дівчат із перетягування канату (Буряк А., Ібатулліна А., Нужненко А., Кірісенко К., Полякова С.) вдалося зайняти 3 місце. Байсен Є. показав почесний другий результат у змаганнях із піднімання гирі 24 кг.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

«День здоров’я» у Мироноградському ОЗЗСО

У Мирноградському ЗЗСО урочисто підвели підсумки фізкультурно-спортивних заходів за програмою «Олімпійського тижня».

Учні не тільки ознайомилися з історією олімпійських ігор, а і побачили кращих спортсменів навчального закладу, які є призерами та чемпіонами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань. Видовищними були показові виступи кращих футболістів, дзюдоїстів, тхеквандистів, і також нікого не залишив байдужими виступ дівчат із аеробної гімнастики.

Після того, як масово була виконана фізкультурна руханка, підвели підсумки Всеукраїнського Олімпійського тижня та Всеукраїнського Олімпійського уроку в навчальному закладі. Переможці та призери в окремих видах програми були нагороджені грамотами та дипломами.

Від «Веселих стартів» до олімпійських вершин!

У Мирноградському ЗЗСО проводилися фізкультурно-спортивні та оздоровчі заходи за програмою «Олімпійського тижня» і були спрямовані на популяризацію фізкультури та спорту, розвитку олімпійського руху в Україні, виховання учнів на його гуманістичних цінностях, залучення учнівської молоді до занять спортом, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залученння їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

Протягом тижня учні з задоволенням брали участь у «Веселих перервах», «Веселих естафетах», «Веселих стартах», олімпійській вікторині «Усе про Олімпійські ігри», конкурсі малюнків «Олімпійські ігри – ігри миру», змаганнях із шашок, стрітболу, легкої атлетики, велопробігу, фізкультурному заході «Спортивний експрес», спортивному заході «Футбольний калейдоскоп» (удари, кидки, жонглювання м’яча, естафети, «футбольний тир»).

Різноманітними спортивними активностями покращилася фізкультурно-масова робота в навчальному закладі, залучили велику кількість школярів, сприяли формуванню здорового способу життя, вихованню дітей на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Велопробіг «Стежками рідного краю»

Згідно з планом фізкультурно-масової роботи Мирноградського ОЗЗСО, фізкультурно-спортивних заходів за програмою «Олімпійського тижня» та з метою популяризації і подальшого розвитку спортивного туризму, олімпійського руху, здорового способу життя, активізації спортивно-туристської роботи в навчальному закладі, сприяння розвитку позитивного контакту людини з природою учні навчально-виховного комплексу взяли участь у велопробігу «Стежками рідного краю» .

Учасники заходу здійснили велоподорож за маршрутом м-н Східний – х. Балаган – Синянське водосховище – с. Миролюбівка – с. Новоекономічне – м-н Східний. Помірне фізичне навантаження та незабутні осінні краєвиди дали змогу чудове провести час на свіжому повітрі. Учні відкрили для себе нові красиві куточки природи Синянського та Миролюбівського водосховищів, Сінної балки, пізнали свої можливості та забажали нових зустрічей, нових друзів, вело шляхів.

Велопробіг

Згідно з планом фізкультурно-масової роботи НВК, заходів за програмою «Олімпійського тижня» та з метою популяризації й подальшого розвитку спортивного туризму, олімпійського руху, здорового способу життя, активізації спортивно-туристської роботи в навчальному закладі, сприяння розвитку позитивного контакту людини з природою учні 6-10 класів узяли участь у велопробігу, присвяченому Дню фізичної культурі та спорту.

15 учасників здійснили велоподорож за маршрутом м-н «Східний» – х. Балаган – Синянське водосховище – с. Новоекономічне – с. Миролюбівка – с. Новоекономічне – м-н «Східний». Помірне фізичне навантаження та незабутні осінні краєвиди дали змогу чудово провести час на свіжому повітрі. Учні відкрили для себе красиві куточки природи Синянського та Миролюбівського водосховищ, велошляхи, знайшли нових друзів.

Від «Веселих стартів» до олімпійських вершин!

У Мирноградському НВК за програмою Олімпійського тижня було проведено фізкультурно-спортивні заходи, спрямовані на популяризацію фізкультури та спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Учні із задоволенням брали участь у «Веселих перервах», «Веселих естафетах» (1-2 класи), фізкультурних святах «Веселі старти» (3-4 класи), «Олімпійське лелеченя» (5-7 класи), товариських зустрічах із футболу (7-10 класи).

Різноманітні спортивні активності, проведені в межах Олімпійського тижня, сприяли формуванню в учнів НВК здорового способу життя, вихованню дітей на гуманістичних олімпійських ідеалах.

Мій улюблений вид спорту

У межах заходів Олімпійського тижня учні 5-11 класів НВК узяли участь у конкурсі колажів «Мій улюблений вид спорту». При створенні робіт школярі виявили багату фантазію та креативність, кожний клас оригінально презентував улюблений вид спорту.

/Files/images/sport2020/06.jpeg/Files/images/sport2020/07.jpeg/Files/images/sport2020/09.jpeg

Змагання «Стежками туриста»

10 вересня 2020 року згідно з планом проведення фізкультурно-спортивних заходів за програмою «Олімпійського тижня» серед учнів 6-10 класів були проведені змагання «Стежками туриста»

Учасники змагалися на туристській смузі перешкод, до якої входили наступні етапи: «траверс схилу», долання умовного яру по колоді, умовного болота по «купинам», горизонтальних перешкод, спуск спортивним способом. Усі перешкоди долалися з умовним вантажем (рюкзаком).

Кращими на туристичній дистанції у середній групі були Черніков Олександр (8-а кл.) та Немцан Єлизавета (6-в кл.), які посіли перше місце, Цапко Максим (6-в кл.) посів друге місце, а Сорокін Антон (8-а кл.) – третє місце. У старшій групі Кільчицький Артем (9-а кл.) показав другий результат, а першим був Устинов Антон (10-а кл.).

Бажаємо нових успіхів, нових вершин юним туристам!

Змагання з шашок

8 вересня 2020 року в межах заходів Олімпійського тижня в спортивному залі НВК відбулися змагання з шашок серед учнів навчального закладу, в яких узяли участь юнаки та дівчата 6-11 класів.

На попередньому етапі юнаки у двох підгрупах виборювали право змагатися у фінальній частині турніру. Переможцями групи №1 виявилися Початенко Дмитро (10-а кл.) та Черніков Олександр (8-а кл.). У групі №2 кращими були Гармашов Кирило (10-а кл.) і Сорокін Антон (8-а кл.). Між цими учасниками й розгорнулася запекла боротьба у фінальній частині змагань.

За підсумком зустрічей за шашковою дошкою перемогу здобув Гармашов К., який досить упевнено обійшов своїх суперників. Сорокін А. та Черніков О. набрали однакову кількість очок та розділили друге місце змагань. Третє місце виборов Початенко Д.

У дівчат Політова Дар’я (9-в кл.) посіла І місце, а Нечосова Софія (11-б кл.) – ІІ місце.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

«Веселі старти»

18 жовтня 2019 року учні 5-х класів НВК узяли участь у міських змаганнях «Веселі старти», які відбувалися в ЗОШ №9. Команда з честю витримала випробування, долаючи труднощі, і посіла ІІІ місце. Вітаємо наших п’ятикласників з гарним досягненням і бажаємо подальших перемог!

Спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

14 вересня 2019 року на стадіоні «Шахтар» із метою формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовленості, гармонійного розвитку природних здібностей та психічних якостей, використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя, заохочення молоді до систематичних занять фізкультурою та спортом відбулися спортивно-масові заходи із нагоди Дня фізичної культури та спорту серед учнівської молоді міста.

Учні дев’яти навчальних закладів міста змагалися в легкоатлетичній естафеті 4х100 м, перетягуванні канату, піднімання гирі, армреслінгу.

У перетягуванні канату кращими стали дівчата нашого навчального закладу - НВК, які вибороли перше місце. У підніманні гирі чемпіонкою стала учениця 11-А класу НВК Бордюг Вероніка, а Гурко Нікіта, учень 10-А класу, посів почесне третє місце.

Бажаємо юним спортсменам нових досягнень!

День здоров’я – свято фізкультури та спорту

13.09.2019 на спортивних майданчиках навчально-виховного комплексу пройшов масовий фізкультурно-спортивний захід «День здоров’я», у якому взяли участь 417 учнів 5-11-х класів.

Після відкриття заходу учні 8-А класу привітали учасників, виконавши запальний флешмоб. Потім команди розійшлися по своїх станціях, і почалися веселі, розважальні, емоціональні естафети, конкурси, змагання. До програми завдань для 5-8 класів (середня ланка) входили наступні види: танцювальний конкурс, удари по воротах (футбол), конкурс «Відгадай малюнок», стрибки через скакалку, естафети – «Збір кульок», «Кегельбан», «Кенгуру», «Водоноша», «Перенесення «суші»», із набиванням тенісного м’яча, зі стрибками через скакалку, із обручем. У 9-11 класів (старша ланка) отримали такі завдання: жонглювання футбольного м’яча, кидки баскетбольного м’яча, стрибки через скакалку, хокейні кидки по воротах, естафетний біг, естафети – із веденням баскетбольного та футбольного м’яча, «Велобігунок», «Кегельбан», велосипедна.

Кращими в стрибках через скакалку були Кобякова К.(5-а кл.), Буряк А. (9-в кл.). Жонглював м’ячем краще за всіх Боєв М.(11-а кл.). Учні 11-а класу стали кращими в кидках та жонглюванні м’яча, стрибках через скакалку, естафеті «Велобігунок». У легкоатлетичній естафеті та естафеті «Кегельбан» команда 11-а класу розділила перше місце з командою 10-а класу. У естафетах «Ведення м’ячів», «Їзда на велосипеді» першими стали учні 10-а класу. У змаганнях із хокейних кидків здобули перемогу гімназисти 11-б класу.

Фаворитами в середній ланці виявилася команда 8-а класу, яка перемогла в танцювальному конкурсі, ударах по воротах, естафетах із обручем, «Кегельбан», «Перенос «суші»». Команда 5-б двічі була першою: у конкурсі «Відгадай малюнок» та естафеті «Збір кульок». Учні 5-в класу стали переможцями в естафеті зі стрибками через скакалку. Естафету «Водоноша» виграла команда 7-а класу, а естафету з набиванням тенісного м’яча – команда 7-в класу.

Учні із задоволенням узяли участь у заході, спрямованому на поширення пропаганди здорового способу життя, ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні, залученню учнівської молоді до систематичних занять спортом.

Ми майбутні олімпійці!

У межах Олімпійського тижня в НВК керівник гуртка «Юні туристи-краєзнавці» І.В. Левко провела з учнями 3-А класу тематичне заняття. Діти стали учасниками флешмобу «Ми майбутні олімпійці», а потім на них чекали веселі естафети. Діти із завзяттям займалися спортом, отримали багато позитиву й гарний настрій у нагороду.

Олімпійський урок у НВК

У межах Олімпійського тижня, який традиційно проводиться на початку вересня, у НВК було проведено Олімпійські уроки, на яких учні познайомилися з історією олімпійських ігор, дізналися про види спорту, які вважаються олімпійськими, створили галерею видатних спортсменів України.

Олімпійський урок

У межах Олімпійського тижня 12 вересня 2019 року учні 8-Б класу стали учасниками Олімпійського уроку, у ході якого вони пізнавали цікаві факти з історії Олімпійських Ігор, ділилися спогадами про сучасні спортивні події світу. Творчими групами класу були створені плакати із символами Олімпійських Ігор та розповіді про власний спортивний досвід.

Велопробіг

12 вересня 2019 року учні навчально-виховного комплексу взяли участь у велопробігу, присвяченому Дню фізичної культурі та спорту.

22 учасники, учні 8-11 класів, за маршрутом м-н Східний – х.Балаган – с. Миролюбівка – с. Новоекономічне – м-н Східний здійснили подорож мальовничими місцям рідного краю. Помірне фізичне навантаження та незабутні краєвиди дали змогу чудове провести час на свіжому повітрі. Велопробіг – це не тільки фізкультурна активність, пропагування здорового способу життя, а й можливість відкрити для себе нові красиві куточки природи, пізнання своїх можливостей та бажання нових зустрічей, нових друзів.

День спортивних ігор

11.09.2019 р. на спортивних майданчиках навчально-виховного комплексу проводився День спортивних ігор згідно з планом фізкультурно-спортивних заходів Олімпійського тижня. Відбулися товариські зустрічі з волейболу та «малюкболу» серед дівчат 9-11 класів. У юнаків збірні паралельних класів змагалися за Кубок НВК із футболу.

Досить цікаво, азартно, по-бойовому проходили зустрічі з футболу. На початку впевнено збірна 6-х класів перемогла з рахунком 6:1 збірну 5-х класів. Потім несподівано збірна 7-х класів зіграла внічию зі збірною 8-х класів і в серії пенальті здобула перемогу – 3:2. У фіналі збірна 6-х класів не залишила шансів команді учнів 7-х класів, переграла з рахунком 6:1 і стала переможцем змагань. У складі команди-переможниці відзначилися гарною грою Мельник Владислав, Кір‘яков Іван, Гаюк Максим, Дербеньов Тимофій, Машир Владислав, Машуров Даниїл, Карпусь Олег, Савкін Микола.

Вітаємо юних футболістів із перемогою і бажаємо їм нових спортивних досягнень!

Першість НВК із шашок

10.09.2019 у спортивному залі НВК відповідно до програми проведення фізкультурно-спортивних заходів Олімпійського тижня відбулася Першість навчального закладу з шашок серед юнаків та дівчат, у якій узяли участь учні 5-10 класів. На попередньому етапі 8 дівчат у 2-х підгрупах та 17 юнаків у 4-х підгрупах за колової системою проведення змагань розіграли вихід до фінальної частини змагань.

У напруженій та непередбачуваній боротьбі перше місце посіла Політова Дар’я (8-в кл.). Друге місце розподілили Бунєєва Руслана (10-б кл.) та Хороших Катерина (10-а кл.). На третьому місці – Нечосова Софія (10-б кл.). Серед юнаків у фіналі теж точилася боротьба за призові місця. У підсумку перше місце за Гармашовим Кирилом (9-а кл.), друге місце в Порецького Івана (7-а кл.), третім призером став Сорокін Антон (7-а кл.).

Учасникам змагань бажаємо нових перемог.

Фiнал Першостi вiддiлу освiти з баскетболу

02.05.2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбулися фінальні зустрічі Першості відділу освіти з баскетболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. У змаганнях, які проходили за коловою системою, узяли участь 5 команд: ЗОШ № 1, ЗОШ № 5, ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, НВК.

Команда НВК здобула легку перемогу над ЗОШ № 9, але наступні дві зустрічі були напружені та цікаві до останніх секунд. Спочатку наша команда пермогла юнаків

ЗОШ № 1 із рахунком 46:44, а потім – команду ЗОШ № 5 - 39:38. У боротьбі за 1 місце команда НВК поступилася команді ЗОШ № 10 і посіла почесне 2 місце. За підсумками змагань команда ЗОШ № 1 посіла 3 місце.

Команди-призери були нагороджені грамотами та кубками.

Бажаємо учасникам змагань нових спортивних досягнень!

Тиждень громадського здоров’я

8-13 квітня 2019 року по всій Україні відзначається тиждень громадського здоров’я. Мирноградський НВК не залишився осторонь цієї акції, провівши низку заходів.

Розпочався тиждень Всеукраїнським уроком у 1-11 класах «Громадське здоров’я».

До Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці навчального закладу діяла виставка-порада «Чи бути здоровим – вирішуєш ти!» та тематична поличка «Здоров’я дорожче за багатство». Усі бажаючі мали змогу переглянути представлені матеріали, які сприяли популяризації спорту серед молоді. З метою виховання в учнів турботливого ставлення до особистого здоров’я вчителями фізичної культури НВК Калінкіним Ю.О. та Левко І.В. для учнів початкової ланки було проведено розважальні естафети «Веселі старти», а старшокласники із задоволенням узяли участь у флешмобі «Ми за здоровий спосіб життя».

Не залишились осторонь і дорослі. На базі закладу за ініціативи вчителя Левко І.В. створено групу здоров’я «Намистинки», де займаються пілатесом жінки різного віку – жительки навколишніх мікрорайонів.

Проведені заходи підтверджують гасло «Бути здоровим – жити здорово», оскільки гарний настрій не покидав нікого протягом занять фізичною культурою чи просто вправами.

Весняний велопробіг

Із метою покращення туристсько-спортивної, прикладної фізичної підготовки, вивчення історії рідного краю, популяризації здорового способу життя члени гуртка «Сокіл-Джура» НВК теплим весняним днем здійснили одноденний навчально-тренувальний велосипедний похід за маршрутом: м. Мирноград – с. Новоекономічне – с. Миролюбівка – с. Малинівка – с. Новоекономічне – м. Мирноград. Учасники походу дістали змогу помилуватися красивими місцями рідного краю та здобули безліч позитивних емоцій.

Змагання «Шкільна волейбольна ліга України» серед дівчат міста

16 лютого 2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 5 відбувся І етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд дівчат старшої вікової групи (2002 р.н. та молодше) загальноосвітніх навчальних закладів.

8 команд загальноосвітніх закладів освіти міста (ЗОШ №1, №4, ЗОШ №5, №6, №9, №10, ЗЗСО-ліцей «Гармонія», НВК) змагалися за право взяти участь в обласних змаганнях із волейболу.

Команда дівчат НВК у попередньому етапі здобула перемогу над іншими командами та вийшла у фінальну частину змагань. Зустріч за перше місце вийшла цікавою та напруженою, де перемогу з рахунком 2:1 здобула команда ЗЗСО-ліцей «Гармонія», а команда НВК посіла почесне друге місце. Волейболістки ЗОШ № 6 перемогли команду ЗОШ № 10 і вибороли третє місце в цих змаганнях.

За підсумками міського етапу Всеукраїнських змагань із волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

Змагання з волейболу серед школярів міста.

9 лютого 2019 р. у спортивному залі ЗОШ № 10 відбувся І етап змагань «Шкільна волейбольна ліга України» серед команд юнаків старшої вікової групи (2002 р.н. та молодше) загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях брали участь команди з 7 загальноосвітніх закладів освіти міста: ЗОШ № №1, №4, № 6, № 9, № 10, ЗЗСО-ліцей «Гармонія», НВК.

Зустрічі проходили за олімпійською системою з вибуванням, і тому кожна партія була напруженою та бескопромісною.

Команда юнаків НВК у боротьбі за призові місця виграла у команд ЗОШ № 6,

ЗОШ № 9, ЗОШ № 10, але у фіналі змагань поступилася команді ЗЗСО-ліцей «Гармонія» - І місце - і посіла почесне ІІ місце. Волейболісти ЗОШ № 10 перемогли команду ЗОШ № 6 і вибороли ІІІ місце в цих змаганнях.

За підсумками міського етапу Всеукраїнських змагань із волейболу переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

Вітаємо всіх учасників змагань! Бажаємо нових досягнень!

Змагання з міні-футболу.

27 – 29 вересня 2018 року на футбольних полях із штучним покриттям ЗОШ № 1 та ЗОШ № 8 проводилася Першість відділу освіти з міні-футболу серед збірних команд юнаків загальноосвітніх закладів міста. Спочатку команди змагалися в 2-х групах: група «А» (ЗОШ № 1, ЗОШ № 9, ЗЗСО ліцей «Гармонія», НВК), група «Б» (ЗОШ № 8, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 10).

Перші дві команди з кожної групи виходили до фінальної частини змагань. Команди, що посіли другі місця в групах, вели боротьбу за третє місце в першості, а переможці – за перше місце. На попередньому етапі команда НВК посіла І місце в групі та зустрілася у фіналі з командою ЗОШ № 5. Наші футболісти продемонстрували технічну та тактичну переконливу гру, що дало змогу виграти з рахунком 5:2 і стати переможцями змагань. Третє місце посіла команда ЗОШ № 9.

Бажаємо нових спортивних досягнень!

Нам не потрібен автомобіль!

У вересні 2018 року з нагоди Дня без автомобілів учні 8-11 класів НВК разом із педагогами здійснили велопробіг за маршрутом м.Мирноград – с.Миролюбівка – м.Мирноград, який мав на меті не тільки пропагувати здоровий спосіб життя, а й закликати суспільство користуватися безпечним для екології засобом пересування.

День Здоров’я

07 вересня 2018 року о 7.45 у межах Олімпійського тижня учні 5-8 класів НВК у кількості 265 чоловік узяли участь в єдиній ранковій зарядці. Діти отримали багато позитивних емоцій і заряд бадьорості на цілий день , виконуючи спортивні вправи під запальну музику.

Кiлькiсть переглядiв: 1932