День рідної мови в НВК

2019-02-22

Щороку 21 лютого Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день рідної мови, бо для кожного українця рідна мова є найдорожчою у світі.У цей день у Мирноградському НВК старшокласники підготували й провели усний журнал «Наша мова калинова», гімназисти 5-11 класів стали учасниками акції «Грамотій», яка передбачала написання тематичних диктантів. Не обійшлося й без цікавих мовних турнірів і вікторин, в яких із задоволенням узяли участь учні 5-6 класів. У бібліотеці закладу було презентовано книжкову виставку: «Читай сучасне! Читай українське!» Кожна така виставка допомагає юним читачам ближче познайомитися з творами українських письменників, зануритися у світ художньої літератури. Читацьку мандрівку «Без мови немає народу» та мовознавчу розвагу «Мовою своєю завжди дорожіть» провела бібліотекар Федорченко Е.В. з учнями 3-а класу. Усі ці заходи сприяють вихованню в дітей почуття любові до рідної мови, піклуванню про неї, допомагають розкривати для себе її велич і могутню силу.

/Files/images/novini_2018-2019/269.JPG/Files/images/novini_2018-2019/268.JPG/Files/images/novini_2018-2019/267.jpeg