Всесвітній День прибирання

2022-09-15

#ПобачивПрибери #LetsDoItUkraine #WorldCleanupDay #WorldCleanUpDayUA

Найбільший екорух країни Let’s do it Ukraine запрошує українців 17 вересня 2022 р. долучитися до Всесвітнього дня прибирання, який буде проходити під гаслом «Хай небо буде чистим, а Україна мирною!». Основна мета заходу — формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Учні ОЗЗСО, які нині знаходяться в різних куточках світу, приєдналися до Всесвітнього дня прибирання. Протягом заходу діти здійснювали цифрове прибирання (чистили кеш, диск D, веб-браузер та галереї в смартфонах), прибирання територій біля своїх помешкань, сортували сміття.

Зробимо Україну чистою разом!

/Files/images/novini_2022-2023/veresen/07.JPG/Files/images/novini_2022-2023/veresen/08.JPG