#Ярозбудовуюмир

2023-09-22

Для когось мирне життя - це буденність, а для українців нині - це мрія. Ми щодня змушені виборювати право жити під мирним небом. З нагоди Дня миру учні 6 – Б класу Мирноградського ОЗЗСО долучилися до флешмобу #Ярозбудовуюмир @lastradaukraine під час тематичної години спілкування, а також узяли участь у вікторині «Мир для мене – це…».

Мир – це про світ, у якому ніхто не вмирає через чиїсь прагнення захопити більше територій та підкорити більше народів. Мир – це коли земля не здригається від бомб та ракет. Мир – це жити у світі, у якому люди ставляться з гідністю одне до одного незалежно від раси, переконань та поглядів. Мир – це коли діти можуть обійняти своїх батьків, а в небі летять лише птахи. Хай буде мир завжди і всюди – це дуже важливо!

/Files/images/novini_23-24/veresen/21.jpg/Files/images/novini_23-24/veresen/22.jpg