Пришкільний табір «Райдуга». День 10. День долоньок

2019-06-15

Пришкільний табір «Райдуга». День 10. День долоньок

Цей день наповнений відчуттям добра, тепла, світла, радості.

Співробітниками Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА (м. Покровськ), психологом НВК, вихователями табору проведена акція «Дерево дружби». Діти дарували тепло своїх долонь один одному, визначали позитивні риси однолітків та отримували компліменти на свою адресу.

Надійну підтримку товаришів дозволило відчути міське змагання з футболу, на якому друзі показали свою спритність та бойовий дух перемоги.

День завершився позитивними враженнями. До табору було запрошено аніматорів. Веселі ігри, цікаві конкурси та шоу мильних бульбашок не залишили байдужими жодного серед присутніх. Навіть вихователі табору на хвилинку опинились в яскравому дитинстві. Адже нам, дорослим, іноді так хочеться повернутися туди, щоб знову відчути себе безтурботними, веселими дітьми.

/Files/images/prishklniy_tabr/47 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/49 (2).jpg/Files/images/prishklniy_tabr/50 (2).jpg