Благодійність

2019-04-25

З метою вшанування 101-річчя Товариства Червоного Хреста України учні навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Мирноградської міської ради з 01.04.2019 по 01.05.2019 узяли участь у Всеукраїнському Місяці Червоного Хреста.

Члени учнівського самоврядування НВК «Сузір’я» разом із соціальним педагогом Клименко Ю.В. здійснили збір натуральної допомоги у вигляді засобів гігієни, канцелярського приладдя, іграшок, солодощів, яку було адресовано пацієнтам дитячого відділення Мирноградської центральної міської лікарні. Також протягом місяця учні мали змогу здійснити благодійні пожертвування в скарбничку Червоного Хреста, які були перераховані на розрахунковий рахунок Мирноградської міської організації Червоного Хреста. Відповідальним представником Червоного Хреста в НВК Зайдулліною Л.З. було організовано збір членських внесків серед учнів та педагогічних працівників закладу, суму було передано голові Мирноградської міської організації Товариства Червоного Хреста України Борисовій І.В.

Благодійні та членські внески, натуральна допомога колективу НВК сприяють збільшенню обсягу допомоги малозабезпеченим верствам населення та постраждалим від надзвичайних ситуацій і збройних конфліктів.

/Files/images/novini_2018-2019/312.jpeg