2019-02-22

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови, проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. За недовгий час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Гімназисти та педагоги НВК долучилися до цього мовного свята, провівши низку заходів.

Учні 6 класів мали можливість позмагатися в мовознавчій вікторині «Казковий крокодил», під час якої вони із захопленням відповідали на запитання, пригадали українські народні казки.

Учні 7 класів узяли участь у конкурсі читців творів українською мовою «Сила слова», проявивши свої здібності декламаторів.

Для учнів 8-А класу було проведено мовознавчу гру «Анаграми», де вони виявили свою спритність та кмітливість.

Гімназисти НВК приєдналися до української громадськості, яка 21 лютого 2019 року писала диктант «Україна в нас одна».