Голуби миру

2023-09-24

Подаруйте людям мир, подаруйте спокій.

Вже немає більше сил, тільки біль глибокий.

Подаруйте дітям сміх, хай вони радіють.

Вірю в білих голубів, все вони зуміють…

21 вересня Міжнародний день миру відзначають у різних куточках світу. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі, адже найбільше у світі щастя-це МИР! У цей день лунають слова, що закликають народи всього світу відмовитися від війни, насилля й жорстокості. Після цього - удар у «Дзвін миру», який виготовили з монеток, зібраних дітьми в 60 країнах світу. Його звук нагадує людям, що найцінніше в житті - саме ЖИТТЯ.

В якості емблеми на Міжнародний день миру використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою.

Після переглянутого відеоматеріалу учні 4-А класу ОЗЗСО взяли участь у вікторині «Ми - за мир у світі», заспівали пісню Інни Карауш «Голуб миру» та виготовили яскраві листівки із зображенням білих птахів.

/Files/images/novini_23-24/veresen/30.png/Files/images/novini_23-24/veresen/28.png/Files/images/novini_23-24/veresen/27.png/Files/images/novini_23-24/veresen/29.jpg