Зі святом – Днем знань!

2023-09-01

Ось і настав цей день. 1 вересня — День знань і старту нового навчального року. Немає у світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам’ятовувати на все життя мудрі рядки! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають усвідомлювати нові істини, робити наукові відкриття й розгадувати таємниці природи. 1 вересня… Для когось це перший День знань, хтось знайомий із цим святом уже давно, але для кожного він радісний, бажаний і улюблений! У такий день хочеться побажати допитливості, тяги до знань, нових цікавих відкриттів, терпіння, посидючості, легкості у всіх починаннях. У цей сонячний першовересневий день учні Мирноградського ОЗЗСО розпочали зі шкільної онлайн-лінійки, на якій почули слова привітання від директора, військовослужбовців, ровесників, учителів. Потім школярі приєдналися до загальнообласної урочистої лінійки, перший дзвоник якої голосно закликав учнів до своїх класів. А під час Всеукраїнського уроку ментального здоров’я «Як ти? Повертаємося до школи» діти ділилися враженнями від літніх канікул, обережно торкалися теми війни. І звичайно, усі висловлювали слова подяки військовослужбовцям ЗСУ за можливість розпочати новий навчальний рік. До уроку старшокласників приєднався Остапенков А.О., начальник сектору реагування патрульної поліції ВнП2 Покровського ГУП ГУНП в Донецькій області. Вітаємо всіх учнів, учителів і батьків із Днем знань, з днем мудрості й старанності Нехай один з найголовніших днів у вересні запам’ятається веселим хвилюванням, усмішками, радістю передчуття новизни, а новий навчальний рік пройде щасливо й результативно як для учнів, так і для педагогів. ! Бажаємо зібратися з думками й зануритися в бездонний океан науки. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році! Зі святом!