«Голуб миру»

2023-09-21

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

Нині мир в нашій країні не абстрактне поняття, а усвідомлене бажання всіх українців, адже за чисте небо над головою, за право жити у власній країні триває боротьба на сході держави. А найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

З нагоди Міжнародного дня миру учні 5-А класу Мирноградського ОЗЗСО приєдналися до Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Протягом заходу школярі виконували різні завдання, висловлювали думки про те, як вони можуть сприяти Миру у світі, відновлювали прислів’я й пояснювали їх значення, виконували мистецьке завдання «Мир очима п’ятикласника», а також презентували власноруч виготовлені паперові листівки «Голуб як символ миру та духовного розвитку нації». Наприкінці заходу школярі заспівали пісню-караоке «Ми за Мир!».

Хай у цей вересневий день у кожну домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками! Давайте всім світом запустимо естафету добра на всій Землі!

/Files/images/novini_23-24/veresen/26.png/Files/images/novini_23-24/veresen/24.png/Files/images/novini_23-24/veresen/25.png/Files/images/novini_23-24/veresen/23.png