Пришкільний табір «Райдуга». День 14. День безпеки

2019-06-19

День пройшов дуже насичено.

Цікавою видалась екскурсія до пожежної частини нашого міста. Діти познайомилися з сучасним обладнанням пожежників, їх щоденними тренуваннями. Послухали змістовну розповідь про нелегку роботу приборкувачів вогню, поглибили свої знання з безпеки поводження з вогнем, дізналися про жахливі наслідки людської недбалості та порушення правил пожежної безпеки.

Усний журнал «Цікаве навколо нас» викликав великий інтерес у дітей. Затамувавши подих, вони слухали історію про загибель Помпеї під час виверження вулкану Везувій, переглянули фото та відеоматеріали.

Команда «Апельсин» взяла участь у міському Бренд-шоу «Літній зорепад», за що була нагороджена грамотою за перемогу у номінації «Найкреативніший виступ».

Співробітницею Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА (м. Покровськ) Геліх Ліаною було проведено арт-терапевтичне заняття «Їжачок Допомагайчик». Вихованці табору в процесі виконання творчих завдань оволоділи навичками самодопомоги у регуляції емоцій, вчилися методам розслаблення та зняття напруги.