Тільки разом ми зможемо зробити цей світ безпечним!

2023-12-19

Надзвичайні ситуації військового характеру призводять до зростання рівня загроз життю та здоров’ю цивільного населення. Найбільш вразливими під час воєнних дій є діти. Актуальність проблеми, пов’язаної з мінною небезпекою, нині набуває дедалі більшої гостроти.

З метою мінімізації та відвернення нещасних випадків серед дітей шляхом інформування їх щодо можливих загроз, навчання правилам безпечної поведінки та мотивування відповідального ставлення до свого життя та здоров’я школярі 1-А класу ОЗЗСО були залучені до онлайн-курсу «Мінна небезпека для дітей», адаптованого для учнів початкової школи громадською організацією «Асоціація Саперів України» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Chidren International in Ukraine. Наприкінці заходу першокласники отримали Дипломи знавців з мінної небезпеки.

/Files/images/novini_23-24/gruden/24.png/Files/images/novini_23-24/gruden/23.png