• Новини

Пришкільний табір «Райдуга». День 9. Всесвітній день боротьби з дитячою працею

2019-06-14

Сьогодні, 12 червня, світ відзначає Міжнародний день боротьби з дитячою працею.

Їм від 5 до 14 років, їх 168 мільйонів у світі. Це діти, що змушені працювати. Вони не лише працюють з раннього віку, але й отримують мізерні зарплатні та виконують небезпечні завдання. Останній звіт від Міжнародної організації праці зазначає, що кількість маленьких робітників у світі зменшилася на одну третину з 2000 року.

Сьогодні вихованці табору дізналися про те, як боротися з проявами експлуатації дитячої праці на різних рівнях та взяли участь у конкурсі колажів «Ми – проти експлуатації дитячої праці». Діти стали учасниками інтерактивної гри «Щасливе дитинство», де взаємодіяли в команді, вчилися відстоювати власну думку, одночасно позбавлялися від негативних емоцій, проявляли креативність.

/Files/images/prishklniy_tabr/45.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/44.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/43.jpg/Files/images/prishklniy_tabr/42.jpg