Пришкільний табір «Райдуга». День 5. День дівчаток

2019-06-13

Розпочався день сумлінною підготовкою до конкурсу «Найкращі сукні для ляльок». Дівчатка старанно намагалися підготувати якомога більше яскравих, незвичайних суконь для паперової ляльки.

Пройшов день дуже весело. Запам'ятається він дітям надовго. Кожна дівчинка і кожний хлопчик зав'язали собі в цей день яскраві банти. Була проведена ігрова розважальна програма «Король і королева бантиків». «Міс Перлина» табору стала Бідюк Вероніка.

На психологічному тренінгу «Море творчості» діти висловлювали свої почуття засобами художньої експресії, а за допомогою релаксаційних вправ училися позбуватися негативних переживань.

На занятті, яке провела Клименко Ю.В., діти вчилися концентрувати увагу та керувати своєю поведінкою. З цією метою проведено ігри «Дай відповідь на моє важливе запитання», «Ведучий та ведений», «Продемонструй емоцію».

/Files/images/prishklniy_tabr/30.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/29.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/28.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/27.jpg