«Любов виникає з любові»

2019-02-15

День Святого Валентина - дуже ніжне та добре свято, день, в який люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – любов.

Четвертий день Тижня початкових класів НВК був сповнений атмосферою доброзичливості, поваги один до одного, взаємопорозуміння, тепла та любові.

Кожен клас підготував святковий колаж до Дня Святого Валентина. Роботи дітей були представлені різноманітними техніками художнього мистецтва. Під час виготовлення колажу діти розвивали навички взаємодії та співпраці.

У цей лютневий холодний день ми бажаємо тепла в душах і серцях усім людям планети Земля.

/Files/images/molodsha_shkola/24.jpg/Files/images/molodsha_shkola/23 (2).jpg/Files/images/molodsha_shkola/22.jpg/Files/images/molodsha_shkola/20.jpg