Міський конкурс з інформаційних технологій

2019-05-23

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей у галузі програмування та сучасних інформаційних технологій, сприяння розвитку інтересу до вивчення інформатики серед школярів 22.06.2019 в НВК за ініціативою Мирноградської міської ради та відділу освіти відбувся міський конкурс з інформаційних технологій.

Основними завданнями Конкурсу стали:

- виявлення обдарованих, талановитих учнів;

- створення умов для творчого, інтелектуального та духовного розвитку учнів;

- задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації учнів;

- оволодіння сучасними мовами програмування та ІТ-технологіями.

Конкурс відбувався за чотирма номінаціями: програмування, веб-програмування, офіс-менеджмент та Arduino-проекти. Абсолютним переможцем конкурсу визнано учня 10-Б класу НВК Крися Олега, який представив розроблену інформаційну систему безконтактних розрахунків та соціальних виплат на основі мікроконтролері Arduino та був нагороджений акустичною системою. Перемогу також здобули наші гімназисти: учениця 11-А класу Коваленко Валерія, яка запропонувала нестандартну брошуру, та учень 8-А класу Ушаков Андрій, створивший розумний пристрій. Ці учні отримали від організаторів конкурсу сумки для гаджетів. Компетентне журі відзначило роботу Волка Іллі, який впевнено та цікаво представив свій проект, і був разом з іншими учнями-учасниками конкурсу (Пономаренко Богданом, Чеботаєвою Анастасією, Довгань Поліною) нагороджений флеш-носіями. Всі учасники конкурсу продемонстрували вагомий рівень володіння інформаційними технологіями, основами програмування; представили нестандартні проекти, оригінальні розв’язки життєвих завдань. Бажаємо всім подальших успіхів, натхнення, творчості й гідно представити свої проекти на обласній конференції у місті Слов’янськ.