«За мир у всьому світі»

2022-09-21

З нагоди Міжнародного дня Миру, який відзначається 21 вересня, у 5-А класі Мирноградського ОЗЗСО було проведено онлайновий виховний захід «За мир у всьому світі – це значить за життя», на якому класна керівниця Доценко В. В. познайомила учнів з історією цього свята, його основною ідеєю.

З метою визначення емоційного настрою дітей та їх згуртування на початку заходу учням було запропоновано виконання низку інтерактивних вправ, ребусів. Під час спілкування діти доводили, що в сучасному світі мир – це найбільша цінність і найвагоміша мрія. Учні розповіли, що пам’ятником міжнародної солідарності всіх людей світу є Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів, дізналися з легенди про те, як символом миру став голуб. Діти малювали голубів, вирізали їх з паперу та писали на них свої очікування від життя.

Після перегляду відеоролика «Нам потрібен МИР!» школярі висловлювали свої думки щодо істинності й актуальності вислову В. Гюго «Яким не було б наше сьогодні, мир – це наше завтра…».

/Files/images/novini_2022-2023/veresen/09.jpg/Files/images/novini_2022-2023/veresen/10.jpg