День Безпечного Інтернету

2019-03-15

5-16 лютого 2019 року учні НВК приєдналися до онлайн-уроку, присвяченому Дню безпечного Інтернету. Організаторами заходу стали Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України, компанія ERC, Донецький національний технічний університет і виші навчальні заклади-партнери. День безпечного Інтернету 2019 відзначався під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!».

День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і користуватися позитивним досвідом експертів.

Кожен учасник уроку отримав доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”, пройшов тестування з цього питання та мав можливість задати запитання експертам. Учні, що набрали під час тестування більше 60% правильних відповідей, отримали сертифікати учасника онлай0-уроку, а команда учнів здобула сертифікат НВК.