«Увага! Діти на дорозі!»

2023-09-15

Безпека руху – то не жарти.

Будь обережним і зважай ти:

Біжиш, стоїш чи йдеш здалека –

Пильнуй всі правила безпеки.

Щовересня в Україні традиційно проходить місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі». З метою попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму та збереження життя й здоров’я дітей протягом місяця в ОЗЗСО було проведено ряд заходів, спрямованих на вивчення правил дорожнього руху, дотримання безпеки життєдіяльності під час пербування на вулиці. Особливу увагу було приділено учням молодших класів, оскільки саме в цьому віці в дітей формуються не лише основи безпечної поведінки на дорозі та вулиці, а й правосвідомості загалом.

У межах місячника безпеки дорожнього руху школярі 1 – А класу ОЗЗСО взяли участь в онлайн-квесті «Мандрівка вулицями рідного міста». Переглядаючи навчальний мультфільм, учні пригадали 10 основних правил дорожнього руху. Відповідаючи на питання вікторини, розгадуючи кросворд, граючи в інтерактивні ігри «Уважні пішоходи», «Правильно – неправильно», «Установи дорожній знак», першокласники розвивали вміння й навички свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, щоб уникнути травматизму й нещасних випадків.

Школярі 3-Б класу стали учасниками вікторини "Увага! Діти на дорозі!", протягом якої разом із героями гри "Minecraft" повторили знаки дорожнього руху, правила пішоходів, з'ясували співвідношення дій регулювальника з кольорами світлофора, а наприкінці заходу склали невеличкий іспит.

Дотримання правил дорожнього руху - один з головних компонентів збереження життя та здоров'я дітей.