Вивчаємо дорожню абетку

2019-09-10

Усім відомо, що найдорожчий скарб людини – це її здоров’я. Необережність на вулиці призводить до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя.

Багато корисної нової інформації з правил дорожнього руху отримали учні 3-А класу НВК. З метою виховувати обережність, культуру поведінки на вулицях міста, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху в межах місячника «Увага! Діти на дорозі» учитель Т.В. Зерниченко в групі подовженого дня провела годину спілкування «Дорожня абетка». В ігровій формі діти з’ясували, хто такий пішохід, пасажир, водій, познайомилися з різними видами транспорту. Школярі активно розгадували загадки про дорожні знаки, які їм загадував веселий гість – Світлофорик, училися розпізнавати їх. Наприкінці заходу діти пообіцяли вуличному господарю бути слухняними пішоходами.

/Files/images/novini_2019-2020/uvaga/08.jpg/Files/images/novini_2019-2020/uvaga/07.jpg/Files/images/novini_2019-2020/uvaga/06.jpg/Files/images/novini_2019-2020/uvaga/05.jpg