«Знай правила дорожнього руху»

2023-09-17

В останні роки на дорогах України виникають десятки тисяч аварій. Причини дорожньо-транспортних пригод різні, але насамперед це порушення правил дорожньо- транспортного руху, необережність водіїв та самовпевненість пішоходів.

У межах місячника "Увага! Діти на дорозі!", з метою профілактики дорожньо- транспортного травматизму серед підлітків, вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі в 5-В класі ОЗЗСО було проведено онлайн-квест «Увага! Діти на дорозі!», протягом якого учні повторили правила дорожнього руху, свідомої поведінки на дорозі, розподілили дорожні знаки за групами, грали в ігри «Кольоровий світлофор», «Правила для пішоходів».

Школярі 6-В класу взяли участь в онлайн – вікторині «Знай правила дорожнього руху», у ході якої дізналися про місця безпечного переходу дороги, дорожні знаки, закріпили знання про правила безпечної поведінки на вулицях, а також дуже весело та цікаво провели час.

/Files/images/novini_23-24/veresen/16.jpeg/Files/images/novini_23-24/veresen/17.jpg/Files/images/novini_23-24/veresen/19.jpeg/Files/images/novini_23-24/veresen/18.jpeg