Пришкільний табір «Райдуга». День 2

2019-06-13

Літо – це пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя. Літо – це окрема маленька республіка. Саме тому літній пришкільний табір має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я. Свою роботу колектив табору спрямовував на оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей стали організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою.

Щоранку табір розпочинає свою роботу й закінчує організаційними лінійками. Після лінійки всі загони шикуються на ранкову зарядку. У таборі вирує життяу 3 загонах: «Апельсин», «Капітошки», «Метелики».

4 червня вихованці табору «Райдуга» взяли участь у міському заході «Усі барви літнього настрою», на якому аніматори Будинку творчості дітей та юнацтва провели цікаві рухливі ігри та конкурси.

Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. З цією метою соціальним педагогом НВК Клименко Юлією Вікторівною було проведено тренінг «Давайте познайомимось».

День завершився конкурсом малюнків на асфальті «Щасливе дитинство». Діти отримали багато позитивних емоцій та вражень.

/Files/images/prishklniy_tabr/17 (2).jpg /Files/images/prishklniy_tabr/16 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/15 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/18 (2).jpg