Екскурсія до 10 ВГЗО

2019-05-28

Під час літньої навчальної практики для учнів 7-Б класу НВК було організовано професіографічну екскурсію до Десятого воєнізованого гірничорятувального загону міста. Метою заходу було ознайомлення школярів із особливостями професії рятівника.
Розпочалася екскурсія лекцією в спеціальній навчальній аудиторії, де учням розповіли про особливості професії «рятувальник» та навели реальні приклади роботи. Було наголошено, що під час виникнення та подолання пожеж та надзвичайних ситуацій необхідне дуже швидке та точне реагування. Тому професія рятувальника передбачає наявність у людини певних особистісних та фізіологічних якостей, зокрема відмінну фізичну підготовку та високий рівень стресостійкості. Дуже часто від відпрацьованих та швидких дій рятувальників залежать життя та здоров`я людей.

Учні розглянули спеціальні знаряддя, які застосовують під час надання допомоги. Особливо захопив хлопців та дівчат спуск у навчальну шахту, де відпрацьовують свої професійні вміння та навички рятувальники.
Діти отримали незабутні враження від екскурсії.

/Files/images/novini_2018-2019/347.jpg/Files/images/novini_2018-2019/348.jpg/Files/images/novini_2018-2019/349.jpg/Files/images/novini_2018-2019/350.jpg