Скінчилася табірна зміна

2019-08-27

23 серпня 2019 року в англомовному таборі «Go Camp» був хвилюючий день прощання. Усі його учасники підготували для волонтера цікаву програму. Спочатку Кенан Агасієв вирушив у захоплюючий квест, який із честю виконав. Потім діти виконали український гопак, познайомили волонтера із петриківськими мальовничими візерунками, а також пригостили смачними варениками. Прощальний день «Go Camp продовжив майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, запальними українськими піснями, щирими віршами.

Під час урочистої лінійки з нагоди завершення роботи «Go Camp» директор НВК Завгородня М.С. вручила сертифікати вихованцям табору, пам’ятні значки, висловила слова подяки волонтеру Корпусу Миру Кенану Агасієву. Незабутнім для всіх стало виконання прощальної пісні, а також перегляд відеоматеріалів табірного життя, які підготували діти. Сповненні позитивних вражень, хвилюючих емоцій, усі сказали: « Good bye!» одне одному. Але не варто сумувати, будемо чекати на наступну зустріч з «Go Camp»!

/Files/images/novini_2019-2020/angl-lager/9.jpg/Files/images/novini_2019-2020/angl-lager/8.jpg/Files/images/novini_2019-2020/angl-lager/6.jpg/Files/images/novini_2019-2020/angl-lager/7.jpg