День вишиванки. День 7

2019-06-13

У пришкільному таборі «Райдуга» на базі НВК 10 червня було оголошено Днем вишиванки. День був насичений приємними емоціями та відчуттями. Зранку діти прийшли до табору у святковому одязі – українських національних костюмах.

Після сніданку розучували та співали українські народні пісні, узяли участь у конкурсі на кращу вишиванку, за що отримали грамоти та нагороди, створювали колажі на патріотичну тематику, виготовляли макети символів нашої держави.

Гавенко Надія Валеріївна, керівник гуртка гаптування стрічками БТДЮ, навчила дітей виготовляти браслети зі стрічок.

Співробітниками Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА (м. Покровськ) проведено майстер клас «Джерело сили», на якому діти виготовляли власні обереги, які символізують здоров’я та любов, мужність та захист, щастя та добро. Цікавою для дітей була робота в техніці пуантилізму (малювання крапками).

/Files/images/prishklniy_tabr/06.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/04.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/02.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/01.jpg